Şimdi Ara

BAY DÖNER Mİ YOKSA HD DÖNER Mİ ? ( SS'Lİ ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
2
Favori
14.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciğerci Bahattin hepsini tokatlar beyler. Mersinde yaşayanlar daha iyi bilir

• Bahçelide çakma Aspava var , efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Bahçelide çakma Aspava var , efsane

Burası mı ?

https://www.zomato.com/tr/ankara/me%C5%9Fhur-aspava-bah%C3%A7elievler
  • Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    Emin değilim ya , haritadan tam çıkaramadım.
    Dediğim yerde , yemeklerden sonra irmik helvası + dondurma geliyor efsane :)
  • ben 480P TL'lik alıyorum sıkıntı olmuyor
  • Full HD mi kaldı artık hocam! Tabi ki 4K
  • geçen hafta ikisinden de yedim. kıymadan döner yapıyorlar. bimde bile etten yapılma döner satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaalp

Emin değilim ya , haritadan tam çıkaramadım.
    Dediğim yerde , yemeklerden sonra irmik helvası + dondurma geliyor efsane :)

orası beşevlerde hocam sanırım gerçekten çok iyi
  • siz bi de bunları tartışıyorsunuz :D

bedava verseler hiç birine gitmem

bak, heykele çıkacaksın yoldan tutup diyeceksin birini, burda köşede bir iskenderci varmış, kapısı camı maviymiş diye. gösterecekler sana. gidip sıranı bekleyip yiyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

siz bi de bunları tartışıyorsunuz :D

bedava verseler hiç birine gitmem

bak, heykele çıkacaksın yoldan tutup diyeceksin birini, burda köşede bir iskenderci varmış, kapısı camı maviymiş diye. gösterecekler sana. gidip sıranı bekleyip yiyeceksin.

Kardeş Bursa'da bulunan meşhur İskenderci'den mi bahsediyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsunda olanlar

meydanın bir sokak yukarısında medikal pasajı var .
    oraya gidin alt katta bi restoran var

iskender alın yiyin
    ben lisedeyken 5 tl idi şimdi 7-8 falandır.

ucuzluğuna bakmayın tadı oldukça iyi.
    +ekmek sınırsız beleş

baydöner 18 tl iskender + içecek
    pasaj içecekle çorbayla 10 tl kalkarsınız.

baydöner puan : 6/10
    pasaj puan:5/10
    fp olarak pasaj tokatlıyor.

buradan kelkit e selamlar.
  • Dostlar hayat ne güzel ne mutlu değerini bilene :)
  • Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt
    hayat sana güzel ,sen kendi adına konuş
    değeri falan da yok
    zaten dünya bir nevi sürgün yeri ,iyi yada kötü olduğuna bakmadan ömür doldurup ,gerçek hayata (ahirete) ulaşacağız
    cebinde para olmadan birkaç ay yaşasan göreceğiz ,güzel mi kötü mü :)
  • babacım 2side patates çuvalı o döneri görüceksin dönerleri donduruyorlar belli sonra ısıtıyorlar sana döner diye kaklıyolar o döner o ateşte pişecek dönerken tadı öyle geliyor onun bizim burada ocakbaşı var gayet güzel yapıyolar normal markası olmayanlar daha iyi döner yaparlar git oralarda ye mekan belli eder kendini zaten kalabalıksa veya içerisi düzgünse kesin iyidir içeri giren insanlardanda anlayabilirsin sürekli işçi kesimi inşaatçilar gidiyorsa çok iyi değildir f/p dir ama normal görünümlü veya kılık kıyafet iyi insanlar gidiyorsa orası normalden biraz pahalıdır ama kalitelidir kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

hayat sana güzel ,sen kendi adına konuş
    değeri falan da yok
    zaten dünya bir nevi sürgün yeri ,iyi yada kötü olduğuna bakmadan ömür doldurup ,gerçek hayata (ahirete) ulaşacağız
    cebinde para olmadan birkaç ay yaşasan göreceğiz ,güzel mi kötü mü :)

Muhterem parasızlığın ne kadar zor olduğunu iyi bilirim size hak veriyorum 2 ay önce yeni düğün yapmış ve borçları olan bir iş arkadaşıma 800 TL verdim ve daha bu ay kendimi toparlayabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Et döner yiyeceksen aksaray yusufpaşada eski uğur dersanesinin arka sokağında var.Adam efsane yapıyor üstünr yok diyebilirim.Yada beyazıtta istanbul üni mercan kapısının karşısındaki.
  • Olumsuz yorumları abartı sanmayın. Hakkaten o paraya o kadar kötü olunca insan şaşırıyor. Hele bir tanesi, hangisiydi tam hatırlamıyorum, döneri ayrı getiriyor sonra üstüne sos getiriyor sonra terayağı da ister misiniz diye soruyor ve bunu yaparlarken böbürlenerek yapıyorlar. Güzel birşey yaptıklarını, İskender'in sunumuna tarz kattıklarını sanıyorlar. Lanet ettim, adam gelmiş önümde cozur cozur kızarmış tereyağını tabağıma döküyor, bir de tebrik bekler gibi bakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotchner12

Olumsuz yorumları abartı sanmayın. Hakkaten o paraya o kadar kötü olunca insan şaşırıyor. Hele bir tanesi, hangisiydi tam hatırlamıyorum, döneri ayrı getiriyor sonra üstüne sos getiriyor sonra terayağı da ister misiniz diye soruyor ve bunu yaparlarken böbürlenerek yapıyorlar. Güzel birşey yaptıklarını, İskender'in sunumuna tarz kattıklarını sanıyorlar. Lanet ettim, adam gelmiş önümde cozur cozur kızarmış tereyağını tabağıma döküyor, bir de tebrik bekler gibi bakıyor.

Bence güzel bir uygulama çünkü herkes tereyağlı sevmeyebilir
  • Dönerse senin, dönmezse kebap.
  • Tavuk döner satmayan tüm restoranlar leştir
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.