Şimdi Ara

BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe için katlandığım 2-3 elemandan biri Emre.
  • Adamın suçu Fenerbahçeli olması.Kasımpaşa'yı yendiğimiz gün küfür ettiğini kimse yıllarca unutmaz.Maçtan sonra zaten geçen sezon ettiği küfür konuşuluyordu.Ama Galatasaray'ın evladı Burak'ın yaptıklarını bir iki gün daha konuşuruz en fazla.Hırçın mırçın agresif ama birazda abartılıyor.Üstelik çok güzel futbol oynuyor.Oynamadığı maçların hemen hemen hepsinde sıkıntı yaşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

quote:

Orijinalden alıntı: Sanmarinolu

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...

aynı yaygarayı niye koparalım? emre nere burak nere bunu bir ayırt etmeyi öğrenin artık
    emre şu ligdeki en çirkef oyunculardan biri hatta birincisi
    zamanında lugano vardı o gidince ilk sıraya yerleşti ama tabii sizin oyuncunuz ya ne yapsa aslanım hatta adam be adam diye konu açarsınız nasıl olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

quote:

Orijinalden alıntı: Vavra22

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam gibi adamdır Emre, Emreyi Burakla karşılaştırmak Emreye hakarettir belki agresiftir saha içinde istemsiz kötü söz ve hareketlerde bulunabilir sinirlerine hakim olmakta zorlanır ama karakteri odur neyse odur Emre, başkaları gibi emek hırsızlığına çalışmaz terinin son damlasına kadar mücadele eder.Doğru bildiği neyse onu söyler onu yapar bir gruba sempatik gözükmeye çalışmaz bu sivri yönünden dolayı kameralar da Emreye oynar yıllardır Meirelesin tükürüğünü bilmem kaç kamera yakalıyamaz ama Emrenin ağzını kelime kelime okuyabilir tüm Türkiye. Ama unutulan birşey var gerçek taraftarda her zaman arkasındadır Emrenin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

neyin kafası la bu

• Ölse üzülmem.
  • Forum köşelerinde ağzına geleni söyleyen insanlar emreye karaktersiz diyor ben de buna tutuluyorum baba. Ahlaki olarak nirvanada olan bir ülke olsak eyvallah diyeceğim de vaziyet ortada..

• quote:

Orijinalden alıntı: Republic Clone Commando

Ölse üzülmem.

Üzüleni senden fazla olacaktır emin olabilirsin.
  • Adam başını secdeye koymadan önce bir güzel sahadakilerin anasına küfür ediyor sonra secdesini yapıyor. Biraz edep ve ahlak da olmalı. Zira başını secdeye koydugu Rabbi, ona bunu emrediyor. Allah ıslah etsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChuckPalahniuk

quote:

Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
    İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
    Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

Ne bağışlaması, bağışlasa bile ne tanrısı ne saçmalıyorsun sen. Emre'nin Galatasaray'a olan vefa borcu bırak bin doları milyon dolar verse bitmez.
    18 yasında UEFA yarı fınalinde oynattık. Fenerden çıksaydı bakalım nasıl cıkcaktı Salihi goruyoruz surunuyor çocuk 21 yasına geldi.

Ayrıca Kadıköyde bütün stad Gencecik Emre'ye '' KATİL EMRE '' diye bağırdınız. Şimdi bakıyorsun neler neler dıyorsunuz :)))) Aslında o sizin midesizliğiniz değil de Emre'nin midesizliği. Kadıköyde ağlarken, ertesi maç Ali sami Yen'de Galatasaray taraftarı sahip çıktı ona.

Birde saçma sapan konuşup herkesın tanrısıydı falan yazmışsın. Ulan Emre Belözoglu kim ki Gs 'de milletin taptığı futbolcu olsun. Her daim Türkiye'deki en büyük Türk futbolcular Galatasaray'da oynamıştır. Emreye gelene kadar 150 tane efsanemiz var zaten

Fark edemeyeceğin bir gerçeklikte yaşadık biz heralde.

sana cevap verdıgım ıcın bın pişmanım :)

• Sevmiyorum. Hatta nefret ediyorum. Elimde olsa Aziz Yıldırım ve Volkan ile beraber tekmelerim klüpten. Ne kadar iyi futbolcu olursa olsun, ne kadar hırçın olursa olsun karaktersizliğiyle takıma zarar veren bir futbolcudur Emre ve Volkan gibi futbolcular.
  • cem garipoğlu....
  • Adamın dibi.
  • Aha Rabia'cılar iş başında eksiliyolar alayını.. Vurun lan buradayım sallansakta yıkılmayız!
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

kim ne derse desin arkadaş. ben bu adamı çok seviyorum. milyonlarca fenerbahçe taraftarının da sevdiği gibi. oyun zekası olsun, hırçınlığı olsun, yenilgiyi kabullenmemesi olsun. fenerbahçemin kaptanlığını yapmasından gurur duyuyorum ve jübilesini de bu kutsal forma altında yaşamasını istiyorum ve şu tezahüratı yine tekrarlamak istiyorum.

BAZEN AGRESİF, BAZEN DELİ DOLU, SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

belki alıntı yapmamam lazımdı ama böyle bi konu açtığın için yapmak zorunda kaldım gs lilere inat.tebrik ederim

• Zaten dünya görüşü olarak zıt olduğumuz için pek sevmem. Sevmem derken nefret bazında değil başkaları gibi. Ayrıca bir sempatim yok. Futbolu bırakınca H.Şükür gibi işlere girerse o zaman ayrıca nefret de oluşabilir.

Futbolcu olarak ise 10 numara futbolcu. Formda bir Emre şu an Sneijder hariç ligin en iyi ortasahası. Türk futbolunun da gelmiş geçmiş en iyi ortasahalarından bir tanesi. Ama artık yaşlanıyor.
  • Fenerbahçe'ye yakışmıyor. Fenerbahçe deyince aklıma ilk Alex gelecek her zaman.

• 37. saniyeden sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Aynen en sevdiğim oyuncu

SEn beşiktaşlı mısın, fenerbahçeli mi ? trabzonsporlu mu ?
    Nesin abi sen çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.