Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.928
Cevap
86
Favori
344.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben o takilmalarin darbogazla alakali oldugunu dusunuyorum
  • Viky kullanıcısına yanıt

Sorun serverlardanmiş öğrendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ilgilenen olursa Battlefield V Origin Kod (hesap değil) satıyorum. Fiyat 129 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 19 Ocak 2021; 12:19:39 >
  • https://answers.ea.com/t5/General-Discussion/Our-Anti-Cheat-Approach-in-Battlefield-V/td-p/9961145

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 17 Ocak 2021; 1:22:58 >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Önce haksız ban olayını çözsünler. 20 den fazla case açtım sürekli not reserve mesajı alıyorum. Bu blog 2019'da atıldı hatta türkçesi :https://www.ea.com/tr-tr/games/battlefield/battlefield-5/amp/news/anti-cheat-in-battlefield-5
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

ne zaman ban yedin brom, Türk bayraklı batuhan sensin galiba twitterda.

Büyük ihtimalle hesabın plati.ru da satıldı, çinlilerde hile açıp banlatdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 18 Ocak 2021; 13:29:36 >
    Evet benim. 12 Mart 2020 saat 18:17'de FairFight uyarısı yedim. 1 dakika sonra'da e-mail geldi. Topluluk oyunları yeni gelmişti o zaman ve 6 7 kişi rank kasma server'da görev yapıyorlardı bende dahil oldum. Misaki görevini yaparken katana hasar vermiyordu nedense. Bug dedim herhalde. Onu geçtim AP-Mine görevini yapıyorken attı oyundan ve ban yedim. Görevden ban yemek çok saçma. BF1'de yaptım 150 level oldum. Bf4'te çoğunu yaptım ki hala görev serverları, rank kasma serverları var. Ya o bugtan yedim yada başka sebep. Bide şu var. Güçlü bilgisayar olmadığı için internet cafede oynuyordum. Acaba ordaki bilgisayarlarda hack programımı algıladı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 18 Ocak 2021; 13:37:53 >
  • internet cafeden ban yemişindir geçmiş olsun. Bende arkadaşlarla çok görev yaptım hiç ban yemedim.

Sağol. Arada açmak için deniyorum artık. Avukata bile başvuranlar var. Ban sayesinde 3 4 hesap açtım bf3 bf4 bf1 karışık var. 1 tanesi steam e bağlı ondada bf3 ve bf4 var. Bf5 ise twitterda kod paylaşılınca hızlı davranıp aldım

Banlı hesaba artık girme yakında hwid ban gelecek.

Yok ya hiçbirşey olmuyor. Banlı hesaptan bf1 bile oynadım. Hesap banı değil çünkü. Ip adresi aynı olsa bile bişey olmuyor

şuan yok zaten yakında gelecek.

Bakalım artık
  • Valla bu ilerlemeli defans ve saldırı görevi olan yapay zekaya karsi oynadığımız modda single player trainer acmistim butun hesap banlandi 250 lvl deluxe full artı full hesaba ve 1000 saate mi yanayim bilemedim. Platiden key aldim 5 ayda 100 lvl anca kastim. Ama recoil ile full auto script kullaniyorum su an logitech software üzerinden herhangi bir ban yemedim. Bu serverda iasma sorununu radyatör temizligi ve termal macunla bir nebze oksun azaldi bendeee akil almaz laglar oluyordu. Pingim 50-60 arasi dalgali olsugu halde.
    Sistemim 4,5 senelik i7 6700k 16 gb ddr4 ram gtx 1070 ftw ekran kartim var ssd’de kurulu oyun. Darboğaz olacagini zannetmiyorum. Medium ayarlarda 80-90 fps altinda değerlere dusmedim. Dx11de kullaniyorum. Monitörde 165 hz dell 2k monitör. Kötü sistemim yok , internette 50mbit vdsl ttnet. Oyun optimizasyonu bence hala oturmadı.

• RommeL039 ekle oynariz volkan abi. 33 yasindayim

arkadas grubumda ayni yaştayız

1-2 arkadaşım var assult olarak takiliyoruz deathmatch ve domination modlarında. Ts veya discordta kullanmıyoruz.

bf3 te var istersen ondada oynariz

iyi günler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gentlement39 -- 19 Ocak 2021; 15:7:50 >
  • Gentlement39 G kullanıcısına yanıt
    Hilecilerin 15-20 yaş olduğunu zannederdim hep .. Demek ki senin yaşlarda da hileci oluyormuş.. Artık sen hayattın da her konu da hile ile devam edersin..
    Birde o arkadaşların senin gibi hileci ile nasıl oynuyor? Onlarda mı aynı kafadan..? Ayrıca normal oynamayı hiç mi beceremiyorsun?
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt

Bfv hilesi aylık 10 dolar olduktan sonra Türkler bile alabiliyorlar artık. Hele 3000 Euro maaş alan avrupaliya 10 dolar, ekmek arası döner ve ayran parası. Koyarmi adamlara aylık 10 dolar.

Battleye gelse hile fiyatlari aylık 100-150 dolar olur ama şerefsizler getirmiyor.

Pubg ve Escape from tarkovda hile var ama aylık fiyatı 150 dolardan başlıyor.

Bf serisine batleye geldiği gün hile %99,99999999999 biter sadece çok zengin kerizler kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 19 Ocak 2021; 20:12:17 >
  • umarım bu auto aim kullanan lar direk sağlam ban yer hiçbir bf oyunu oynayamaz. Anakarta kadar işlesin ki bir daha bu ipneligi yapmasınlar. Karı gibi diyecem de kızlar bunlardan mert oynuyor nede olsa auto aim kullanmiyorlar.

• Macronun nesi hile hala anlayamayanlar var. Aimbot magic shot hic degil sadece silahlar tepmiyor. Wallhack kullanan eziklere çözüm bulsunlar önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gentlement39 -- 20 Ocak 2021; 10:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gentlement39

Macronun nesi hile hala anlayamayanlar var. Aimbot magic shot hic degil sadece silahlar tepmiyor. Wallhack kullanan eziklere çözüm bulsunlar önce.

Markonun nesi hile sadece silahlar tepmiyor :D arkadaş siz nasıl kafalardasınız kontrol edemiyorsun silahı işte makro yazıp diğer oyuncuların önüne geçiyorsun zaten bu tür oyunlarda tepmeyi kontrol edebildiğinde fark yaratıyorsun büyük çoğunlukla. Nesi hile demişsiniz bir de ya yuh artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncaygoksel -- 20 Ocak 2021; 12:55:38 >
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.