Şimdi Ara

Bebek bezlerinde net %20 indirim+100/20 tek gün

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Market gününe özel secili bebek bezleri ve seçili katogerilerde net %20 indirim var şu an son 12 saat görünüyor
    https://m.joker.com.tr/kampanyalar/?campaignId=4332&utm_source=affiliate&utm_medium=referral&utm_campaign=7714#/

Aile kulübüne üye olunca 100/20 indirim uyguluyor
    https://m.joker.com.tr/anneler-kulubu/?utm_source=affiliate&utm_medium=referral&utm_campaign=7714

Ayrıca indirimli ürünlerin hepsi bu linkte
    https://m.joker.com.tr/indirimli-urunler#/

Babalar anneler fiyatlar kuponla birleşince avantajlı oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bana da mesaj geldi ama bebek bezin 5 numarası yok. İhtiyaçta vardı ama olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

bana da mesaj geldi ama bebek bezin 5 numarası yok. İhtiyaçta vardı ama olmadı.
    haber veren arkadasa tesekkurler 5 numara premium care 136li bez 77ye geldi uzun zamandir bu kadar ucuza almadim

yeni hesapla aile kulubu 20 indirimi var 100tl uzeri kullaniliyor sepete mama ekleyin 4 tl lik

saat 2'ye kadar kargo da bedava
  • 5 Numara 136 lı Prmium care Bezi - 79 TL ye aldım watsondan - Akbank 50/20 kodu ile.- . ( 0,58 TL / Adet )

Burada 88 lisi 64 TL .. ( 0,727 TL / Adet )
    2 tane alınırsa 100/20 Kullanılır. o zaman 128 - 20 TL = 108 TL 176 Adet olur ( 0,61 TL / Adet ) yinede sıcak değil.

// Edit 136 olanda varmış. o zaman aynı fiyat civarına geliyor.
    Tabi watsonun HAziranda 75 TL üzeri alışverişe 15TL puan hediyesini saymazsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 2 Temmuz 2018; 12:30:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prima premium care 4 numara 168 lik yanınada 5 adet prima kapakli ıslak mendil 100 liraya geldi. Teşekkurler.

• Anne baba klubune tiklayinca icerik bulunamadi diyor hocam; acil yardim lütfen

• Hipp 3 Organic Combiotic Bebek Sütü 350 gr 32 tl ye geldi 1200-1400 arası kargo bedava

Teşekkürler
  • avantajix de var %4
  • 2 tane kuponum var ama Birden Fazla Kupon kullanilamaz diyor.

Sepetin altindaki hediye ceki kismina ekliyorum.

Cek veya kuponlar kullanima kapandi mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaragorn

haber veren arkadasa tesekkurler 5 numara premium care 136li bez 77ye geldi uzun zamandir bu kadar ucuza almadim

yeni hesapla aile kulubu 20 indirimi var 100tl uzeri kullaniliyor sepete mama ekleyin 4 tl lik

saat 2'ye kadar kargo da bedava

Alıntıları Göster
    ben molfix alıyorum. Bana uymadı pek.

Herhalde ben en uygun olanı gittigidiyorda 2x112 (224 tane) 125tl ye satılıyor. GG bi çek yüklese de alsak az kaldı bezlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

ben molfix alıyorum. Bana uymadı pek.

Herhalde ben en uygun olanı gittigidiyorda 2x112 (224 tane) 125tl ye satılıyor. GG bi çek yüklese de alsak az kaldı bezlerden.

Alıntıları Göster
    Bugün gg bazı hesaplara çek yükledi hocam bir kontrol et istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Bugün gg bazı hesaplara çek yükledi hocam bir kontrol et istersen

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

Benimde haberim var, daha doğrusu sıcak fırsatların açılan her yeni konusundan haberdar oluyorum.

Bana 75 e 15 gelmiş 2 tane, 125 den 110 a düşüyor, cepteteb ile 88tl ye düşüyor, bezlerin tanesi 0,38 krş a kadar düşüyor. Bence 5 numara için yeterli bir oran. Yarın siparişi geçeceğim.

Düşündüğünüz için tekrardan teşekkür ederim.

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    hocam bahsettiğiniz 5 numara prima care değil dimi ?
  • Joker.com.tr'de olan indirimlere, Joker gg mağazasından da bir bakın, orda da aynı fiyat oluyor çoğu zaman, gg çekler ile daha uygun oluyor bazen gg üzerinden almak.

• 4.90 kargo çıkıyor.. ayrıca bug oldu galiba 68 TL yazıyor satın alınca 88

• Sitede dolaşırken bu çıktı..kodu girip kullan diyorum olmuyor..kullanabilen kullansin

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

hocam bahsettiğiniz 5 numara prima care değil dimi ?
    Molfix
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Joker.com.tr'de olan indirimlere, Joker gg mağazasından da bir bakın, orda da aynı fiyat oluyor çoğu zaman, gg çekler ile daha uygun oluyor bazen gg üzerinden almak.
    100 e 20 kupon varsa gg'de ayni hesaba geliyor hocam dediğiniz gibi.

Dunden beri uğraştım durdum, sonunda kendi sitesinden 100 e 20'yi kullandım ucretsiz kargo ile.

Haber veren arkadasa tesekkur ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.