DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !
82
Cevap
0
Favori
3.139
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> BAZEN AGRESİF , BAZEN DELİ DOLU SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      400 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:31:12 Konu Sahibi
      kim ne derse desin arkadaş. ben bu adamı çok seviyorum. milyonlarca fenerbahçe taraftarının da sevdiği gibi. oyun zekası olsun, hırçınlığı olsun, yenilgiyi kabullenmemesi olsun. fenerbahçemin kaptanlığını yapmasından gurur duyuyorum ve jübilesini de bu kutsal forma altında yaşamasını istiyorum ve şu tezahüratı yine tekrarlamak istiyorum.

BAZEN AGRESİF, BAZEN DELİ DOLU, SEVİYORUZ SENİ EMRE BELÖZOĞLU !

|
      |

• Binbaşı
      1497 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:38:02
      Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
      Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
      ilk 11 e ilk yazacagım isim .

• Yarbay
      3266 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:39:06
      sizi emre ile başbaşa bırakıyorum. birbirinizi sevin durun

[ Core i5 4670 Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm ] [ MSI B85-G43 GAMING Intel B85 Soket 1150 DDR3 1600 MHz SATA 3.0 USB 3.0 ] [ 120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ] [ MSI RX 480 Twin Frozr Gaming X GDDR5 8GB 256Bit AMD GeForce DX12 ] [ G-SKILL 16GB (2x4+8 GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram ]
      [ XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA ] [ MONITOR: 23" Samsung LED 2ms ]
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:40:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: tedoa

Bence Fenerbahce kaptanlıgı yapacaksa kendine biraz daha hakim olması gerekiyor .
      Zaten ne yapsa olay oluyor.Kameralar hep onun üstünde oda yaptıklarına dikkat etmeli .

Futboluna gelirsek ;
      ilk 11 e ilk yazacagım isim .

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      18 Şubat 2014 12:43:07
      Rabia hareketini yapana kadar bende çok seviyordum.O zaman biraz sogudum.Ama yinede iyi bir fenerbahçeli kendisi.Agresif olabilir , hırçın olabilir.Küfür edebilir bende ediyorum küfür arabada sokakta vs kendimi tutuamadıgımda heryerde sövüyorum.Bu adamda tutamıyor kendini.Ha birde iyi bir oyuncu.
      |
      |

• Yarbay
      4281 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:47:53
      Rabia işareti yapmasaydı keşke.

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:49:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: In My Remains

Rabia işareti yapmasaydı keşke.

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

• Binbaşı
      1973 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:50:17
      emre en sevdiğim oyunculardan biridir takımda
      |
      |

• Bloodbath
    • Yarbay
      2609 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:53:03
      quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

Alıntıları Göster

aynen öyle kardeşim ama adamın mizacı bu. hiç kimsenin emre küfür etti diye onu eleştirme hakkı yok. sokakta anne bacı sövenler söz konusu emre olunca hemen adamı asıyorlar.

ben şahsen çok beğeniyorum hem kişiliğini hem futbolculuğunu. takımda böyle deli fişeklere ihtiyaç var. alper'de emre abisinin izinden gidiyor .

Karakter olarak gitmesin de.
      |
      |

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
    • Binbaşı
      1878 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:58:26
      quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

Alıntıları Göster

evet ben de beğenmedim o hareketi ama isteyerek yaptığını da düşünmüyorum. büyük yerlerden talimat gelmiştir emre'ye.

neyin kafası la bu

"Satranç oynamayı sevmiyorum çünkü hayatın çok az anlamı olduğu acımasız bir zamanda doğmuş bir oyun olduğu için. Herkes bazı insanların diğerlerinden daha değerli olduğuna inanıyordu. Şahlar ve piyonlar... Ben hiç kimsenin bir başkasından daha değerli olduğunu düşünmüyorum. Satranç sadece bir oyundur ve gerçek insanlar birer taş değillerdir. Bu dünyaya sanki bir satranç oyunuymuş gibi bakan herkes kaybetmeyi hak eder." Harold Finch
    • Onbaşı
      34 Mesaj
      18 Şubat 2014 12:58:26
      Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

Galatasaray SK - Since 1905
    • Yüzbaşı
      694 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Maine Road

18 Şubat 2014 12:58:39
      Sevemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

insan gerçekten hayret ediyor.
    • Yüzbaşı
      803 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:01:39
      Bu adam Galatasaray'a bilmem kaç bin dolar bağışladığında herkesi tanrısıydı.
      İnsandır hata yapar önemli olan farkına varmak.
      Şimdi bakıyorsun adam neler neler diyor kendilerine saygısı yok.

• Yarbay
      2807 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:04:05
      FENERBAHÇELİ BABANIN FENERBAHÇELİ OĞLU EMRE BELÖZOĞLU
      |
      |

türk futbolu başında yıldırım demirören olduğu için kötü değil, türk futbolu kötü olduğu için başında yıldırım demirören var. bizim başarısızlığımızın nedeni de başımızda aykut'un olması değil; bizim başarısızlığımızın nedeni aykut'u isteyen, "camia çocuğu, kocaman umutlarımızın sahibi, oynattığı oyunu siz anlamıyorsunuz" diyen ve aykut'a methiyeler düzen futbol bilmezleri. işte bu futbol bilmezleri yüzünden bugün başımızda aykut var. ve bu yüzden başarısızız.
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:08:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Sanmarinolu

Türk futbolunun özeti aslında bu konu, çıkıp Salih'i bu kadar destekleseydiniz eminim Ersun hoca yanlışından dönücekti.Ne yazık ki küfür eden, pislik yapan adamlar gözümüze güzel geliyor.Bu Melo içinde bazen bize oluyor ne yazık ki. Üzülüyorum.Ayıp ayıp, birilerinin anasına bacısına küfür edenlerin neyini savunuyoruz anlamıyorum.

kardeşim salih'in yeri ayrı. kim demiş onu sevmiyoruz, desteklemiyoruz diye. ben sadece emre'ye olan desteğimi göstermek için bu konuyu açtım. ama futbol bu elbet küfür olacaktır. her maç bizim futbolcularımızın başkanımızın annesine,hanımına vs. küfür edilirken bu kadar sesi çıkıyor mu medyanın. onları doğal karşılıyorlarsa emre'nin küfürlerini de doğaş karşılasınlar o zaman
      |
      |

• Binbaşı
      1051 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:08:45
      quote:

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...

"TÜRKİYE'DE TEK CUMHURİYET ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYETTİR; DEĞİŞMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
      FENERBAHÇE CUMHURİYETİ BİR SEVGİ CUMHURİYETİDİR, BİR ASIRDIR DEVAM EDİYOR;O DA TEKTİR, BAŞKA YOKTUR."
    • Yarbay
      2223 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:09:31
      yok arkadaş sevmiyorum ben Emre'yi.

Salih oynasın yerine.
      |
      |

• Onbaşı
      34 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:12:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Jennifer L.

Alıntıları Göster

Aynı yaygarayı Burak içinde koparsanız samimi olduğunuzu anlıcaz ama nerdeee...

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

Galatasaray SK - Since 1905
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:15:02 Konu Sahibi
      quote:

Alıntıları Göster

Yaygara çıkardığım yok, sadece desteklemenizin çok saçma olduğunu söylüyorum. Bunlar desteklenecek şeyler mi bir düşün alla sen, hayır Burak'ta bu hareketleri yaptığı zaman benim "BURAK YILMAZ BİZDE ÖYLE" gibi konular açtıysam istediğini diyebilirdin ama yok öyle birşey. Olmaması gereken şeyler, fanatikliğiniz gözünüzü bürümüş, yazık.

güzel kardeşim hangi futbolcumuzu destekleyeceğimizi de mi size soracağız ? siz melo'yu burak'ı desteklerken biz birşey diyormuyuz? ha burda konu açmamış olabilirsin ama genel olarak galatasaray taraftarlarının melo'dan şikayet ettiğini görmedim hiç. burak yılmaz'da gol atınca hep fenerbahçe ve beşiktaş'a taş attıklarını ben şahsen biliyorum. gördüm ve duydum
      |
      |

• Binbaşı
      1051 Mesaj
      18 Şubat 2014 13:17:03
      quote:

Alıntıları Göster

Niye desteklemeyelim ki ? Futbolu iyi sonuçta saha içinde salgıladığı adrenalin etkisiyle böyle şeyler söylemesi normal ki + zaten oradaki bir adamla kavgalıydı yanlış hatırlamıyorsam TV de de söylendi ilk kasımpaşa kulubesinden laf gelmiş diye.

+ biz salihe de gerekli desteği veriyoruz fazlasıyla...

"TÜRKİYE'DE TEK CUMHURİYET ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CUMHURİYETTİR; DEĞİŞMEZ VE DEĞİŞTİRİLEMEZ.
      FENERBAHÇE CUMHURİYETİ BİR SEVGİ CUMHURİYETİDİR, BİR ASIRDIR DEVAM EDİYOR;O DA TEKTİR, BAŞKA YOKTUR."

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,955
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.