Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 TÜRK SUNUCULARI LİSTESİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
3
Favori
29.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iistr

:) Sol bilgilendirme için Bir tanede ben veriyim bizim sunucumuzu 1.0 oynayanlara

Sesli Konuşma ve Silahlar Açıktır Toplam 11 haritada oynanabilir Harita sureleri 45-50 Dakikadır Oyuncurankları ve oyun içi ekran goruntulerine siteden ulasabilirsiniz.

TURK - (BF2-TR) Sunucusu 1.0 Ranked
    IP: 80.93.221.11:16567
    Dns: bf2.iistr.net:16567
    Players: 0/64

bu konunun serverları battlefield bad company 2 ye ait seninkiler galiba battlefield 2'ye ait.
  • ARkadaşlar çok acil yardımınız lazım benim oyun orjina ve EA üyeliğimde var fakat tarıyor tarıyor hiçbir servere bulamıyor...C:\Users\<kullanıcı adınız>\Documents\BFBC2\ dizininden favari sunucuları yadım fakat oyuna giriyorum favorite serverdaki sunuculara giremiyoru çünki hem soluklar hemde oyuncu sayısı oyun modu pingi v.b göstergelerin altında ''-'' işareti var search den aratıncada bulamıyo lütfen acil yardım neden böyle yaaa

• Bir şey sorucam o kadar server var sadece 3 denesi aktif gözüküyor diğerleri aktif değik benden kaynaklanan bir sorunmu serverlar mi kapali?
  • Yaza yaza dilimde tüy bitti. Favori listesinde hata var yama ile düzelicek arkadaşlar.
  • tüy bu bi daha çıkar ne olacak denk gelirsem m-com başında vurmicam seni bak, saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aminoasit

tüy bu bi daha çıkar ne olacak denk gelirsem m-com başında vurmicam seni bak, saol.

Heheheh
  • 13üncü serverıda ekledim hayırlı uğurlu olsun
  • Aresmar ; acaba ilk mesajında her serverın altına gametracker'dan bannerleri koysanda bu topice bakan herkes bütün serverların doluluklarını falan sorunsuzca görebilse nasıl olur ? Favorites kısmı hala düzgün calısmadığı için yararlı olabilir oyuna girmeden once buraya bakabilir oyuncular
  • Valla fena fikir değil. Ancak game tracker da her server çıkmıyor ilginç bi şekilde. Biraz önce ona bakıyordum.
  • adminler serverlerini gametracker'da kaydetmedekileri sürece serverler gözükmez orada
  • Başka bi yol buldum bakalım denicem şimdi daha temiz gibi.

Sunucu Künyelerini de ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresmar -- 26 Mart 2010; 13:22:17 >
  • Bu da işe yarar eskisinden daha iyi
  • Gametracker Kinyesine çevirdim daha az yüklü bu dosyalar.

Ancak bazı serverlar eksik o yüzden diğerini koyacağım eksiklere.
  • aresmar mümkünse bizim server ismini degistirebilir misin ?

"C* TURKIYE Conquest & Rush :: KillerCreation.co.uk " GameTracker'da daha tam manasiyla degismis degil ama cabalarimiz sonucu degistirebildik serverin adini.

not: birde pm mesajimi okumamissin daha =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _janissary_ -- 26 Mart 2010; 13:40:38 >
  • Server için R8 çıkmış bu arada:

R8 fixes/improvements:

* Workaround for the “player manages to join server twice” crash. Now the server detects this and refuses the player entry. Client might hang but it will not take down the server as well.
    * Workaround for the “cannot join player to any team” crash. Teams might get uneven, most notably SQDM sessions with 5v3 players, but the server should no longer crash.
    * Game sends PB output to pbucon (so pb webtool can be used to run PB commands and see their results)
  • evet server versiyonunu dün güncellediler, herhangi bir fark göremedim ben sahsen
  • Yukarıda yazdığı üzere iki durum oluşunca server çöküyomuş onları düzeltmişler.
  • ya bi servere doluşmuş herkes nasıl dolucak dier serverler 3 tane böyle +20 kişilik server olsa cok iyi olucak ama hereks bi tanesinde
  • malesef bombos / yari bos servere girmeyiz felsefesi mevcut =/
  • Akşam saatlerinde haliyle daha çok kişi olmaya başlıyor. Ama oyuncuları da anlamak lazım hiç adam olmayan bir server a girip ne yapabilir. Ancak herkes en azından önceliği bu Türk serverlarına verse çok iyi olacak. Ben şahsen hiç bir yabancı server da oynamadım ihtiyaç ta duymadım akşam saatlerinde özellikle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.