Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten şüphem yoktu iyi ki ön sipariş etmişiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mediclerin favori silahı geliyor, büyük ihtimal 900 rof olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 16 Ağustos 2018; 18:51:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Bf1 almadım ama bunu yorumlardan sonra alabilirim. Helikopter yok o zamanda değil mi

Bu arada Bf1 svleri ne durumda? Çoğu harita oyuncu sayısı çok olacak şekilde açık mı?

Sistem de 970m 3Gb ve i7 6700hq. Videolara baktığımda Bf1 Bf4 ten daha stabil çalışmış. Bf5 optimizasyonları bittiğinde medium-high arası 1080pde oynanır mı sizce?
    Bf1 serverları fazlasıyla dolu oluyor (Conquest ve Operations oynuyorum sadece).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [F][u][r][k][a][n] -- 16 Ağustos 2018; 18:57:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Alpha diye olabilir. BF1de en az 80 fps aldigim sistemimde BFV ile 40 gördüğüm oluyor..

Alıntıları Göster
    inşallah öyledir. Bu gün biraz daha iyi benim işlemciyi değiştirmem lazım o yapıyor.
  • battlefield 5 dolby atmos olacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

battlefield 5 dolby atmos olacak mı?

Atmos sistemin var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BFV trailerı BF1'i dlc yaptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 16 Ağustos 2018; 21:01:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce one x aldım . Pc de duruyor . Sanırım 4k muhabbetinden ötürü one x e ön sipariş vereceğim

• Bf v alpha bitti boşluğa düştük yine bf1i de sildim. O zamana kadar bf4 devam

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

BFV trailerı BF1'i dlc yaptı

hocam origin access alsam mı ya?

• Ben almadım hiç gerekli görmüyorum kendim için. Size kalmış...

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Anladım. 4 euro galiba, Türk lirası ile 26TL ye geliyor. İstediğim oyunlar var ama 1 ayda biterebilir miyim sıkıntılı şimdi tek tek satın alsam daha pahalıya geliyor.

Ayrıca Battlefront 2 var diye biliyorum Origin Access'de Optimizesi de çok güzel youtube'dan az izledim oyuncu durumu nasıl acaba. İlk oyun PS4'de vardı fakat DLC ler yüzünden çok çabuk oyuncu sayısı düşmüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 16 Ağustos 2018; 22:28:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Anladım. 4 euro galiba, Türk lirası ile 26TL ye geliyor. İstediğim oyunlar var ama 1 ayda biterebilir miyim sıkıntılı şimdi tek tek satın alsam daha pahalıya geliyor.

Ayrıca Battlefront 2 var diye biliyorum Origin Access'de Optimizesi de çok güzel youtube'dan az izledim oyuncu durumu nasıl acaba. İlk oyun PS4'de vardı fakat DLC ler yüzünden çok çabuk oyuncu sayısı düşmüştü.
    battlefront 2,4 euroluk origin access üyeliginde yok henüz ne zaman eklerler belli degil.15 euroluk origin access premier üyeler oynayabiliyor battlefront 2 yi
  • R9 380 2GB ve Xeon X5660 ile Closed Alpha oynadım. 16GB ram var.

FPS düşüşleri sık oldu. Ekran kartı kullanımı %100. Sanırım PUBG oyunu gibi 1920x1080 Very Low ayarda oynayacağım. Belki birkaç ayarı yükseltebilirim.

Grafikleri çok beğendim. Gerçekçi.

RX 570, GTX 970 aşağısı yetmez bu oyun için. Yani 2.el GTX 970, RX 570 alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 17 Ağustos 2018; 0:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro725

battlefront 2,4 euroluk origin access üyeliginde yok henüz ne zaman eklerler belli degil.15 euroluk origin access premier üyeler oynayabiliyor battlefront 2 yi

Alıntıları Göster
    Premier 10 euro mu neydi çok pahalıya geliyor.
  • Yeni trailer daha BF vari olmuş beğendim. Ayrıca bıçak fırlatma sahnesi de gözümden kaçmadı BR modu için beklemedeyim, ne olumlu ne olumsuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Premier 10 euro mu neydi çok pahalıya geliyor.

Alıntıları Göster
    aylık 15 euro yıllık 100 euro
  • baya oynadım hiçbir şekilde beğenmedim.Asla bu oyuna para vermem ha düşerse 10-15 euro ya falan o zaman alırım onun harici asla öyle paraları hak edecek bir oyun değil.Bf 1 varken buna gerek yok aynısı çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

battlefield 5 dolby atmos olacak mı?

Atmos sistemin var mı?

Alıntıları Göster
    hem dolby acsess var hemde denon x1400h amfi var
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.