Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte ya gerçek Battlefield trailer'ı budur. Çok gaza geldim.
  • Ortamlar şahane.
  • Beta haritamız hayırlı olsun

• Askerlerin giyim tarzlarını görmezden gelirsek MÜTHİŞ! Dikkat ettiniz mi bilmiyorum, sondaki sahne de Battle Royale'di
  • Trailer'daki müzik House of the Rising Sun'ın cover versiyonuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

Askerlerin giyim tarzlarını görmezden gelirsek MÜTHİŞ! Dikkat ettiniz mi bilmiyorum, sondaki sahne de Battle Royale'di
    Aynen uydurma durmuyordu alev çemberi, içeride tank, binalardan atlayanlar falan baya sağlam görünüyor
  • Bunu söyleceğim aklıma gelmezdi ancak battle royale efsane gözüküyor piyasayı sallayabilir !
  • Betada battle royal modu olsada oynasak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Aynen uydurma durmuyordu alev çemberi, içeride tank, binalardan atlayanlar falan baya sağlam görünüyor

Alıntıları Göster
    Her zaman Frostbite ile BR hayal ederdim Umarım sağlam yapmışlardır .
  • Eskiden gaza gelirdim. Acaba çok mu yaşlandım bunun için?

• Br modu kesin 32 vs 32 olur

Solo br koymazlar kesin

• Durun gene gaza gelmeyin : )

Alphada çok negatif yorumlar aldılar bakalım betada nolacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Br modu kesin 32 vs 32 olur

Solo br koymazlar kesin
    Squad modu düşünemiyorum efsane olacak bf mekanikleriyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Betada battle royal modu olsada oynasak
    Muhtemelen son ateş çemberi halkası Battle Royal'e ait.
  • Bf1 almadım ama bunu yorumlardan sonra alabilirim. Helikopter yok o zamanda değil mi

Bu arada Bf1 svleri ne durumda? Çoğu harita oyuncu sayısı çok olacak şekilde açık mı?

Sistem de 970m 3Gb ve i7 6700hq. Videolara baktığımda Bf1 Bf4 ten daha stabil çalışmış. Bf5 optimizasyonları bittiğinde medium-high arası 1080pde oynanır mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Durun gene gaza gelmeyin : )

Alphada çok negatif yorumlar aldılar bakalım betada nolacak.
    Konu ilk defa bu kadar gazlı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni gelecekler silahlar araçlar vs belli oldu yeni video ile az çok yazdığına göre Video oyun içinden yapılmış grafikler harika gözüküyor şehir savaşları çok daha keyifli olacaktır betada ko haritaya göre silah dengelemesi şart ama kesinlikle en basiti keskin nişancı silahları 2. Dünya savaşında ün yapmış keskin nişancıları neredeyse ülke kahramanı olmuşken bu kadar basit bir hale getirmek ne kadar kabul edilebilir bir çok yabancı kanallar falan da dile getirmiş güç konusunu bakalım değişiklik olacak mı?

Beta da düşmanı fark etme konusunda ben kendi adıma bayagi zorluk çektim ne olduğu belli olmuyordu bir kaç yerde daha şikayet vardı bunun için bakalım buna bir şey yapacaklar mı ayrıca Q ile işaretleme durumu da kendi adıma hoşuma gitmeyen bir hal almış düşmana bakınca bir iki saniye için de işaretleme yapıyor gibi ama yine de eski usul daha güzeldi.

Mermilerin az verilmesi ve can in kendiliğinden yenilenmemesi bu iki karaktere yönelimi arttırmak için yapılmış bir hamle bariz belli :)

Grafiklerleri beğenme konusunda benim hoşuma gitti battlefield 1 é göre daha renkli evet buna hak veriyorum ama parçalanma efekti binalar ateş vs daha gerçekçi daha gösterişli duruyor yanlız hala düşman tespit etme konusunda şikayetim var :)

Oyun da ilk dikkatimi çeken özellikle battlefield 1 é göre daha yavaş bir oyun akışı var gibi belki de bana öyle geldi bilmiyorum

Sesler konusunda silahlar güzel ama bir ara beta da çok ilginç bir araç sesi duydum ne olduğunu anlayamadım tank değil uçak hiç değil atv falan da değil :) sen ne yaptın ea diyesim geldi umarım el atarlar buna hangi araca ait ise bir de ölürken çıkan bazı sesler tuhaf geldi can havliyle nasıl bağırıyorsa artık anlayamadım :)

Öldükten sonra beklemek sıkıcı buraya geçme vs bir şey eklemeleri lazım karşı takıma geçme yok sanırım ya da ben bulamadım bir yandan iyi bir yandan kötü gibi

Logitech g900 ve g910 kullanıyorum ışıklandırma da özel V yapmışlar klavye de güzel bir ayrıntı olmuş :)

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Son Video ile da daha güzel bir oyun beklentimizi boşa çıkarmayacaklar gibi düşünüyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Battle royale modu kısa da olsa tanıtmışlar, tanıtım şekli şahane olmuş.

Ayrıca fragmanda görüldüğü gibi o ağır, grimsi hava tekrar getirmişler. Önceki fragmanlarda renk paletini dibine kadar dayamışlardı anlaşılan tepkilerden sonra vazgeçmişler iyi de olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Eskiden gaza gelirdim. Acaba çok mu yaşlandım bunun için?
    Olabilir aynı durumdayız.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.