Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (431. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

h.o hocam. valla bende kasma hiç bitmedi ya bf5'i ilk aldığım günden beri. benim pc'nin limitleri bu kadar. şu an resolution scale'ı düşürdüm ve biraz fps artışı oldu. ancak çok düşürürsem de oyun acayip bulanıyor. Hıahaha! beni gözlerim ve fps arasında seçim yapmak zorunda bırakan kader utansın. Battlefield V (2018) [ANA KONU] Battlefield V (2018) [ANA KONU] 

• Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Sacred kimse tek atıyor medicteki m28 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .SlimShady -- 17 Şubat 2021; 17:41:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SlimShady

Sacred kimse tek atıyor medicteki m28 ile

Hileci ... larından biri.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

O komutlarda ise yaramadi. Neyse saglik olsun hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hafta sonu yine tüm mallar bfv gelmiş Battlefield V (2018) [ANA KONU] 

adamlar hem campliyor hemde adam gelmeyince oyuna kötü diyorlar.

• Patren kullanıcısına yanıt

cumartesi gece ki oyun çok iyiydi aslında. şu scottish hell fighters klanıyla custom game oynadığımız. sağlık paketleri yok + %125 hasar. normal bf5'de hiç bu kadar eğlenmemiştim.

• Her cumartesi 23.00 de oluyor ama hep bfv degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 26 Şubat 2021; 16:59:37 >
  • Yanlız hardcore serverlarda oynarken bayrak cekmeye calısırken tatlı bir gerilim var olmeden adam arıyorum tekte alıyor hemen Custom serverler ölmeden son bir nefes verdi oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 27 Şubat 2021; 18:4:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viky

Yanlız hardcore serverlarda oynarken bayrak cekmeye calısırken tatlı bir gerilim var olmeden adam arıyorum tekte alıyor hemen Custom serverler ölmeden son bir nefes verdi oyuna

Ya varya hardcore custom serverler canmış. Battlefield V (2018) [ANA KONU] 

bu arada uzun uğraşlar ve bc birikimim sonucunda Ilse'yi almış bulunuyorum. artık capon olsam da almanım. Battlefield V (2018) [ANA KONU] 

• Şu tırt oyunda niye ısrar ediyorsunuz arkadaşlar?!

Gelin bf4 operation metro 2014 haritasına, battlefield oynadığınızi hissedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNewAtilla -- 3 Mart 2021; 17:57:24 >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

bf4 yok ben de aga bir de ona para veremem. Battlefield V (2018) [ANA KONU] 

• Bf4 alma pişman olursun.

• Patren kullanıcısına yanıt

yok hocam zaten bf1 bile bana eskimiş ve yavan geliyor.

• Kim ne derse desin en iyi silah ve karakter mekaniklerinin olduğu oyun bf5, bf1 çok yavan geliyor arkadaşın da dediği gibi silah mekanikleri aşırı kötü atmosfer iyi,bf4 desen bir süredir oynuyorum kötü de oynamıyorum ama artık herkes ilah gibi oynuyor resmen aşmışlar kendilerini bf4 alayım güzel oyun keyfi yaşayayım diyorsanız bu saatten sonra mümkün değil,bf3 artık çok eski de kaldı o da yavan geliyor şu oynanması en keyifli olsun bence bf5 bütün bf serisine sahip hepsinde en az 500 saati devirmiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

• Bf5 i en ucuz nerden bulabilirim cd key olarak?

• HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan originde indirimde

Standart 105
    Definitive 170

Bilmiyorsan origine TL desteği geldi
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler bakayım akşam

• Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olucak oyunu almayı düşünüyorum sistemim şöyle;

Amd Ryzen5 1400 Quad-Core 3.20 ghz

Gtx 1050Ti (4gb)

8gb Ram (dual yapıp 16 ya çıkartacağım.)

Oyunu orta-yüksek grafikte sorunsuz çalıştırır mı?

Ayrıca origin ile steam de ki kullanıcıların oyun içi sunucuları farklımı yoksa her iki platformda da oyun içi sunucularda origin/steam farketmeksizin aynı sunucularda oynayabiliyormu yani oyundaki online sunucular bu platformları ayırt ediyor mu ?

• icanprove kullanıcısına yanıt
    Origin/steam server diye birşey yok. Aldığında oyunu origin üstünden aktif ediyorsun origin üstünden açıp oynanıyor sadece origin server bulunuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.