Şimdi Ara

Battlerite (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
7.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam bu oyun steamde inidrime girmiş.
    Legendary bundle mı almak gerekiyor şimdi tam anlamayadımda.
    Oyunu düz alırsak lite sürüm mü oluyor. Oyun mekaniği ve oynanışı hoşuma gitti hero falan açmak zor falan ise doğrudan tam sürümünü almak daha mantıklı olur ona göre alayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

hocam bu oyun steamde inidrime girmiş.
    Legendary bundle mı almak gerekiyor şimdi tam anlamayadımda.
    Oyunu düz alırsak lite sürüm mü oluyor. Oyun mekaniği ve oynanışı hoşuma gitti hero falan açmak zor falan ise doğrudan tam sürümünü almak daha mantıklı olur ona göre alayım diyorum

şu an 15.50 tl olanı(%50 indirim) satın alırsanız tam sürümü almış oluyorsunuz. lite versiyonu satın alınmıyor zaten, firma key olarak dağıtıyor.

legendary bundle alırsanız hem tam sürüm oyun+ aşağıdaki paket içeriği almış oluyorsunuz.

Exclusive Legendary "Barky, The Delighted Doggo" Mount
    5 Legendary Chests containing three cosmetic items each.
    Each chest guarantees a legendary outfit that you don’t already own.
    3.500 Gems

yani 15.50 olanı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, tüm herolar açık şekilde oynarsınız.

• first9 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirme için.normal paket kafi o vakit.Lite key buldum bir arkadaş sağolsun.

Oyunu gayet zevkliymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun f2p oldu.
  • yükleniyor ekranında kalıyor.var mı çözümünü bilen?
  • oyunu yükledim savaş bulmalar aşırı uzun sürüyor. 2 3dk savaş beklemesi nedir ya. Sildim ben de hemen oyunu. Android ve ios a gelse oynanır ama
  • Oyunu geçen sene satın almıştım çok beğeniyordum ama oynayacak arkadaşım olmadığı için ve tutmayacağını düşündüğüm için silmiştim. F2P olduğunu duydum ve anlık 30000'den fazla oyuncusu olduğunu gördüm ve hemen indirdim. Oyun harika olmuş. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

Oyunu geçen sene satın almıştım çok beğeniyordum ama oynayacak arkadaşım olmadığı için ve tutmayacağını düşündüğüm için silmiştim. F2P olduğunu duydum ve anlık 30000'den fazla oyuncusu olduğunu gördüm ve hemen indirdim. Oyun harika olmuş. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oyun bulmuyor demişler hocam nasıl oyuncu sayısı , 30000 falan emin misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

Oyunu geçen sene satın almıştım çok beğeniyordum ama oynayacak arkadaşım olmadığı için ve tutmayacağını düşündüğüm için silmiştim. F2P olduğunu duydum ve anlık 30000'den fazla oyuncusu olduğunu gördüm ve hemen indirdim. Oyun harika olmuş. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oyun bulmuyor demişler hocam nasıl oyuncu sayısı , 30000 falan emin misiniz?

Topluluk merkezinden bakabilirsin akşam saatleri 40.000'i bulduğu bile oluyor. Şu ana kadar maximum 30 saniye beklemişimdir. Ortalama 10 saniyede maç buluyor.
  • Bende hiç sorun yaşamadım oyun bulmalarda. 10 saniyede tak diye buluyor.
  • Merhaba millet. Oyunu casual olarak oynuyorum ama tek oynamak bi yerden sonra sıkıyor. Oynamak birlikte oynamak isterseniz ekleyin ^^
    http://steamcommunity.com/id/okenuth
  • oyun çok hoşuma gitti.

lol ve dota sevmeyen biri olarak bu oyuna aşık oldum
  • oyun güzel de heroların çok fazla skili var zaten daracık alan neyin ne olduğunu anlayamıyor insan.biraz zor oyun alışasıya kadar iyi oynayna bir igeldimi tüm takımınızı ezip geçiyor
  • http://steamcommunity.com/id/maienhel

Beraber oynamak isteyen eğlenceli arkadaşlar buyursun. 20 yaş üstü tercihimdir.
  • Merhaba! İlk önce Steam linkimi bırakayım;
    http://steamcommunity.com/id/Swalzoom/

Destiny ve Raigon ile ortalığı öttürüyor, Zander ile de yeni yeni ortalığı karıştırıyorum. Ranked'da takımıma gelen gerizekalılar yüzünden Bronz 1'den yukarı çıkamadım. Eğlenmesini bilen, mümkünse +18 arkadaşlar arıyorum. All Champions Pack mevcut, duruma göre değişiklik gösterebilirim. Bir mesaj uzağınızdayım. Sevgiler.
  • lolü 2 3 sene oynayıp bırakmıştım kanser kitle yüzünden.
    bu oyunu kolsuzlar oynayamıyor onu fark ettim :)
  • İsterseniz Ekleyin : Sercanovic

Bu arada 2-3 haftadır oynuyorum gözlemlediğim kadarıyla jade ve raigon diğerlerinden daha güçlü ve bunların olduğu takım kazanıyor genelde . Bunlara bi ayar çekilecek mi yoksa hep böyle miydi bunlar ? Özellikle yakın dövüş bişey oynuyosanız jade e hasar vermeniz bile çok zor çünkü sürekli ya görünmez ya da bi yere zıplıyor ... Sinir bozucu
  • Oyun içi nickim : Auveir

Beraber oynamak isteyen 20+ arkadaş varsa ekleyebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.