Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim en çok karşılaştığım hile olmayacak silahlarla olmayacak mesafelerden vurulmak.
    Forum üzerinden özel mesaj geldi zaten, kurşunların dağılmasını engelliyen hile satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon'da BF5 Year 2 Edition 16 dolar/120 liraya satılıyor. Daha uygunu yok sanırım?

https://www.amazon.com/Battlefield-Year-Online-Game-Code/dp/B08B8K8WWX
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Bro sakın alma herkes hileci oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF1'i tekrar oynayayım dedim. Oynanış ve mekanikler konusunda ne kadar geri kalmış olduğunu tekrar görmüş oldum. Aksiyon kaos ve savaş hissi daha yüksek olan BFV'i oynamaya devam. BF1'de karşındakini vurman için yoğun çaba sarfetmen gerekirken, BFV'de daha rahatsın. Oynanış olarak şu anda bence en iyi BF oyunları BF4 ve BFV'dir. BFV'in tek sevmediğim tarafı CoD'a özenilip, operator tarzı karekterler yapmaları oldu, hepsi için demiyorum çoğu güzel yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 11 Ağustos 2020; 23:16:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bro sakın alma herkes hileci oldu.
    eleman herkesi hileci yapmış.. biz başka oyun oynuyoruz herhalde..
  • COD2 ve MOHAA'dan aşina olduğumuz mapler (carentan, Omaha vs.) ve Rus cephesi olsaydı efsane bir oyun olacakken kıyısından dönülmüs.

• fivestars F kullanıcısına yanıt
    Pasifik haritaları efsane olacağının habercisiydi, devamı gelseydi zaten sorgusuz suhalsiz efsane olacaktı. Multiplayer oyundan anlamayan kitle olduğu sürece oyunların kaderi bu, pandemi dönemine denk gelmesinin de etkisi oldu. Çöp dedikleri oyunun serverları full çekiyor, hem de bu yarım hali ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 12 Ağustos 2020; 9:11:34 >
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Ne saf adamsın, oyunun bedava hilesi çıktı, polyana gibi takılmaya devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ne saf adamsın, oyunun bedava hilesi çıktı, polyana gibi takılmaya devam et
    Evet öyleymişim sen dedikten sonra farkettim.. 4-5 arkadaş bazı akşamlar giriyorduk, hemen gidip onlara da diyeyim saflığı bıraksınlar..
  • Merhabalar arkadaşlar.

Eminim bu konu defalarca konuşulmuştur ama yıllar sonra yaklaşık 10 sene sonra sağlam bi oyun bilgisayarı topladım ve oyun işine yeniden girdim.
    Battlefield 5 oyununu bilgisayarıma kurdum iyi hoş oynadım başlangıç introsundan sonra hikaye moduna girdim baya birkaç bölüm geçtikten sonra oyundan normal şekilde çıktım ama ikinci kez girdiğimde herşeyi başa aldığını gördüm. Başta ki sinematik bölümlü intro kısmını tekrar oynatmasını geçtim hikaye modunuda hiç kaydetmeden baştan oynattı. Sonra biraz araştırdım Belgelerim/Battlefield 5/Settings/PROFSAVE_tmp gibi bir dosyanın sonunda _tmp yazısını silince düzeldiğini öğrendim. Bu uzantıyı sildim oyuna girince tek değişiklik sinematik intro kısmını oynamıyorum artık evet orayı atladı artık ama hikaye modunda gene birkaç bölüm ilerledim yine normal şekilde çıktım ve tekrar girdim oyuna hikaye modunu gene kaydetmemiş başa aldı.

Kısacası 10 sene sonra bir bilgisayar toplayalım dedik ama burnumuzdan geldi oyun yüzünden :) Bu sorunun tam çözümü yok mu ? Sürekli böyle başa mı dönücez çıkıp girdikçe ?

Teşekkür ederim şimdiden.

• Underground'da sebepsiz atıldım, birinin kurduğu oyuna mı girmiş oldum ben?
  • Bir daha dünya savaşı oyunu görmek duymak istemiyorum. Modern savaş her yönden daha eğlenceli.
  • https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/?l=turkish&curator_clanid=33162904

indirimde 42 tl ye düşüyor. arma3, bf, cs, rainbow six karışımı bir oyun olmuş. Herkese tavsiye ederim.. Ve oyun türkçe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 12 Ağustos 2020; 20:58:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VEGETTO

https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/?l=turkish&curator_clanid=33162904

indirimde 42 tl ye düşüyor. arma3, bf, cs, rainbow six karışımı bir oyun olmuş. Herkese tavsiye ederim.. Ve oyun türkçe..
    85tl yazıyor?
  • Arkadaşlar bir sorum var
    Origin de ki hesabimizla steam de devam edebilir miyiz yoksa steamda sıfırdan mi başlamak zorundayız

• melaksor M kullanıcısına yanıt
    EA paragöz bir firma, steamden tekrar almanı istiyorlar.

• ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Çeşitlilik her zaman iyidir, zaten arka arkaya WW1 ve WW2 oyunu yaptılar, uzun süre bu türde oyun çıkmaz. BF6 modern savaş olacak, bir de BC3 haberleri yapılıyor, şayet BC1 gibi konsola has olmazsa iki adet modern savaş oyunu çıkmış olacak. BF6'yı ben de merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoneyBadger82

85tl yazıyor?

Alıntıları Göster
    hocam indirim gelmesini bekleyin.. indirimle 42 tl ye düşüyor. Ben öyle almıştım. Oyun gerçekten tek kelime ile harika.. Pek fazla bilinen bir oyun değil fakat güzel bir oyun. Ayrıca oyun Türkçe desteğine sahip.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar almak mesele değil. Zaten ben e
    Origin de ea acsess hesabı üzerinden oynuyorum. Asıl sorum şu. Şimdi oyunda bir sürü saatim var. Bir ton silah açmışım. Hepsini geliştirmişim. Şimdi steam de ea acsess hesabı alıp, origin kull adım ve şifremle devam edebiliyor muyum? Yoksa sıfırdan mi başlayacağım?

• melaksor M kullanıcısına yanıt
    Sıfırdan.

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.