Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En kötü bf olabilir bu, vuruş hissi sıfır ölünce yerde bekleme eziyeti de üzerine sos olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

En kötü bf olabilir bu, vuruş hissi sıfır ölünce yerde bekleme eziyeti de üzerine sos olmuş.
    Herşeyi bir yana koydum öldükten sonraki animasyonunun gelmesini bekle sonra kanamanın bitmesini bekle en sonunda spawn ekranını bekle.Direk oyundan çıksam yeniden girsem daah kısa sürecek.Her ölünce insan iyice kanser oluyor.Bu lanet olayı neden yaptılar anlamadım gitti.O değil zaten her oyunda millet şikayet ediyordu medic kaldırmıyor onuda bırak sağlık mermi paketi bile atmıyorlar.Her ölünce mal mal etrafa bakıp mefta olmayı beklemek ayrı kanser.%100 halletmeleri lazım.
    ze
  • oynamak için nereden indirecez Origin satın alın var sadece
  • Beklemeyi betada kaldırcaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her silaha reddot gelecekmi bilgisi olan varmı ?

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Aynen konudaki i5 işlemci sahipleri yalan söylüyor kusura bakmayın.

• Vuruş değil de ateş etme hissi sıkıntılı bana göre. Karakterin silahı tutuşu ve ateş yavan duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Aynen konudaki i5 işlemci sahipleri yalan söylüyor kusura bakmayın.
    üstte yazmış adam i5 ile aldığı fps yi, 4 gb ram ile falan mı oynuyorsunuz anlamıyorum ki
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    İ5 6500 işlemcim vardı bf1 çıktığı ilk günden beri %100 kullanıyordu i7 6700 işlemcile takaslayınca işlemci kullanımı %60-70 düştü

• Eğilerek koşma iyi olmuş ama alışmak lazım. Shifte basarak ayağa kalkıp koşmasını beklediğimden bir kaç kez öldüm
  • Arkadaşlar işlemciyi %100 kullanınca ne gibi sıkıntılar oluşur? işlemci çabuk mu pert olur? yoksa soğuttuğu sürece problem olmaz mı?

Mesela diğer oyunlarda %50 %60 arası işlemcim. Ama BF5 de %100 kullanıyor, bazı yerlerde 85-75 arası gidip geliyor.

BF4 de 55-75 arası gidip geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

İ5 6500 işlemcim vardı bf1 çıktığı ilk günden beri %100 kullanıyordu i7 6700 işlemcile takaslayınca işlemci kullanımı %60-70 düştü
    :D işlemciyi %100 kullanınca ne oluyor?
  • bf2 den itibaren oynunun tüm serisine sahibim. ea sağolsun closed alpha key göndermiş.
    yarım saat oynadım bf1 ilk çıktığında sağlam bir etki bırakmıştı bende.
    bf5 te ise bu etkiyi bırakmadı.
  • İşlemci %100 kullanınca işlemci çabuk pert yada başka sıkıntı olmaz.

Sadece oyundalarda fps drop, shuttering ve input lag yapar.

• patren kullanıcısına yanıt
    Oh sevindim o zaman. İlk defa işlemciyi %100 görünce korkup oynayamadım. Açık betada düzelir mi?
  • İşlemci kullanımı düzelmez oyun çok fazla çekirdekli işlemci istiyor

Ryzen 1300x giriş seviyesi olmasına rağmen çekirdeği fazla olduğu için bfv de %60 kullanımla çalışıyor

Senin yerinde olsam ps4 devam ederdim, konsolda kötü oynayanı çok bulursunda pcde bulamazsın klavye mouse kontrolü kolay olduğu için herkes iyi oynar

Bide pcde ping ve donanım adaletsizliğini hissedersin pc karşına 9 pingli, 240 hz monitörlü, i9 9900k 1180 li düşmanlar gelcek

Ps4 en kötü düşük pingli adam avantaj sağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 16 Ağustos 2018; 1:27:45 >
  • C ile Uçak çağırdım 6 kill birden geldi. Baya keyifliydi.
  • patren kullanıcısına yanıt
    Hocam orası öyle de PC ye alıştıktan sonra konsol kötü geliyor nedense. Konsolu şuan exc oyun icin tutuyorum yoksa benlik değil artık. :)

Ayrıca BF5 çoktan aldım PC ye yani kaçarı yok oynayacağız her türlü

• Oyunu beğenmeyenler 2 ay sonra oyun alma kuyruğunda görebilirsiniz :) Battlefield ekibini ayakta alkışlamak lazım.Güzel iş yapmışlar.Battlefield 1 oyunun üstüne koymuşlar.

Atmosfer,yıkım,mekanikler oldukça iyiydi.Oyunu merakla bekliyorum.Umarım diğer haritalar da dümdüz birşey olmaz.Dizaynı ve içeriği bol olur.

Daha çok piyade haritası görme dileğiyle..
  • Sesler ne öyle DICE ne yaptın sen. Aşık oldum resmen seslere. Değişiklikler yaramış. Ben gayet beğendim oyunu. Alpha'daki map aşırı kötü. 2.Dünya Savaşı atmosferine uygun bir map değil açıkçası. Bol bol şehirde geçen mapler görürüz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.