Şimdi Ara

Bbu Ssistem İiçin Öönereceğiniz Kkasa Vve Ppsu Nnedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci P4D 940 LGA775 / 3200MHz / 4096KB
    Anakart ASUS P5WD2 (I955X, GLAN,SATA,RAID,LGA775)
    Ram KINGSTON DDR2 533 4096MB KIT (2x2048MB)
    DVD Writer NEC ND3550A Double Layer
    Ekran Kartı POWERCOLOR 512MB ATI Radeon X800-XL VIVO (PCI-E) (((((((((Yada SAPPHIRE 512MB ATI Radeon X1800-XT (PCI-E) AVIVO))))))))))
    Güç Kaynağı POWERCOM Black Knight BNT1000AP
    Hdd SEAGATE 300GB 7200RPM 8MB SATAII NCQ

Arkadaşlar güç kaynağı var.Acaba güç kaynağı olan pclerde PSU çok önemli midir?

LÜTFEN BANA EN İYİ GİDECEK KASA VE PSU ÖNERİSİNDE BULUNUN 1 HAFTADIR DAHA KARAR VEREMEDİM...

• arkadaşım aynı şey için niçin on konu açıyorsun form senin bir sistemin için 4-5 konu ile doldu. aşağıdaki konuda devam etseydin ya.
  • aopen h600-b28 400 watt tavsiye ederim.
  • Aopen h600 serisine ya da onun bi üstü olan bi seri wardı onlara bakabilirsin..400w'lık olanlarına tabi..psu'ları çok kaliteli aopen'in..geçen birine aldık psu'yu söktüm baya ağırdı..ben çok beğendim..
  • Ya aşağıdaki konuda uyumsuzluk üzerine sordum bu bölüm kasa ve PSU için olduğundan burda sordum.Yanlış yaptıysam ÖZÜR DİLERİM. İnsan 10 günde bir psu ve kasa almakta kararsız kalırsa ne yapacağını bilmez değil mi?
  • Psu suz bir kasa al derim. Psu yu da ;

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=SST-ST50EF

alabilirsin.

Aspire nin PSU suz kasaları Termaltake göre daha ucuzdur kasa olarak da onları düşün derim.

tabi bunlar arkadaşların önerdiği aopen e göre daha pahalıya gelir ancak daha iyi olur.
  • Bence gerek yok..Geçenlerde Aopen h600 b28 400w kasa kurdum..kasanın içi acaip geniş..soğutması falan gayet iyi..psu'suna gelince wala bence çok iyi..psu'nun ağırlığından kalitesi anlaşılıyor..altında da 12CM'lik fan war..bence böle bişi yapıp fazla para harcamasına hiç gerek yok
    quote:

Orjinalden alıntı: teenwolfx

Psu suz bir kasa al derim. Psu yu da ;

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=SST-ST50EF

alabilirsin.

Aspire nin PSU suz kasaları Termaltake göre daha ucuzdur kasa olarak da onları düşün derim.

tabi bunlar arkadaşların önerdiği aopen e göre daha pahalıya gelir ancak daha iyi olur.

• Arkadaşlar halen karar veremedim yorumlarınız fazla olmuyor lütfen yardım ediniz.
  • Sistem için ups aldığımdan dolayı acaba powersupplyın kalitesi genede önemli midir?
  • bence

feel hurricane mio-733
    feel hurricane mio-5601
    feel hurricane al-03

ya da Feel Cyclone UL02-4ga-bb modelini 460W lığını 72$+kdv
    550W lığını ise 81$+kdv ye alabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.