Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (350. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koca 2 seneleri var adam gibi çalışsınlar çoluk çocuk işini bıraksınlar. biraz ondan biraz bundan katalım her kesime hitap edelim derken en rezil en zarar eden battlefield oyunu oldu. Akıllanmışlardır sanırım.
  • Hileden canı sıkılanlar ya konsol alacak yada cod PC oynasın.

Cod anticheat çok sağlam hileden şikayet eden bulamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile flan çok yok ya her düzgün oynuyana hileci demeyi çok seviyoruz en son hacker ı 4 5 ay önce gördüm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoÇü kullanıcısına yanıt
    Bence de anlarlar.Bf V satışlarından bir şamar yediler zaten.Oyun çok kısa sürede iyi bir indirim aldı,Origin Access'de yerini aldı tutmayınca.Şimdi oyunu toparlamaya çalışıyorlar ama iş işten geçti.İlk güne göre biraz daha iyi ama bundan ders alırlar.Ellerinde sağlam bir kitle var.Bu oyun ile o kitleyi kayıp ettiler.Tekrardan o kitleyi kazanmak isteyeceklerdir.

Bf 1 konusna girdiğim zamanları hatırlıyorum 20 sayfa yorum okurdum.Birde Bf V konusuna bakın
    Battlefield V (2018) [ANA KONU]

@MoÇü

'Battlefield tarihinin unutulmayacak en büyük lekesi..'

Kesinlikle öyle.Rezalet resmen.Giriyorum oyunda ruh yok.Bomboş bir oyun.Şu fortnite zımbırtsı bitsede düşse artık oyun dünyasının yakasından.Güzelim oyunu şu oyun uğruna ne hale getirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 31 Aralık 2019; 19:46:56 >

• BF4 e oy verdim
  • bf1 de düşündüm ama bf4 e bastım, bf1 i bf4 ten daha önce oynadım ama bf4 uzun vadede çok daha güzel
    bf1 de sniper hissiyatı çok güzel, bf5 te çok arcade gibi, yeni nesil ama diğerlerinin önüne geçemez, bf3 desen çok eski, bf4 hepsinin tam ortasında yer alır

• Hocam iyi oynayan ile hileciyi ayırt edebiliyorum şükür. Adam 130 ping 30 level ile özellikle operation metro haritasında sisin içinde hareket eden her şeyi vurunca güzel oynuyor mu diyelim :) Her gün akşam saatlerinde hileciye denk gelmemesi için çok şanslıymısınız :)
  • dragut488 D kullanıcısına yanıt
    Spot + sallama diyebiliriz. Bide metro diyorsun orada hep sis hep boşa sıkma olduğu için normaldir.
    Benim şu ana kadar gördüğüm adamın puanı anormal derecede artıyor.
    Sağ üste öldürme tablosunda aynı adamın sürekli kill aldığını görüyorum fragı 150-0 . Bunlar dışında gerçekten denk gelmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekli firestorm girdim denemek için normalde bf hiç oynayan biri değilim denemek için yükledim origin acess ile son 4 kişi kaldık 3ü birden üstüme geldi anlamadım sonra beni vurduktan sonra birbirlerini öldürmeden saçma saçma hareketler falan yapmaya başladılar büyük ihtimal 3ü arkadaş sonra sildim oyunu oyun atmosfer hoşuma gitmişti ama direkt ilk oyundan böyle tipler gelince soğudum direkt cs go pubg hilecilerden bıktık zaten başka Bi oyunda böyle çakalları görünce valla hiç oynayasım gelmedi daha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Spot + sallama diyebiliriz. Bide metro diyorsun orada hep sis hep boşa sıkma olduğu için normaldir.
    Benim şu ana kadar gördüğüm adamın puanı anormal derecede artıyor.
    Sağ üste öldürme tablosunda aynı adamın sürekli kill aldığını görüyorum fragı 150-0 . Bunlar dışında gerçekten denk gelmedim
    Yok öyle bir şey değil yeni spotlama sistemini biliyorum. Boşa sallama değil tünelden geçen kim varsa aynı kişi ve kişiler tarafından ölüyorsun. Yıllardır Battlefield 1942den beri oynarım artık bazı şeyleri ayırt edebiliyorum. Zaten demeyi unuttuğum en önemli şeyi söylemişsin insan üstü skorlar yapıyorlar (genellikle çinlilermiş pinglerinin yüksek olmasının sebebi)ve serverda diğer oyuncularda aynı şeyi söylüyorlarsa (karşı takım dahil) kesin hile oluyor. Zaten reddit gibi yerlerde de gedikli hileciler olduğu ortaya çıkıyor bazılarının. Neyse özellikle son iki ayda acayip hileciler türedi. Öncesine kadar hiç bir problemim yoktu harita eksikliği dışında iyi gidiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: dragut488

Yok öyle bir şey değil yeni spotlama sistemini biliyorum. Boşa sallama değil tünelden geçen kim varsa aynı kişi ve kişiler tarafından ölüyorsun. Yıllardır Battlefield 1942den beri oynarım artık bazı şeyleri ayırt edebiliyorum. Zaten demeyi unuttuğum en önemli şeyi söylemişsin insan üstü skorlar yapıyorlar (genellikle çinlilermiş pinglerinin yüksek olmasının sebebi)ve serverda diğer oyuncularda aynı şeyi söylüyorlarsa (karşı takım dahil) kesin hile oluyor. Zaten reddit gibi yerlerde de gedikli hileciler olduğu ortaya çıkıyor bazılarının. Neyse özellikle son iki ayda acayip hileciler türedi. Öncesine kadar hiç bir problemim yoktu harita eksikliği dışında iyi gidiyordu

Alıntıları Göster
    Herifin tekine baktım 130a 13 müydü neydi, ulan ben bir adım atsam tank ta ebesinin nikahından görüp vuruyor bunlara hiçbir şey olmuyor nedense...

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

Herifin tekine baktım 130a 13 müydü neydi, ulan ben bir adım atsam tank ta ebesinin nikahından görüp vuruyor bunlara hiçbir şey olmuyor nedense...

Alıntıları Göster
    Aynı durumdayız hocam nasıl bir şans varsaTakımda kötüyse hiç çekilmiyor hattaBir de takımda medic yok medic olursun ama devamlı uçak ve tank ateşine ölürsün, assault olursun sniper ateşine ölürsün, sniper olursun sonrası malum...

• quote:

Aynı durumdayız hocam nasıl bir şans varsaTakımda kötüyse hiç çekilmiyor hattaBir de takımda medic yok medic olursun ama devamlı uçak ve tank ateşine ölürsün, assault olursun sniper ateşine ölürsün, sniper olursun sonrası malum...

Alıntıları Göster
    Ben yerine göre seçiyorum, tank varsa etrafta desteğe geçiyorum mangada kim var kim yok takmıyorum orasını. Dün herifin teki sherman ile type97 içindeyken taramalı tüfekle öldürür gibi işimi bitirdi. Ne olduğunu anlayamadım bile. Bunları nasıl şikayet edebiliyoruz ki?

• quote:

Ben yerine göre seçiyorum, tank varsa etrafta desteğe geçiyorum mangada kim var kim yok takmıyorum orasını. Dün herifin teki sherman ile type97 içindeyken taramalı tüfekle öldürür gibi işimi bitirdi. Ne olduğunu anlayamadım bile. Bunları nasıl şikayet edebiliyoruz ki?

Alıntıları Göster
    Hocam oyun içinde skor listesinde şikayet etmek istediğin oyuncunun profil kısmına gelip oradan şikayet edebiliyorsun. Oyun içinden değil isehttps://help.ea.com/en/battlefield/battlefield-v/?platform=pc şu linkten rapor edebiliyorsun ama geri dönüş yapmaları bayağı uzun sürebiliyor

• quote:

Hocam oyun içinde skor listesinde şikayet etmek istediğin oyuncunun profil kısmına gelip oradan şikayet edebiliyorsun. Oyun içinden değil isehttps://help.ea.com/en/battlefield/battlefield-v/?platform=pc şu linkten rapor edebiliyorsun ama geri dönüş yapmaları bayağı uzun sürebiliyor

Alıntıları Göster
    Anladım bakarım ihtiyaç olduğunda sağolun, bu da az önce çektiğim vurulma anım, 2 tane var neyle olduğunu anlamadım.

• quote:

Anladım bakarım ihtiyaç olduğunda sağolun, bu da az önce çektiğim vurulma anım, 2 tane var neyle olduğunu anlamadım.

Alıntıları Göster
    Hocam emin değilim ama uçaklar hasar vermiş gibi geldi ama bu oyun battlefield olunca herşey mümkün olabiliyor artık

Ama aynı şekilde sherman da vurdu beni, ya da o ara uçak da dalıyordu bana sherman son darbeyi indirdi. Bilmiyorum bayağı şüpheli.
    Bu arada yaptığım özelleştirmeyi beğenmedim, acil tamir gitti yerine ne koyduysam garip bir halt, hasar aldığında tamir de etmiyor ne halta yarıyorsa artık.
    Bunu resetleyince harcanan coinler geri geliyor mu yoksa yeniden mi harcanacak?
  • quote:

Ama aynı şekilde sherman da vurdu beni, ya da o ara uçak da dalıyordu bana sherman son darbeyi indirdi. Bilmiyorum bayağı şüpheli.
    Bu arada yaptığım özelleştirmeyi beğenmedim, acil tamir gitti yerine ne koyduysam garip bir halt, hasar aldığında tamir de etmiyor ne halta yarıyorsa artık.
    Bunu resetleyince harcanan coinler geri geliyor mu yoksa yeniden mi harcanacak?
    Olabilir hocam. Bayağıdır özelleştirmelerini yaptığım şeylerde reset yapmadım (Standart yaptığımdan kopamıyorum) ama geri gelmiyor diye biliyorum.
    Geri gelmiyorsa sıkıntı, coin kolay kazanılmıyor bu devirde

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Hehehe öyle
  • 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.