Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni SMS gereksiz güçlü, düşük pingli biri kullanınca karşı koyurmuyor direk ölüyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitor refresh ratei nasıl kullanacağız hocam o da mı oyun içi video ayarlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Monitor refresh ratei nasıl kullanacağız hocam o da mı oyun içi video ayarlarında
    evet fps sınırlandırma gibi bişi olmasi lazim onu monitor refresh rateye getir

bide oyun içi ses %100 oynuyorsan %30'a getir bende 2-3 fps yükseldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 3 Ocak 2020; 1:6:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

bence operation underground hariç mmg kullanmak gereksiz lewis ve bar dururken

Alıntıları Göster
    Biraz oynadıktan sonra ben de ona kanaat getirdim.

Bipodları çok sorunlu doğru düzgün kuracak yer bulamıyorsun, kurunca sniperlar için kolay hedef oluyorsun, ayakta anca sprey yapabiliyorsun, verdiği hasar da düşük.
  • ne zaman tankın içinde harikalar yaratmaya başlasam oyundan atılıyorum. bo-hooooo!
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.Henüz uçak vuramadım ama uçak hariç hareket eden insan,jeep,tank,çıkartma gemisi her şeyi vuruyor 200mt üzeri bel altından vurursan 90-94 hit arası vuruyor.Onun dışında tek mermi ile tabut siparişi veriyor
  • Son iki oyunda başıma şu olay geliyor, ölünce ne sağlık barı gözüküyor ne de öldüğüme dair bir ekran çıkıyor. Esc tuşuna basıp "redeploy" seçeneği de gözükmüyor. "Squads" kısmına girip çıkınca da uçak hangarı ekran görüntüsünde boş ekran çıkıyor. Var mı aynı sorunu yaşayan ?
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum sizi Bazen nasıl öldüğümü bende anlayamıyorum. Adam gelmiş 3 dinamit atmış tankın üstüne ama patlatamadan ölmüş. Sende görmüyorsun tabi dinamitler yapışık geziyorsun. Düşman tankı bir patlatıyor mermiyi, tekte gidiyorsun.

Uçaklarla oynarken yerdeki adamları seçmek zor ama birinci şahısa geçip zoom yaparsanız çok daha netleşiyor her şey. Özellikle tanklar kabak gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Son iki oyunda başıma şu olay geliyor, ölünce ne sağlık barı gözüküyor ne de öldüğüme dair bir ekran çıkıyor. Esc tuşuna basıp "redeploy" seçeneği de gözükmüyor. "Squads" kısmına girip çıkınca da uçak hangarı ekran görüntüsünde boş ekran çıkıyor. Var mı aynı sorunu yaşayan ?
    Ölüm sonrası spawn olamama eskiden kalma bir bug. Hepimizin başına geliyor. Son güncellemelerle daha sık olmaya başladı sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EchoBurst -- 3 Ocak 2020; 11:30:45 >
  • EchoBurst E kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 1 yıldır yaşamamıştım Peş peşe iki kere olunca hoş olmuyor
  • Yeni smg oyundan kaldırırmalı düşük pingli biri kullanınca karşılık verilmiyor.

• EchoBurst E kullanıcısına yanıt
    Ya bazen öyle atışlar oluyor ki bırak tankı evden çıkıp gidesim geliyor yamyam gibi saldırıyorlar tanka
    Düz giderken aşağıyı fps modunda görebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 3 Ocak 2020; 14:10:45 >
  • Tankları patlatmaya bayılıyorum. Önce dinamitleri yerleştirirsin, uzaklaşırsın, patlatırsın.
    Sonra antitank granede i atarsın. Son olarak bazukayla işi bitirirsin. Sık rastlanan bir durum değil ama çok zevkli.
  • Bu oyunu en ecuz nereden temin edip oynayabilirim? Bf1 deki gibi Türkçe altyazılı mı?

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Bazı uçaklarda spot kamerası özelliği var. Eğer onu açarsanız düz giderken hem kameradan aşağı bakarsınız hemde düşmanları spotlamış olursunuz. Eğer o kamera yoksa uçakla dalış yapmanız lazım.

Ben şöyle yapıyorum. Uçağın içinde kafanızı döndürebiliyorsunuz. Hafif yatay gidip devamlı aşağı bakıyorum. Hedef belirledikten sonra dalışa geçiyorum. Hedeflerin yerlerini aklımda tutuyorum ki diğer sortide ötekini de vurayım. Sizi vuran adam muhtemelen aklında tuttu tahmini olarak nerede olacağınızı biliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Son iki oyunda başıma şu olay geliyor, ölünce ne sağlık barı gözüküyor ne de öldüğüme dair bir ekran çıkıyor. Esc tuşuna basıp "redeploy" seçeneği de gözükmüyor. "Squads" kısmına girip çıkınca da uçak hangarı ekran görüntüsünde boş ekran çıkıyor. Var mı aynı sorunu yaşayan ?
    Geçen gün benim başıma gelen buydu işte. 1 gün içerisinde 3 kere oldu. Geçen anlatmaya çalışmıştım ama becerememiştim demmek ki yavaş yavaş bu sorun artmaya başlamış.
  • Bu haftalık silah görevleri var.Eğer yapmazsak bir daha hiç açamıyormuyuz bu silahları?
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Anne aglatiyordu hani ? Ağlamaya basladin gene.

• boss06 kullanıcısına yanıt
    @El Prezidente ne diyor usta bu ?
    yeni smg ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 3 Ocak 2020; 17:21:41 >
  • yine söylüyorum yeni smg tam noob silahı, kolu olan herkes yakından herkesi öldürür bu silahla.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.