Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sık oynayarak en fazla birkaç haftada oynanabilir seviyeye geliyorsunuz. Hile falan olayı yok. Yazılı taciz olayları yok. Ben de gamepad ile oynayamam kesinlikle diyordum. Şimdi aşırı derecede rahat geliyor. Titreşim falan olayı da ayrı bir tat katıyor. Bunca senedir PC diye direttiğim için kendi adıma pişmanım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakso

quote:

Orijinalden alıntı: Saab9000

Konsolda oynuyorum artık. Konsolda bf1 gibi çalışsın yeter. Ülkede döviz kuru belli. Ülkenin durumu belli. Dünyada donanım fiyatları son dönemde belli. Benim gibi konsola geçen çok vardır.

Konsol iyi güzel de BF gibi oyunlar zor olmuyor mu gerçi nette görüyorum PS4 de bile çok sağlam oynayan adamlar var ama klavye-mouse mu kullanıyorlar diye merak ediyorum

Aga o nasıl nick ya

• quote:

Sık oynayarak en fazla birkaç haftada oynanabilir seviyeye geliyorsunuz. Hile falan olayı yok. Yazılı taciz olayları yok. Ben de gamepad ile oynayamam kesinlikle diyordum. Şimdi aşırı derecede rahat geliyor. Titreşim falan olayı da ayrı bir tat katıyor. Bunca senedir PC diye direttiğim için kendi adıma pişmanım.

Konsolları pek sevmiyorum aslında ama güzel yanı koltuğa yayılıp rahat rahat oynuyorsun PC de bir süre sonra belin, boynun hatta ayakların bile ağrıyor. Zaten bunların dışında orta seviye bir kart olmuş 2000 TL

@HAAltuntas

• quote:

quote:

Sık oynayarak en fazla birkaç haftada oynanabilir seviyeye geliyorsunuz. Hile falan olayı yok. Yazılı taciz olayları yok. Ben de gamepad ile oynayamam kesinlikle diyordum. Şimdi aşırı derecede rahat geliyor. Titreşim falan olayı da ayrı bir tat katıyor. Bunca senedir PC diye direttiğim için kendi adıma pişmanım.

Konsolları pek sevmiyorum aslında ama güzel yanı koltuğa yayılıp rahat rahat oynuyorsun PC de bir süre sonra belin, boynun hatta ayakların bile ağrıyor. Zaten bunların dışında orta seviye bir kart olmuş 2000 TL

@HAAltuntas

Hocam keyfi gerçekten bambaşka. İmkanınız olursa bir gün mutlaka deneyin. Dediğiniz gibi orta seviye bir kart 2000 lira olmuş, 16gb ram 1000 lira olmuş, anakart+işlemci 1250 lira olmuş. Bunların yerine 2700 liraya Xbox One X ya da daha ucuza PS4 Pro alıyorsunuz. Keyfinize bakıyorsunuz. Oyunlar da zaten aynı fiyata geldi.

Geçen sene 3400 liraya mal olan imzamdaki laptopım, birkaç ay önce bin liraya aldığım Xbox One S kadar akıcı oyun oynatamıyor. Şuan olsam hayatta böyle bir laptop almaz, ince bir laptop alır geçer, kalan parayı konsola gömerdim. Bundan sonraki nesilde de tercihim herhangi bir konsol olacak. Oyun bilgisayarı devri benim için kapandı.

• quote:

quote:

quote:

@HAAltuntas

Hocam keyfi gerçekten bambaşka. İmkanınız olursa bir gün mutlaka deneyin. Dediğiniz gibi orta seviye bir kart 2000 lira olmuş, 16gb ram 1000 lira olmuş, anakart+işlemci 1250 lira olmuş. Bunların yerine 2700 liraya Xbox One X ya da daha ucuza PS4 Pro alıyorsunuz. Keyfinize bakıyorsunuz. Oyunlar da zaten aynı fiyata geldi.

Geçen sene 3400 liraya mal olan imzamdaki laptopım, birkaç ay önce bin liraya aldığım Xbox One S kadar akıcı oyun oynatamıyor. Şuan olsam hayatta böyle bir laptop almaz, ince bir laptop alır geçer, kalan parayı konsola gömerdim. Bundan sonraki nesilde de tercihim herhangi bir konsol olacak. Oyun bilgisayarı devri benim için kapandı.

Benim sistemim hazır aslında 16GB ddr4 ram, ryzen 1600, 144hz monitör, ssd vs. tek eksiğim ekran kartı o da 1050 Ti var kötü değil yine oyun oynatıyor ama uzanarak oynamak bambaşka olmadı en kötü xbox kontrolcüsü ve wireless aparatını alıp o şekilde çözüm bulacam

• Hali hazırda güncel sistemi olanın konsola ihtiyacı yok zaten. Upgrade yapsın yeter.
    Dediğiniz yöntemi mücadeleci olmayan oyunlarda deneyebilirsiniz.Fakat Bf gibi oyunlarda zorlar
  • quote:

Hali hazırda güncel sistemi olanın konsola ihtiyacı yok zaten. Upgrade yapsın yeter.
    Dediğiniz yöntemi mücadeleci olmayan oyunlarda deneyebilirsiniz.Fakat Bf gibi oyunlarda zorlar

Zor derken Xbox kontrolü için mi zor diyorsunuz
  • Pcde xbox kontrolcüsü ile online bf1 oynarsanız bilen birisi bile zorlanır. Şartların eşit olması lazım. Klavye+mouse ile oynayanın avantajı oluyor. Anlatabildim umarım.
  • (26 MAR 2018) Battlefield V'te kendi kendine öğrenen yapay zeka olabilir

Yeni Battlefield oyununda yapay zeka ile karşılaşabiliriz.
    http://www.merlininkazani.com/battlefield-vte-kendi-kendine-ogrenen-yapay-zeka-olabilir-haber-100268
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Yaw he he
  • Bad Company 2'nin steam sayfasında yeni çıkacak oyunun Bad Company 3 olmadığını bildirmişler.
  • İnşallah modern zamanlarda geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF ile alakasız bir dedikodu bence ama haber olmuş madem ekleyelim o zaman

(19 NİSAN 2018) DICE Söylentiye Göre Battlefield V Battle Royale Prototipi Üzerinde Çalışıyor

Bir sonraki Battlefield oyununda, söylentiye göre Battlefield V'te, Battle Royale modu bulunabilir.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DICE_Soylentiye_Gore_Battlefield_V_Battle_Royale_Prototipi_Uzerinde_Calisiyor-90711.htm

• Heh bir bu seride yoktu PUBG modu... gelsin anam o da gelsin.
  • konsolda oto aim ile zevk alan kişiler gittiğine göre asıl konumuza geçelim

batlle royale modu iyi olacak bence dice a güvenimiz tam
  • Henüz bf1 almadım almayı düşünüyorum, şuan almak mantıklı mı yoksa bu oyunu mu beklemeliyim? Bu çıktıktan sonra diğerine ilgi çok azaılır mı?
  • TekilBey kullanıcısına yanıt
    http://bf3stats.com/
    https://bf4stats.com/
    http://bf1stats.com/

Bu sitelerden anlık oyuncu sayıları görebilirsiniz. Fikir vermesi açısından bf3 bile hala oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WE neED -- 23 Nisan 2018; 1:32:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WE neED

http://bf3stats.com/
    https://bf4stats.com/
    http://bf1stats.com/

Bu sitelerden anlık oyuncu sayıları görebilirsiniz. Fikir vermesi açısından bf3 bile hala oynanıyor.
    peki bu oyunda pay to win var mı?

• quote:

quote:

quote:

@HAAltuntas

Alıntıları Göster
    Oyunu iyi bir pc de oynadıktan sonra bidaha xbox mixbox kesmez.

• Devian kullanıcısına yanıt
    15. yılına girmiş konsollar olan PS3-Xbox 360 versiyonu ile PC versiyonu kıyaslaması neyin nesi ? En son jenerasyon PS4 Pro ve Xbox One X konsolların 4K oyun deneyiminde PC ile aralarında fark neredeyse yok. Tabii full aksiyon içinde geçen atıyorum Far Cry 5 oyununda oyunu durdurup 10 kilometre ötedeki dağın eteklerindeki otlara odaklanmayacaksanız. Bir de günümüzde kaç kişinin evinde en azından 4K'da 30 FPS deneyimi sunabilecek ekran kartı ve işlemciden oluşan bir sistem var orası meçhul. GTX 1070 bile zorlanıyor zaman zaman. 1080 gerekli en azından. Şu oyun hangi sistemde 4K oynanabilir merak ediyorum doğrusu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.