Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lucky s

Cod u mw2 ile bırakmıştım bf ye devam alacaksan bf 1 al sesi sonuna kadar aç 1080 p ultrada savaşın içinde hisset kendini başka bişeye gerek yok 👍
    Cevap icin tesekkurler hocam. Peki origin’den mi alayim 10€ yoksa indirim vs mi bekleyeyim baska bi yerden mi alayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denoboi2 D kullanıcısına yanıt
    Durmaplay de 46.59 tl ordan alabilirsin

https://www.****.com/tr/store/battlefield-1/buy/battlefield-1?gclid=CjwKCAjwztL2BRATEiwAvnALcjxuY8ogFWfdUXgNV-D8BU4LiW-L_OGAGLWOC73HNihjfb_wSgJXshoCPdQQAvD_BwE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim ilginize.
  • Haftalık görevlerde ne veriyor bu hafta

• 7.0 patch gecıkıcekmıs https://www.youtube.com/watch?v=fePvADZlzD0&t=0s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viky -- 1 Haziran 2020; 21:49:10 >
  • Battlefield 0 iyi gibi

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 2 Haziran 2020; 12:29:14 >
  • arkadaşlar bf1 ve bf5i kıyaslarsanız sizce hangisini almak gerekir? bf5te yeterince sunucu ve oyuncu var mı şuan ayrıca türk sunucusu var mı? oyunda çok fazla bug var mı veya bf4teki gibi mermi işlememe gibi durumlar vs. bana kısa bilgiler verir misiniz
  • nuriboyka N kullanıcısına yanıt
    ben bf 1 i daha çok oynadım daha çok seviyorum. bf 5 te güzel ama ilk alacak olsam 1 alırım öncelikle
  • Haziran güncelleştirmesindeki haritalarda ABD ve Almanları onayabilecekmişiz, bu DICE tam komedi. Provence haritası 64 kişilik olarak tekrar tasarlanacak. Sadece 2 harita için 14 Yeni ABD askeri eklemenin mantığı nedir, sormak lazım.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/gvu9q6/battlefield_v_summer_update_notes/

D-Day içeriği gelseydi ne güzel olacaktı, şerefsiz DICE. Ufukda Airborne division'dan bir asker göründü.

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Edit: Yeni haritalar. Ayrıca Twisted Steel ve Panzerstorm haritalarında da ABD ve Almanların oynanabileceği söyleniyor. O zaman İngilizler iptal olacak bu haritalarda.

Battlefield V (2018) [ANA KONU]Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 4 Haziran 2020; 1:37:17 >

• Her oyuna hwid ban gelmeye başladı, bfv de bişeye yaramaz bfvde kimse banlanmıyor

Codda bile çok iyi anti cheat ve direk gpu, cpu, hdd, ssd, Windows numarası ne varsa ban atıyorlar o PC parçaları varken cod açırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 3 Haziran 2020; 20:6:38 >
  • Bfv nin son güncellemesi yarın 12.00 de geliyor, bf1 daha çok destek verilmişti ve daha çok harita gelmişti

Gay paylaşmış güncelleme notlarını.

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/203155/battlefield-v-summer-update-notes/

• Patren kullanıcısına yanıt
    BF V BF tarihinin en rezil en berbat ve en çöp oyunudur
  • Bu iki ..... geldi yine.
  • bf1'i 630 saat oynamışlığım var bf5'i de kasım'da almıştım 70 lira verip ama gerçekten bf1'in yanından geçmemiş yani baya kötü geldi bana gerçi 110 saat oynadım ama bf1'de ki o tadı halen alamadım. neyse bu yeni haritaları deneyip origin kütüphanemde unutulmuşlar köşesinde duracak malesef
    Aynen hile yapmadığım halde fairfight yedim 5 kez istek açtım açmıyorlar banı

• acel acela oldu ama oldu .
  • Grand Operations'daki gece Narvik ve Panzerstorm haritalarını diğer modlar için de getirseler güzel olurdu.

• Gece görüş dürbünü bugün gelmeyecekmi ?

vietnam olabilir ya. o dönemim rocknroll radyo kültürüyle de harmanlasar güzel olur. (gerçi bana göre vietnam savaşının içeriği sadece ek paket olabilir ama dice bfV'de güzel bok etti içerik bakımından o yüzden tam dice a göre bir savaş. gene 9-10 map çıkarıp "ne savaş bu kadar götümüzden element mi uyduralım!" da derler.

bf0'da olabilir ama ilginç bir deneme olur. hatta bf0 çıkarsa ön sipariş verecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 4 Haziran 2020; 10:43:35 >
  • quote:

Edit: Yeni haritalar. Ayrıca Twisted Steel ve Panzerstorm haritalarında da ABD ve Almanların oynanabileceği söyleniyor. O zaman İngilizler iptal olacak bu haritalarda.

aynen öyle olur. bence almanları da çıkarıp japonları soksunlar hatta bu 2 mape özel ingilizler ile amerikanların karşı karşıya savaştığı paralel bir feto savaşı da güzel olabilir bu konseptte.
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.