Şimdi Ara

bb bold 9780 mi torch 9800 mü ? Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese hayırlı forumlar arkadaşlar.Bb almak istiyorum yanlız okadar araştırdım 9800 mı yoksa bold 3 mu kayda değer birşey bulamadım.Benim için internet hızı ve görünümü çok önemli.Tam diyorum beyaz torch alcam bakıyorum kasasında hemen soyulmalar başlıyormus 9780 nin kasası daha dayanaklıymış.Bu konu hakkında bilgisi olan yada deneyimi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.Birde ilk defa bb kullanacağım ip4 kullanıyordum acaba bu bende bir hayal kırıklığı yaparmı ?Bu iki telefon (9780 , 9800 ) hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

• 9780 daha küçük ekrana , daha kötü ve zevksiz oyunlara sahip ikisi arasında seçim yapacaksan kesinlikle 9800 çünkü her anlamıyla daha iyi hemde ip4 kullanıyormuşsun torch dokunmatik bold değil :)
  • bende ip4 kullanmaya devam et.. ama illa bb alcam diyosan 9900 al bari.. 9800 hiç hoşuma gitmiyor nedense çok dandik gibi geliyor bana..
  • Aslında tamamen değişiklik olsun diye istiyorum ip4 her türlü ihtiyacımı karşılıyor.9800 diye düşünüyordum ama kasasının çok dandik oldugunu duydum.Gerçek mi bilmiyorum ama metal kısımlarında soyulma sorunu oluyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeLiM_50

Aslında tamamen değişiklik olsun diye istiyorum ip4 her türlü ihtiyacımı karşılıyor.9800 diye düşünüyordum ama kasasının çok dandik oldugunu duydum.Gerçek mi bilmiyorum ama metal kısımlarında soyulma sorunu oluyormuş.

evet oluyor, çok konuşulan bir sorun bu.. kasasıda çok basit bana göre.. kaliteli durmuyor.. ayrıca kızaklı olduğu içinde sıkıntılı bi telefon
  • Sırf bu yuzden ıkısındende soğumaya başladım.Beyaz renk olsun istiyorum birde 9810'a bakacağim onunki biraz daha dayanaklıymış sanırım.
  • 9800 tavsiye etmem aşırı kasma yapıyor yetersiz bi telefon alıcaksan bold 9900 al.
  • ya ip4 ile devam et yada 9900 veya 9780 al en iyisi bunlar şu an
  • 9780
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.