Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (419. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda optimizasyon sorunu var. Dx11 de 45 veriyor dx12 alınca 60fps de sabitleniyor, ama yükleme süresi 4,5 dk çıkıyor üstelik ssd kurulu olmasına rağmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BattleField serisi efane bir seridir
  • CoD MW'in yanına yaklaşamaz, bu forum çok eğlenceli.

Full aksiyon olan oyuna savaş atmosferi yok, çöp oyun diyen CAHİLLER vardı bir ara.

Yarım hali ile bile serverlar hergün full çekiyor, bir de BF1'in serverlarına bakayım dedim, o konuda bayağı fakir kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Eylül 2020; 22:31:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WesterLandX

Eee arkadaşlar, ne alemde oyun? Hala yer sarsılıyor mu
  • Ooooo piyasa çoçuklara kalmış :)
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam soylediklerinize katiliyorum.Yukleme suresi arttigi icin dx11 takiliyorum mecbur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

Aynen hocam soylediklerinize katiliyorum.Yukleme suresi arttigi icin dx11 takiliyorum mecbur.
    Benim işlemci eski Fx 8350 dx11 aldığımda darboğaz yaratıyor. O yüzden dx12 alıyorum o zaman biraz daha akıcı oluyor oyun.

• Oyunu kışın aldım en fazla 1 gun toplam oyun sürem vardır online oyuncu sayısı ne alemde

• Yeni oyunda sağlam anti-cheat olmazsa.
    Bf pc için ölmüştür.

• BF5'e para filan verilmez ruhsuz çöp oyun. aşırı arcade. nerede bf3 nerede bf4
  • Birşey yaklaşıyor.

Adamlar resmen bu konuda konuşulanları kabul edercesine bir paylaşımda bulunmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 11 Eylül 2020; 4:58:42 >
  • Bu ban nedir ya. Ea tosa kim bakıyo aga? Haksız banlandım, açmıyorlar. BF1 BF4 BF3 oynayabiliyorum ama. Bu bf5 hile sistemi nasıl çalışıyor ya? Anlamadım gitti. Allah belalarını versin emi

Artık zaten umurumdada değil. Arada hatırlayınca post atacam. Hemen ret gelecek

• Bv5 bitti yenisini için cooming

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Birşey yaklaşıyor.

Adamlar resmen bu konuda konuşulanları kabul edercesine bir paylaşımda bulunmuş.

• Cod u takip edip vietnam topuna hic girmesinler en bayık dönem bana göre şöyle günümüzde gecen bi bf yap tank ucak heli vs bir de bf2 deki sistem usulü manga lideri harita konumuna isaretli siha falan kullanabilsin belli puanla fistik gibi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaton1990

Hile hurdaya 30 dolar veren adam adından belli olur

itirafçı oç olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 14 Eylül 2020; 10:50:44 >

• GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Dolu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya ben bu oyunu hala silemedim. 80gb'lık oyun hiç açılmadan 3 aydır duruyor pc'de. acaba oynar mıyım diye bir türlü elim uninstall'a gitmiyor. yandan yemiş de olsa bir ww2 oyunu olduğu için kıyamıyorum sanırım.
  • Dün oyuna girdim sniper de dürbün açıkken sağ sola giymiyor dürbünü kapatınca gidiyor bu sorunu yaşayan oldu mu ? Daha önce oynuyordum dün başladı sorun
  • Bütün seride gece savaşı var. Bunda niye yok? Güzel atmosfer olurdu

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.