Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
8.269
Cevap
111
Favori
255.442
Tıklama
Giriş
    368 Mesaj
    |
    |

Battlenet: BattuMan#2505 | Origin: BattuManXVI | Uplay: BattuMan. | Discord: BattuMan#8411
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

Hocam ana ekranda your company kısmını açın orada claim all var, oradaki herşeyi almanız gerekiyor.
    |
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Hocam ana ekranda your company kısmını açın orada claim all var, oradaki herşeyi almanız gerekiyor.
    Orda marks all gibi bir şey yazıyordu yaptım ama yine gelmedi.
    ___
    Tamam ana ekranda armory kısmındaymış sağolun.
    Ulan otomatik gelse ya niye uğraştırıyorlar sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 28 Aralık 2019; 13:54:28 >
    |
    |
    İyi sistemi olmasına rağmen Sürekli olarak FPS problemi, sesin bozulması sorunu yaşayan arkadaşlar.
    Şu aşağıdaki çözümü deneyin bende sorun böyle çözüldü, ingilizce ama anlaşılabiliyor, anlaşılmayan kısmında yardımcı olabilirim.

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/7a0763/standby_memory_issue_causing_stutters_on_creators/?utm_medium=android_app&utm_source=share

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1505 Mesaj

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/7a0763/standby_memory_issue_causing_stutters_on_creators/

Şu çözümü deneyin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 28 Aralık 2019; 18:37:5 >
    |
    |
    berkant19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Buradaki yöntemi deneyin https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/7a0763/standby_memory_issue_causing_stutters_on_creators/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 28 Aralık 2019; 18:36:50 >
    |
    |
    erbab1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hello hello dedikten sonra çalışmayı durdurdu hatası alıyorum nasıl çözecez bilgisi olan?
    |
    |
    i5-7600K 3.8@5.0(1.255v)|XIGMATEK GLACE 120MM | MSI PRO CARBON Z270i ITX|CORSAIR 2X8GB ddr4-3200mhz | INNO3D GeForce GTX 1660 Ti| JONSBO C2 Silver ITX | CORSAIR 480GB M2 Nvme| FSP-60AHBC 500 Watt| ACER Kg221QBMİX 75hz(1ms)|WD ELEMENTS 2TB
    THAILAND-CHINA-GERMANY-NEDERLAND-FRANCE-CZECH-UKRANIA-MOLDAVIA-BELGIUMDaha çok ülkeye gitmek üzere...GREEN PASSPORT
  • Binbaşı
    1165 Mesaj
    Type 2a smg için 200 kill istemesi az olmuş 1400 isteseymiş keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

# Nancy Botwin #
  • Yarbay
    12576 Mesaj

O silah 1028 rofla, suomiden 2 kat daha fazla seker.

|
    |
    HankMoodies kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1539 Mesaj
    Son güncelleme sonrası oyun veya origin sürümünden mi kaynaklı çözemedim.

1080ti 2560*1080p ultra settings - vsync kapalı durumda 165-190fps alırken artık 65-80fps alıyorum. Farklı GPU benchmark programları ile aldığım testlerde sorun yok sorun sadece BF5 oyununda. Denemediğim sürücü kalmadı. Ayarlar da doğru kontrol ettim farklı sistemlerden.

Karşılaşan oldu mu bu problem ile ?

Yapılan denemeler

Windows 10 1809-1903-1909 9 defa yeniden kurulum yapıldı UEFI kurulum orjinal.
    Nvidia 416.xx - 441.66 arası tüm driverlar denendi.
    Regedit üzerinden GameDVR ile ilgili tüm ayarlar kontrol edildi.
    Oyun tamamen silinip yeniden yüklendi kotayı duman etti.
    GSync on off denendi
    Vsync on off denendi
    Nvidia Control Panel default ve çeşitli değişiklikler ile test edildi.
    RTX 2060 Super ekran kartı ile de test edildi o da kendi performansını veremedi.

Problem oyun optimizasyonundan kaynaklı gibi şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 29 Aralık 2019; 16:2:50 >

• Onbaşı
    18 Mesaj

bende de kapanma sorunu vardı forumlarda son güncellemeden sonra hatayı alanlar çoktu çözüm olarak oyunun uyumluluk ayarında tam ekran ölçeklendirmesini devre dışı bırak deyince düzeldi denersen faydalı olabilir
    |
    |
    alidarkstone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Onu denedim ondan değil. Origin'in kapanma sorununa çözümü bulup EA Forum'a yazdım bu arada. Netframework Cleanup Tool ile Netframework 3.x ve 4.x paketleri temizledikten sonra Origin yazılımını Revo Uninstaller ile kazıma gerekiyor sistemden sonrasında çalışıyor.

Netframework Cleanup Tool : download now..

Fakat FPS drop için çözüm yok şuan. Hani kurulum ile de ilgili değil 10 defa kurdum hatta sıfırdan sistem topladım RTX 2060 Super ekran kartı kullanarak onda da aynı sorun oldu.
    Türkçe veya Yabancı forumlarda yada youtube da izleyeceğiniz videolar Nvidia Control panel üzerinde belirli özelliklerden feragat ederek kazanılan FPS lerdir o yüzden kendinizi kandırmak isterseniz evet FPS artışı bir miktar görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidarkstone -- 29 Aralık 2019; 18:59:48 >
    |
    |
    3238413 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3379 Mesaj
    Sizce de BF5 de askerler boyut olarak ufak değiller mi? Mesafe arttıkça gereğinden fazla küçülüyorlar gibi. Göremiyorum, vuramıyorum.

Battlefront 2 de öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 29 Aralık 2019; 20:49:17 >

Evet gerçek hayata göre kıyaslarsak kısa ve inceler.
    Gerçek hayat gibi olsa vurmak çok kolay olurdu.

|
    |
    GATIRCAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    12576 Mesaj
    Bas company 2 şaşırtdı, westie comunitty sinden dolayı olsa gerek.

ü

• Binbaşı
    1985 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bas company 2 şaşırtdı, westie comunitty sinden dolayı olsa gerek.

ü
    Reise ayıp etmişler o oy oranıyla. ancak bakınca bf4'de bf3'den fazla oy almış bence oylayanların çoğu bc2'yi oynamamıştır bile.

Kişisel olarak sırasıyla bf1 - bc2 - bf3 - bf4 derim.
    |
    |

• Teğmen
    108 Mesaj

Battlefield 2 nerede?? Sadece silah ekleyip frostbite 4 ile remastered yapsalar yer yerinden oynar.

|
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BFv'i yaptığı berbat güncellemeler ve gelmeyen-gelemeyen yeni içeriklerle DICE gebertti. yoksa oynanış ve konsept olarak hepsini döver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Prezidente -- 30 Aralık 2019; 9:53:12 >
    |
    |
    Patren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

vV vV
    knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!
    https://www.youtube.com/watch?v=FTqgZa7IyYs&amp;t=378s....Dennis Rodman!
  • Yarbay
    13846 Mesaj
    Masaüstüne atmalar bıktırdı artık, şuna çözüm bulsunlar benim için yeterli.

@ GATIRCAN
    Öyle birşey söz konusu değil, aksine bence BFV'de görüş açısı ve boyut ölçeklemesi daha iyi, gerçek hayata daha uygun fov'u aşırı arttırırsanız bozulması normaldir, vurmakda zorlanmanın çeşitli sebepleri olabilir ping gibi, hedefe rahat nişan alabilmek başka şey vuramamak başka şey, 27" altı ekranda BF oynanmaz bu kesin, bazıları nasıl laptop'da oynuyor inanılır gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scutaro -- 30 Aralık 2019; 12:12:3 >
    |
    |
    |
    |
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,023
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.