Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayarları low yap 100 FPS garanti.

Bilgisayarda 2 tane 3090 ve 64 çekirdekli ryzen islemci olsa oyunu yine low ayarlarda oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 28 Ocak 2021; 11:53:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl sorunumu yazmayı unutmuşum.

GTX1050ti ve i5 10400f 8gb li sistemde oyun başlarda takılıyor sonra geri düzeliyor, bazen çok yapıyor bunu ve oyun zevkimi baltalıyor.

Sonradan düzeliyor. Neden olabilir bu?

Sdd'de oynamıyorum odan mı yoksa 8gb ram mi yetersiz geliyor?

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt

Servere girince ilk 30 saniye bendede kasabiliyor.

• herkese merhaba. Ryzen 3 2200g işlemci, gigabyte b450m s2h v2 anakart, 16gb 2x8 DDR4 3200mhz ram, ekran kartı yok. 24inc LG 75hz monitör battlefield5 oynatır mı?

• Bu oyun artık squadsiz oynanmıyor, kolsuzlar dmr macro yazıp, malak gibi evlere yatıyor.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt

Bende sadece dx12 de oluyor. 16gb ram ve ssd var.

• Ayva kullanıcısına yanıt

Evet o dx12 nin bu oyundaki başarısızlığı bencede. Amd R9 390x kullanırken yaşıyordum, hep kartın dx12 performansına yorardım. Nvidia Rtx3070'e geçtim, bu kartta da oluyor dx12 aktif edersem. Genel bir sorun anlayacağınız. İnternetten vs değil. Dx11'e alın devam edin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Evet o dx12 nin bu oyundaki başarısızlığı bencede. Amd R9 390x kullanırken yaşıyordum, hep kartın dx12 performansına yorardım. Nvidia Rtx3070'e geçtim, bu kartta da oluyor dx12 aktif edersem. Genel bir sorun anlayacağınız. İnternetten vs değil. Dx11'e alın devam edin bence.

Dx12 Vega 56 kaymak gibi oynadım, windows ün ltsb ve ltsc sürümlerinde yaşıyordum bu sorunları son sürümde ne BF1 ne de BFV te dx12 tarafında bir problem yaşamadım. Dx11 dfe darboğaz yaşama durumlarının büyük kısmını da dx12 sayesinde atlatmış oldum.

• Suppordle kullanıcısına yanıt

150 + fps alırsan hissetmezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

150 + fps alırsan hissetmezsin

150 fps almıyorum ki?

Kaç alıyorsun ?

Dx12 de oyunda zaten kasma falan olmuyor. O arkadaşın bahsettiği benimde dx12 ye yorduğum olay başka. Bu ilk mape girerken falan olan, anlık takılmalar gibi olan bir durum var. Oyun içinde problem yok yani dx12 de de. Ne hikmetse hep ea oyunlarında dx12 de oyun öncesinde oluyor benzer şeyler. Mesela fifa 20 ve 21 de maç öncesi loading esnasında antrenman yaptırır oyun belki bilirsiniz oynadıysanız. Dx12 seçili ise bu antrenmanda da mesela anlık takılma oluyor. Dx11 seçerek oyuna girildiğinde olmuyor. Çok dert edecek birşey değil o ayrı tabi.

• Patren kullanıcısına yanıt
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Suppordle kullanıcısına yanıt

Artık alamıyor vegayı satmıştı 

@Suppordle

ne yaptınız kart buldunuzmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 1 Şubat 2021; 13:47:4 >
  • Evladiyelik GT 740 var onu taktım   şu şartlarda zaten kart aramanın bir esprisi yok ateş pahası  

Bende satarsam gt710 a kalıcam sizinki iyiymiş. 

• Kafamda 4650g alıp takılmak da var, bu sayede işlemciyi çekirdek bazında yükseltmiş olurum   

• Bayağı zaman sonra tekrardan girdim oyuna. TDM oynuyorum genel olarak, hakikaten adamı alıp götürüyor oyun. Atlamalı, zıplamalı adrenalin üst seviyede.

• yok, olmuyo, sevemiyorum bu oyunu.

çok hızlı ilerliyor, karakterler gözükmüyor, Q spot değişmiş falan.. en kötüsü silah dürbünleri. gerçekten dürbünler çok iğrenç, BF1 dürbünlerini kullansalar daha iyi olurdu. sniper olarak 3x ve 6x mevcut sadece ki 3x leş ötesi, bari BF1 de ki gibi X şeklinde dürbün koyaydınız, T şeklinde koymuşlar iğrenç olmuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DING DING -- 9 Şubat 2021; 14:27:45 >
  • Arkadaşlar Steam'de Definitive Edition 168TL'ye düşmüş. Hiç satın almamış birisine tavsiye eder misiniz? Çıkmasının üstünden çok zaman geçmesine rağmen vakit bulamayıp oynayamamış, EA Play ile birkaç ay oynayıp çok da zevk almıştım oyundan aslında. Standart sürümü de satın almayı düşünüyordum, bu fiyat da güzel sanki ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi microgenius -- 10 Şubat 2021; 14:8:31 >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.