Şimdi Ara

Baz istasyonu talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk telekom online işlemler uygulamasından hattının 4.5 ge ye çekmediğini internette bağlantı problemi olduğunu en fazla 3 g çektiğini yazdım bugün msj atmışlar bulunduğunuz bölgeye baz istasyonu kurulumu planlanmaktadır diye sizce ne zaman kurulur 1 yılı geçer mi
    Baz istasyonu talebi

• En az 3 yıl sürer
  • O zamana kadar ben hattı taşırım gerek yok kurmasına
  • mustafa3232 kullanıcısına yanıt
    sallamış üye kurmak 1 gün izin alıp açmak uzun sürüyor

ben 3 ayda çalıştırdığımı biliyorum istasyonu eğer ki planda varsa yerde hazırsa hemen hallederler
  • mustafa3232 kullanıcısına yanıt
    Sallamış üye kurmak ta zaman alıyor izin alıp açmak ta :)
  • Yanı hazır olsa bile en az 3 ay geçer bu iş
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin hazır olan yerin onayı, sıfırdan baz istasyonu kurulacak nasıl üç ayda kurarlar bir anlat bizde bilelim yer tespiti, maliyet, baz istasyonu kurulum için bölge onay vermesi. bina sahibi ile anlaşma, belediye onayı, bakanlık onayı, şirketin gelip kurması, kurulum yapıldıktan sonra testlerin yapılması
  • Muhtemelen bölgenizde daha öncesinden şikayet vardı ya da sorun görülüyordu ve planlara dahil edildi. Size de sadece plana göre cevap verildi. Yatırım programında bölgenizin sırası ne zamansa o zaman kurarlar istasyonu. Plana eklenmişse yer bulma vs. sorunlar olmazsa bu yıl içinde kurarlar bence.
    Ha var olan bir 3G istasyona 4G ekleyerek de hizmet verebilirler, bu da bir çözüm ama yeni istasyon sizin daha fazla işinize yarar.
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Zamanında konuda bahsetmiştim özel hastane üstüne kurdular önce 9003g aktif ettiler daha sonra 4g aktif ettiler
    4g hız testi konusuna eklemiştim ,

İzinleri ben almadım ama açıldığına dair haber verdiler isteyince yapabiliyorlar

Onca haber var 1 gecede istasyon kurdular diye
  • Zaten bu bölgede 3g baz istasyonu var sadece 4g vericisi eklerse yine olmaz mı
  • Hepsi aynı zaten her yerde baz istasyonu yok
  • eğer yeni kule kurulacaksa uzun sürer,bina üstleri daha kısa sürüyor.
  • Kulesi var zaten sadece 3g vericisi var 4.5g yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa3232

Kulesi var zaten sadece 3g vericisi var 4.5g yok
    o zaman daha da kısa sürer.
  • Bizimde turkcell senelerdir sıkıntılı ev adresimde istanbul gibi bir yerde geçen hafta sinir oldum defalarca şikayet ettim mahalle komple sıkıntılı bu dönem için yatırım planı içindeymiş bölgemiz umarım kofti çıkmaz dedikleri yatırımı yaparlar turkcell için böyle süreç yaşamış biri varmı?
  • Multe kullanıcısına yanıt
    Yatırım planına dahil edildi dedilerse doğrudur. Yıl sonuna kadar hallolur herhalde.
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle olur hocam ciddi derecede can sıkıyor konuşma ve internet kalitesi
  • Türk telekom bakalım ne zaman yapacak vericisi zaten var ama 3g destekliyor.
  • iyi olur inşallah ama, ölme eşegim ölme...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.