Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 TÜRK SUNUCULARI LİSTESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
3
Favori
29.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

orjinal almamız şartmı bc2 multi oynayabilmek için?

orjinal şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Türk Hardcore sunucusu var mı , ben cogunu ekledim ama bulamadım

CryTürkiye'nin serverı için en başta 24/7 Hardcore Conquest olarak düşünmüş öyle ayarlayıp öyle duyurmuştuk. Ama diğer arkadaşların da dediği gibi seveni az ve genelde boş kalıyor. İki serverımızda non-Hardcore Rush bu yüzden..
  • Full Rush sıkıyor bi müddet sonra
    DeVil_BoZZo
    Şart.
  • Bu sunucuların hepsini ekledik ama yarısı silik gözüküyor bozuk falanmı?
  • Arkadaşlar bizde MMO oynayan bir topluluk olarak şu anda BC2 oynuyoruz. 24 kişilik bir serverimiz var onu da eklerseniz listeye seviniriz.

yeni isim bulamadığımız için server name şimdilik: Anatolian Hun Empire (isim değişikliği olduğunda yine burdan haber veririm) BC2ye uygun bir isim arayışındayız. Clan tagimiz yine şimdilik AHE, Ventrillo kullanıyoruz vs vs.

server ip:217-163-29-100

Rush haritalarının tamamı oynanıyor. Pinglerimiz ise oyunun genel ping durumuna göre gayet iyi 100-200 arası değişiyor. Serverimiz İngiltere'de. İyi oyunlar herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemox -- 23 Mart 2010; 1:27:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: medikal781

Bu sunucuların hepsini ekledik ama yarısı silik gözüküyor bozuk falanmı?

Oyundaki bir hata o. 6 dan fazla ekleyince bazıları silikleşiyor. Yamayla düzelir herhalde yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zemox

Arkadaşlar bizde MMO oynayan bir topluluk olarak şu anda BC2 oynuyoruz. 24 kişilik bir serverimiz var onu da eklerseniz listeye seviniriz.

yeni isim bulamadığımız için server name şimdilik: Anatolian Hun Empire (isim değişikliği olduğunda yine burdan haber veririm) BC2ye uygun bir isim arayışındayız. Clan tagimiz yine şimdilik AHE, Ventrillo kullanıyoruz vs vs.

server ip:217-163-29-100

Rush haritalarının tamamı oynanıyor. Pinglerimiz ise oyunun genel ping durumuna göre gayet iyi 100-200 arası değişiyor. Serverimiz İngiltere'de. İyi oyunlar herkese

Sizi de ekledim. İsimde Turk kelimesi geçerse dediğim gibi arayanlar kolay bulur server'ınızı oyun içinden.

• Yeni ismimiz ve ip adresimiz bu şekilde değişti. Güncellersen sevinirim. Eski isim:Anatolian Hun Empire

Yeni isim Ve Ip;

Server name: Turquality
    server ip: 62.67.42.133

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zemox -- 24 Mart 2010; 1:25:52 >
  • sağolasın kardeşim yabancı serverlarda boş bulduklarımızda en az 250 ping var bu yüzden insanın oyun oynayası gelmiyor bu çok güzel oldu tekrar teşekkür ederim
  • CGOTY.COM Turkiye BC2 Server'ı da eklendi.
  • hocam eklesen ne olurki 6 serverdan baskası silik gozukuyor.
  • Sen ekle yahu ne olcak ilk yama da düzelcek nasılsa. Haberleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zemox

Yeni ismimiz ve ip adresimiz bu şekilde değişti. Güncellersen sevinirim. Eski isim:Anatolian Hun Empire

Yeni isim Ve Ip;

Server name: Turquality
    server ip: 62.67.42.133

Düzelttim
  • bu yeniler yukarıda verilen text örneğine eklimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: So say we all

bu yeniler yukarıda verilen text örneğine eklimi.

Değil kendi oyunumda ekleyince buraya basıyorum. Henüz eklemedim.
  • Bad Company2 Türkiye serverinde ve TC Serverinde oynadım çok güzel ve zevkli geçti 2 serverin adminleri çok iyi kişilerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaCiT[35]

Bad Company2 Türkiye serverinde ve TC Serverinde oynadım çok güzel ve zevkli geçti 2 serverin adminleri çok iyi kişilerdir..

Bu tip yorumlar çoğalırsa hem biz bilgilenmiş oluruz hem de adminler için bir motivasyon olur.
  • Arkadaşlar tüm 12 sunucuyuda kolay ekleyebilesiniz diye favori ekleme satırına kopyaladım.
    Yeni listeyi aktarabilirsiniz ana mesajda anlatıldığı yöntemle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Arkadaşlar tüm 12 sunucuyuda kolay ekleyebilesiniz diye favori ekleme satırına kopyaladım.
    Yeni listeyi aktarabilirsiniz ana mesajda anlatıldığı yöntemle.

çok teşekkürler
  • :) Sol bilgilendirme için Bir tanede ben veriyim bizim sunucumuzu 1.0 oynayanlara

Sesli Konuşma ve Silahlar Açıktır Toplam 11 haritada oynanabilir Harita sureleri 45-50 Dakikadır Oyuncurankları ve oyun içi ekran goruntulerine siteden ulasabilirsiniz.

TURK - (BF2-TR) Sunucusu 1.0 Ranked
    IP: 80.93.221.11:16567
    Dns: bf2.iistr.net:16567
    Players: 0/64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iistr -- 25 Mart 2010; 6:11:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.