Şimdi Ara

Battlefield Heroes (Ayrıntılı Rehber) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
49.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guild varsa oyuna dönebilirim
  • Aimbot var kafaya otomatik sıkıyolar, üstüne görünmez ve benzeri herşeyi ayrıca herkesin yerini görüyolar. Sarmıyo adam W A S D ve aimbot tuşuyla takımı kesiyor üstelik 1 mermi bile ıskalamadan skorları paso 30 - 0 / 50-0 tadı kaçtı bence kotası olanlar boşuna indirmesin uyariyim dedim punkbuster birşeyi beceremiyo açıkçası punkbuster varsa zaten başlanmaz o oyuna
  • ben yeniden oynamaya başladım.çok şey değişmiş.her şey gerçek paraya dönmüş.Bu duruma çok sinirim bozuldu açıkcası.Birde oyundan korkunç ping var.Böyle bir oyunda ping olması oyunun oynanışını 0 a indiriyor.İlk çıktığında harikaydı,ping yoktu,harita azdı,silah fln azdı;şimdi harita çok,silah çok ama ping uçmuş.Birde adamlar paralı diye çok güçlüler.Kısacası bu oyun oynanmaz.Büyük bir hevesle girdim ama boş çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan79

ben yeniden oynamaya başladım.çok şey değişmiş.her şey gerçek paraya dönmüş.Bu duruma çok sinirim bozuldu açıkcası.Birde oyundan korkunç ping var.Böyle bir oyunda ping olması oyunun oynanışını 0 a indiriyor.İlk çıktığında harikaydı,ping yoktu,harita azdı,silah fln azdı;şimdi harita çok,silah çok ama ping uçmuş.Birde adamlar paralı diye çok güçlüler.Kısacası bu oyun oynanmaz.Büyük bir hevesle girdim ama boş çıktı.

bende tam 3 sene sonra indirip bir bakiyim dedim. beklediğim gibi olmuş hiç indirmiyim o zaman.

ahh ah ilk çıktığında ne oyundu be

• quote:

ben yeniden oynamaya başladım.çok şey değişmiş.her şey gerçek paraya dönmüş.Bu duruma çok sinirim bozuldu açıkcası.Birde oyundan korkunç ping var.Böyle bir oyunda ping olması oyunun oynanışını 0 a indiriyor.İlk çıktığında harikaydı,ping yoktu,harita azdı,silah fln azdı;şimdi harita çok,silah çok ama ping uçmuş.Birde adamlar paralı diye çok güçlüler.Kısacası bu oyun oynanmaz.Büyük bir hevesle girdim ama boş çıktı.

ewt oyun "buy to win".20 tl verip gereken silahları hayli hayli alabilirsiniz.zaten elbiselerin kimseye bi katkısı yok.yeni olarak sehpa seçeneği geldi o baya etkilicek sanırım güç seviyesini.ben çok fps tps oynadım ama bfheroes kadar eğlencelisine az rastladım.paraya kıyıp item aldım kendime,çokta mutluyum.para vermicekseniz kesinlikle oynamayın demiyorum.oyundaki silahların çoğu görüntü amaçlı ve hep aynı damage vuruyorlar(az mermi kapasitesi çok hasar-çok mermi az hasar).ben çoğu paralı silahı denedim ondan bu kadar emin konuşuyorum, görünüşlerine aldanmayın.

• F2P oyunların doğası öyle zaten F2P olup P2W olmayan oyun sayısı çok az. Yani F2P oyun oynuyorsan P2W e hazırlıklı olman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinora

F2P oyunların doğası öyle zaten F2P olup P2W olmayan oyun sayısı çok az. Yani F2P oyun oynuyorsan P2W e hazırlıklı olman lazım.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grappler_Baki

quote:

ewt oyun "buy to win".20 tl verip gereken silahları hayli hayli alabilirsiniz.zaten elbiselerin kimseye bi katkısı yok.yeni olarak sehpa seçeneği geldi o baya etkilicek sanırım güç seviyesini.ben çok fps tps oynadım ama bfheroes kadar eğlencelisine az rastladım.paraya kıyıp item aldım kendime,çokta mutluyum.para vermicekseniz kesinlikle oynamayın demiyorum.oyundaki silahların çoğu görüntü amaçlı ve hep aynı damage vuruyorlar(az mermi kapasitesi çok hasar-çok mermi az hasar).ben çoğu paralı silahı denedim ondan bu kadar emin konuşuyorum, görünüşlerine aldanmayın.

oyundaki o hava gitmiş.Oyunun 2.dünya savaşı temalı yapmışlardı ama sağolsunlar iyice cıvıttılar,kurt adamlardan tutun;robotlara mı dersiniz bilmem ama,ilk çıktığında oyun cidden çok güzel ve harikaydı.Ping oranı hem azdı hemde oyun çok zevkliydi.Şimdi adamlardaki kostümlerin pinginden lagından oynanmıyor.Bir oyunu daha bitirdiler :/

• quote:

oyundaki o hava gitmiş.Oyunun 2.dünya savaşı temalı yapmışlardı ama sağolsunlar iyice cıvıttılar,kurt adamlardan tutun;robotlara mı dersiniz bilmem ama,ilk çıktığında oyun cidden çok güzel ve harikaydı.Ping oranı hem azdı hemde oyun çok zevkliydi.Şimdi adamlardaki kostümlerin pinginden lagından oynanmıyor.Bir oyunu daha bitirdiler :/

walla ping olayıyla kostümlerin bağlantısını çıkaramadım adamlar hep aynı ürünlerle devam etse nerden para kazanacaklar peki? sadece kendini düşünmemeli bence oyuncu.bu arada oyunda hiç laga rastlamadım ben
  • sa beyler bayanlar bnde 13500 funds var ve commanderim acaba m95 mi alsam yoksa uzman seviye 1 SV-98'i mi alayım bunlardan hangisi daha çok vuruyor bide arakdaş görünüş farkı var dior bir çoğunda bu uzman seviye 1 SV-98'i çalıntı roderik den daha çok vurumu ona göre alıcam lütfen yardım
  • arkadaşlar oyunu indirdim play now diyorum ama oyun açılmıyor resmi çıkyor yükleniyor ama bi türlü açılmıyor lütfen yardım edin
  • Ee oynayan yok mu 10 lvl komando ile 10 lvl asker var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funds almada bir sorun mu var? şöyle; Mesela oyunun kendi sitesinden 16.500 funds alacağız giriyoruz sayfaya 13.99TL yazıyor. Al seçeneğine bastığımda yeni açılan sayfada 16.500 için fund fiyatı 13.99 Euro yazıyor. Anlamadım ben bu işi.
  • Aya iniş de bayrak kaçırma süper arki kaçırıyo ben sniple indiriyom (2 sene sonra bu yoruma gülücem)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala oynayan varmı bu oyunu 26 lvl national soldier yaptım elinede ak 74 verdim . Şu an oynamıyorum ama her an başlayabilirim . yaklaşık 3 yıl önce yaptım bunu
  • 4 sene once en cok oynadıgım oyunlardan biriydi , Ulusal Ordu ve Kraliyet Ordusu'nun savaşını anlatıyo , çizgi film gibi bi oyun. Zamanında çok oynardım her an oynayabilirim de
  • kc lvlsin bro :) ben indirdim oynuyorum oyun çok zevkli hala. Lag da azalmış . En azından serverlerin lag seviyesi gösteriliyor . Az laglı olana girebiliyorsun .
  • arkadasımla aynı odada oyunu oynamak ıstıyorum nasıl olucak ?
  • Şuan bende silah olarak
    Steven'in Sportif Nişancı Tüfeği var arkadaşlar.

Ama halen kararsızım sniper da en iyi silah ne ona göre sehpadan 2 parçam war onları takacam?

Yoksa direk bu silahamı takayım?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.