Şimdi Ara

Battleship (2012) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
0
Favori
9.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel olacağa benziyor. rihannada var misss birde broklyn deckerda böyle oyunculuğa devam etsin ya gözümüz gönlümüz açılıyor. önce just go with it şimdi bu
  • vay...vay...ne filmler çekiliyor haberimiz yok...rihanna ayrı bi güzellik katacak eminim...
  • Filmin adi Transformers 4 olsa kimse sesini cikarmazdi heralde

Efektleri guzel gorunuyor. 2012'de aksiyona doyacagiz gercekten..
  • Trailer gayet güzel.Efekler çok iyi yapılmış.
    Rihanna rolün hakkını vermiş gibi duruyor.Ayrıca Face sayfasından bolca filmin reklamını yapıyor.
  • 2012 en iyi yapıları arasında zaten imdb listesinde var
  • Liam Neeson varsa izlenir
  • Bir Amerika güdümlü Uzaylı - Dünyalı savaşı filmine daha hoşgeldiniz. Bol bol Amerikan bayrağı, Amerikan askeri, Amerikan milliyetçiliği izleyip finalde de Amerika'nın 23023101. kez Dünya'yı kurtarışına tanık olacağız.

Ben almayayım, alana da mani olmayayım.
  • Amerika yine dünyayı kurtarıyo anlaşılan
  • Kaliteli bir transformers çakması gibi olmuş. Michael Bay olmadığı için izlenebilir bence. :))
  • Rihanna varsa filmden bir cacık olmayacağı kesin gibi
  • Tekrar koyalım videoyu, efektler yönünden aşmış film.Muhteşem görsellik diyebilirim. Michael Bay 'de yok Transformers'tan iyidir bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 15 Aralık 2011; 1:16:02 >

• Bu sezonun rezil filmlerinden Battle Los Angeles benzeri olacağa benziyor.Hatta daha da kötüsü.Trailer'ı izlerken fps oynar gibi oldum , yine denizcilerin reklamı, yine amerikalı abilerimizin uzaylıları benzetmesi.Liam Neeson iyice kendini düşürdü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Del Toro -- 15 Aralık 2011; 21:56:15 >
  • Nedir bu olumsuzluk anlayamadım gitti. Görsel olarak A+ seviyesinde bir film, 1,5-2 saat aksiyonu bol eğlendiren bir film olsun yeter.Hayatın anlamınımı sorgulamasını istiyorsunuz anlayamadım gitti. Ben de Terminator 2 gibi,The Matrix gibi , Blade Runner gibi klasik film görmek istiyorum ama maalesef bu tarz filmler ayda yılda 1 geliyor. Görseli en üst düzeyde kullanan filmler beni heyecanlandırıyor ha sizi heyecanlandırmıyorsa sabahtan akşama kadar Requem for Dream izleyip durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Nedir bu olumsuzluk anlayamadım gitti. Görsel olarak A+ seviyesinde bir film, 1,5-2 saat aksiyonu bol eğlendiren bir film olsun yeter.Hayatın anlamınımı sorgulamasını istiyorsunuz anlayamadım gitti. Ben de Terminator 2 gibi,The Matrix gibi , Blade Runner gibi klasik film görmek istiyorum ama maalesef bu tarz filmler ayda yılda 1 geliyor. Görseli en üst düzeyde kullanan filmler beni heyecanlandırıyor ha sizi heyecanlandırmıyorsa sabahtan akşama kadar Requem for Dream izleyip durun.

Valla artık bana Amerika'nın Dünya'yı kurtarmasından gına geldi seni bilemem. 2 görsel efekt koyup her filmde Dünya'yı kurtarmalarına güzel film diyorsan o senin tercihin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Nedir bu olumsuzluk anlayamadım gitti. Görsel olarak A+ seviyesinde bir film, 1,5-2 saat aksiyonu bol eğlendiren bir film olsun yeter.Hayatın anlamınımı sorgulamasını istiyorsunuz anlayamadım gitti. Ben de Terminator 2 gibi,The Matrix gibi , Blade Runner gibi klasik film görmek istiyorum ama maalesef bu tarz filmler ayda yılda 1 geliyor. Görseli en üst düzeyde kullanan filmler beni heyecanlandırıyor ha sizi heyecanlandırmıyorsa sabahtan akşama kadar Requem for Dream izleyip durun.

Valla artık bana Amerika'nın Dünya'yı kurtarmasından gına geldi seni bilemem. 2 görsel efekt koyup her filmde Dünya'yı kurtarmalarına güzel film diyorsan o senin tercihin.

Başka ülkeler aynı filmleri yapsın kendileri kurtarsın o zaman.Amerikan filminde Ruslar dünyayı kurtaracak değil ya.Bu tarz popcorn filmlerden sıkılmış olabilirsiniz ona bişey diyemem. Transformers'ı da bu yüzden çok eleştirip yerin dibine sokup çıkartmıştırm. Hem komik saçma ötesi diyaloglardan hem adım başı reklamdan hem laçka olmuş sulanmış komedisinden güzelim bilim-kurguyu mahfetmişti.
    Bu da belki çok farklı olmayacaktır ama bir ihtimal Michael Bay yok en azından biraz ciddi bir tarafı olur ümidindeyim.

• Sağlam bir filme benziyor , efektleri güzel görünüyor.Merakla beklemedeyiz.
  • Liam Neeson için bile insanın izleyesi geliyor açıkçası.. Efektler hat safhada, Rihanna'nın varlığı da ayrı bir unsur.
  • Yayınlanan ikinci fragmanı boş ama hoş bir aksiyon filmine benziyor + Liam Neeson + Rihanna.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.