Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Humboldt

Pasifik haritasının geldiği gün ne sevinmiştim. Off atmosfere bak falan dedik ve sonrası malum.

Hileden geçilmiyor şu an. Origin access kampanya ile 3-5 rütbeli terminator doldu ortalık iyice.
    S.a Bro
    orjin acses ne kampanyası yaptı ?
    o 3-5 rütbeli terminatorden kastın su 500 lvl olan adammı ?
    birde 6 aydır oynamadım.''hastalık sağlık nedenlerınden'' 3 aydır 2 günde bir oynuyorum.
    betasından beri oynadım bf5 hergun nerdeyse. daha lvl 127 yim.
  • A.s aga

steelseries vermişti ya 3 er aylık key. Millet abanıp 30-40 tane almıştı falan
    https://games.steelseries.com/ucf/show/14032/boards/promotions/Giveaway/ea-origin-access-one-month-free-basic-trial-key-giveaway

yok ya bildiğin eleman 4 level , 15 level bir bakıyorsun 60 adam vurmuş.

Ben 4 gündür oynamıyorum bf yi. 180 lere falan gelmiştim ama hep aynı işler. Yeni harita falan gelirse maksimum 1 ay daha oynarım. Hileciler yüzünden hiç zevk kalmamıştı son zamanlarda.

• sağa sola yatmak için duvar arayan arkadaşlara (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castle Bravo

@Anthropomancy

Resolution Scale ayarı 101'de kalmış. Onu 100'e getirirseniz bulanıklık düzelir.
    Belirli çarpanlar veya %200 seçilmezse ciddi bulanıklık yaratan bir ayar. Performansa etkisini de düşünürsek (%200'de, 4K çözünürlüğünde render ediyor), %100'de bırakmak mantıklı.

Ayrıca, Quality Settings'teki TAA'yı high'dan low'a düşürmek de bulanıklığı bir miktar azaltıyor (BF1'de tamamen kapayabiliyorduk. V'te kapama opsiyonu yok).
    Olmuyor. Ne yaptıysam olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Alıntıları Göster
    Resime bakınca sanki chromatic aberration'dan kaynaklanıyormuş gibi geldi, onu kapatabilirsiniz

olmazsa onun altındakileri de (lens'e kadardı sanırım) kapatıp deneyebilirsiniz
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Ekranınız kaç HZ acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Ekranınız kaç HZ acaba ?
    75

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Alıntıları Göster
    Scale 101'den 100'e ve TAA low'a getirilince bulanıklığın düzelmesi gerekirdi. Ayarları uyguladığınıza emin misiniz?

Görüntü hala bulanıksa, print screen tuşuyla bir ekran görüntüsü atarsanız daha iyi görebiliriz. Fotoğrafla tam olarak anlaşılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Castle Bravo

Scale 101'den 100'e ve TAA low'a getirilince bulanıklığın düzelmesi gerekirdi. Ayarları uyguladığınıza emin misiniz?

Görüntü hala bulanıksa, print screen tuşuyla bir ekran görüntüsü atarsanız daha iyi görebiliriz. Fotoğrafla tam olarak anlaşılmıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam ne yaptıysam olmadı. Her türlü şeyi denedim yok olmuyor. Dün sinirimden sildim oyunu. Durma playden almıştım, artık o parayı düşürdük dedim

• Beyler sistem yetmesine rağmen multiplayer oyunları ultra grafik de oynamak ne kadar doğru sizce. Ben RTX 2060 olmasına rağmen ayarları medium seviyesine getirip oynuyorum sizin tercihiniz ne oluyor?
  • Bfv de sli 2080 ti olsa yine very low oynarım, her ayarda oyunda gecikme artıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Beyler sistem yetmesine rağmen multiplayer oyunları ultra grafik de oynamak ne kadar doğru sizce. Ben RTX 2060 olmasına rağmen ayarları medium seviyesine getirip oynuyorum sizin tercihiniz ne oluyor?
    Zaten bf5 de ultra ile high da nerdeyse hiç fark yok.Medium a indirince biraz fark oluşuyor oda abartı değil.
  • Bağlantı kalitesi iyiyse fazla bir dezavantaj yaratacağını sanmıyorum. Tüm BF oyunlarını şimdiye kadar ultra'da oynadım, görsellik ayrı bir keyif veriyor bence. BF oyunlarını skor için oynuyorsanız iş değişir, min gecikme için low'a getirmeniz lazım, ping'den bahsetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 30 Mayıs 2020; 14:50:34 >
  • Arkadaşlar bu oyun çıkalı kaç sene oldu ? Bu oyunun serverlarında neden hala balance namına bir şey yok ? Oynadığım oyunlar çoğu 10vs30 falan oluyor. İnternette araştırmaya çalıştım ama mantıklı bir açıklama bulamadım. Şuan hala böyle olması inanılmaz yahu.

Oyunu 1 ay önce falan tekrar yükleyip ara ara oynamaya başlamıştım. Ama illallah ettirdi. Daha da yüklemem mw'den devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 31 Mayıs 2020; 3:59:24 >
  • server doluluk oranı nedir şaun? bir kaç ay önce bf1 almıstık tek tip oyun vardı server sayıları azdı aynı olayı yaşarmıyız?
  • Arkadaslar pek bilmiyorum ama bunu mu alsam yoksa modern warfare mi alsam benziyolar cunku baya. Oyle 150 kisi ayni haritada olsun istemiyorum amacsiz herkes birbirni vuruyor gibi geliyo. Bi takimda bikac kisi iyiyse yavas yavas o takim bolgeleri ele gecirip kazaniyor zaten. Pek bi strateji yonunu goremedim. Modern warfare de ayni ama en azindan daha az kisili haritalar serverlar var ve daha cok mod var bi ara oynamistim. İkisini de uzun sure oynayanlar aciklayacaktir durumu. Ben pek oyunlari anlamadim cok oynamadigim icin.

Ote yandan bf’nin grafikleri cok guzel. Fiyati da uygun digerine gore galiba. Siz nereden aldiniz indirim vs var midir bu isin ustalari eksileri artilariyla yazarsa sevinirim. İyi oyunlar arkadaslar.

• denoboi2 D kullanıcısına yanıt
    Cod u mw2 ile bırakmıştım bf ye devam alacaksan bf 1 al sesi sonuna kadar aç 1080 p ultrada savaşın içinde hisset kendini başka bişeye gerek yok 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Top silah durumundalar.. Umarım işinize yarar

Mutlaka gördünüz ancak %90 bilmediğiniz bir özellik

• MACHiNA_HATTAB kullanıcısına yanıt
    Emegıne saglık hocam
  • Viky kullanıcısına yanıt
    Peakler pubgye göre çok kötü çok az yan yatıyor.

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.