Şimdi Ara

Battlerite (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
7.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Beklediğimden erken tükettim oyunu. Her maç 5 10 dk yı geçmiyor. 2 3 saat içerisinde ard arda çok fazla maç yaptım. Yayın kanalları üzerinden gözlemler yaptım. Bi zaman sonra bir zenginlik göremedim oyunun içinde. Çabuk sıkılacağım türden bir oyun aynı parayı farklı bir yerde değerlendirmek istedim. Mekanikleri güzel ve kısa süre için eğlendirici ama başına bağlayacak üzerindeki hype ı tutacak renklerden yoksun.

Dediğiniz gibi oldu bende erken tükettim ve geri iade ettim. Oyun güzel ama içerik şu aşamada yetersiz.
  • Günlük görevleri yapip cikiyorum. Hep rank atlatsam ne olacak sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tek kelimeyle mükemmel.2 günde 10 saat oynadım hiç kanserde olmadım.Kutuları bol dağıtması ve herşeyin oyunda kazandığın parayla yapılması hoşuma gitti,oyunda hiç sıkmıyor.Almaya kesinlikle değer.
  • Şuan zaten oyun early access'de. Hepi topu 15 hero var. Hero'lar tatmin edici bir rakama ulaştığında oyunda rayına oturur, yeni özellikler illaki eklenir. Steam'de %95 olumlu yorum var şuan. Alıp deneyin derim, beklemek isterseniz de oyun 2017 ilk çeyreğinde çıkacak, ve f2p olucak. Kafa dağıtmak için her türlü oynanır. 10 dakka bi pvp atıyorsun keyfin yerine geliyor. Her türlü şans verilecek bir oyun.
  • Oyun gerçekten güzel. Bloodline champions adlı oyunun elden geçirilmiş hali.
    Hızlı maç buluyor gerçekten yetenek ve reflex istiyor. Pek bir dengesizlik göremedim.
    Pek pahalı olmaması bir yana early access alırsanız oyun f2p olduğunda tüm herolara sahip olacaksınız.
    Ben alalı birkaç gün oldu gerçekten zevk alarak oynuyorum.
  • bende oynuyorum guzel oyun beklediğimden hızlı yeni guncellemeler geldi 2 champ geldi oyuna geleceği var bu oyunun
  • Oyuna para verilmeli mi? Yoksa ücretsiz olmasını beklemeli miyiz? Yılbaşı gibi f2p olacakmış.
  • %25 indirim için invite mı atması gerekiyor birinin .
  • Oyun Türkçe olmuş
  • Oyun bugün ve haftasonu ücretsiz denemek isteyenler kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 2 Aralık 2016; 12:41:34 >
  • Bf döneminde aldım dostum yine de sağol. Bence alın bu oyunu çok keyifli ve tamamen yetenek gerektiriyormus.Zor geldi ilk başta. Bu oyunun önü açık bence bir şans verilmeli.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    önemli değil :) fazla zamanım yok dolayısıyla uğraştırmayacak kısa süreli zevkli bir oyun arıyordum tam benlikmiş :)
  • Takım arkadaşı arayan var ise pm atsın oynayalım beraber kesinlikle tavsiye ederim çok eğlenceli bir oyun

• Fubel kullanıcısına yanıt
    https://steamcommunity.com/id/batuayhann
  • bende aldım oyunu ama daha açıp 1 kere oynamadım. güzel olduğunu izlediğinm videolardan anladım ve aldım. 20 lira para değil zaten çıkınca tüm heroları beleşe alacaksak
  • Aynen hocam iyi yapmışsın

• Oyunu denedikten sonra aldım bende indirim bitmeden . Gayet keyifli oynaması.
  • http://steamcommunity.com/id/OkanDRDYK/

Beraber oynamak isteyen ekleyebilir
  • Bende uzun zamandan beri bildiğim bir oyun olmasına rağmen çokta ilgimi çekmemiştim, yeni başladım oyun eğlendiriyor gayet.

• Bu oyun ne zaman ücretsiz olacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.