Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI) (278. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.525
Cevap
4
Favori
419.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar efes ten başka turk serverı bulamıyom,arama motorunda sorunmu var diğerlerine nası gircez
  • YoK, veteran konusunda bir şey sorucam...
    Ben 2 tane oyun geçirdim veteran'a BC2 hariç, ama veteran status'um o listede 2 gözükmesine rağmen oyunda 4 gözüküyor? Tam olarak niye böyle?
    Siteyi ben de dün keşfettim, daha doğrusu dün kullanıma açılmış galiba, veterandan sonra bana da M1 geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

ati 4650 mobility kullananlar hangi driver veya ayarları kullanıyor yazarlarsa sevinirim..

[WindowSettings]
    Width=1280
    Height=720
    Fullscreen=true
    RefreshRate=59.998726
    VSync=false
    [Sound]
    Quality=low
    VoipEnable=true
    SpeakerCount=0
    [Graphics]
    Effects=medium
    Soldiers=medium
    Vehicles=medium
    Overgrowth=medium
    Undergrowth=medium
    StaticObjects=medium
    Terrain=medium
    Shadows=low
    Bloom=true
    HSAO=false
    MSAA=1
    Water=medium
    MainQuality=custom
    Texture=medium
    DxVersion=dx9
    Aniso=1
    Detail=medium
    RenderAheadLimit=2
    Fov=55

driver 10.3a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhacir -- 20 Mart 2010; 15:24:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JCB

YoK, veteran konusunda bir şey sorucam...
    Ben 2 tane oyun geçirdim veteran'a BC2 hariç, ama veteran status'um o listede 2 gözükmesine rağmen oyunda 4 gözüküyor? Tam olarak niye böyle?
    Siteyi ben de dün keşfettim, daha doğrusu dün kullanıma açılmış galiba, veterandan sonra bana da M1 geldi.

Bu bir arkadaşın başına da geldi sebebini bilmiyorum tam olark. Arkadaşın da orada veteran rank 3 oyun içi 5 gözüküyor.
  • YoK verdiğin siteye girmiyor bekleniyor da kalıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

YoK verdiğin siteye girmiyor bekleniyor da kalıyor ?

sabırlı olursan gırıyor arkadasım ben ınat ettım sonunda gırdı.
  • XM8 PROJECT bu mu , F2000 ASSAULT bu mu ?
  • ölüm sayım 2000 :) hem recon olup hem görev yapmaya kalkışınca normal tabi yakın mesafede çaresiz kalıyorum :)

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI)
  • SP modda bazen beyaz-gri bir ekran geliyor ve çok ağırlaşıyor oyun. Çıkıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. Size de oluyor mu bu?

İlk patch yüklü bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonio80

arkadaşlar efes ten başka turk serverı bulamıyom,arama motorunda sorunmu var diğerlerine nası gircez

Turk,TURKIYE
  • battlefield bad company 1 varmı??
  • Oyunu kuruyorum şuan online oynayabilmek için yapmam gereken patch falan (eminim vardır) varsa linkleri nerede bulabilirim araştır diyeceksiniz fakat 94 sayfa patchler nerdedir kim bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingo119

Oyunu kuruyorum şuan online oynayabilmek için yapmam gereken patch falan (eminim vardır) varsa linkleri nerede bulabilirim araştır diyeceksiniz fakat 94 sayfa patchler nerdedir kim bilir

Korsan olarak online oynanmıyor eğer ondan bahsediyorsanız. Orjinal ise oyunu çalıştırınca patch atılsın mı diye soracaktır zaten.
    @sıcak hava dalgası
    Bad Company 1 var fakat PC için çıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quirah -- 20 Mart 2010; 19:29:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

SP modda bazen beyaz-gri bir ekran geliyor ve çok ağırlaşıyor oyun. Çıkıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. Size de oluyor mu bu?

Bütün peçler mevcut, aynısı 2-3 saat önce bana da oldu.
  • Arkadaşlar birşey farkettim Conquest modu oynuyorum 2-3 saattir..Conquest gerçekten zor olmuş gibi geldi bana...bir maç boyu (Reconum) 6-7 kişi vursan seviniyorsun..hele Atacama Çölünde dev gibi alan kimseyi vuramıyorsun..hatta geçen bir maç boyu 4 ten fazla dşman göremdeim

5 lvl Recon um..GOL Magunm kullanıcam sanırım..m95 daha açılmadı ama Gol gerçekten muhteşem olmuş

bu arada:

RECON arkadaşara söylüyorum şu yuvarlak toplar gerçekten çok ie yarıyor...çok zor zamanlarda bile adamlara yardımımız dokunabiliyor..bazen sıkışınca toplu bir alana sallıyorum 20 sn de 5-6 kere puan geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JCB

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

SP modda bazen beyaz-gri bir ekran geliyor ve çok ağırlaşıyor oyun. Çıkıp tekrar girmek zorunda kalıyorum. Size de oluyor mu bu?

Bütün peçler mevcut, aynısı 2-3 saat önce bana da oldu.

Yeni patch'i bekleyeceğiz anlaşılan.
  • Arkadaşlar 3 gündür oynuyorum gerçekten süper bir oyun olmuş...Grafikler sesler harika...Kişisel görüşüm MW2 den çok daha güzel olmuş...
  • son birkaç sayfayı takip etmedim ama steam de 4 lü paket çıkmış.hemde 3 oyun fiyatına

ben zaten 2 adet aldım.zahmet edip önce çıkarsalardı verirdik birilerine yarı fiyatına kalan 2 yi.genede almamış olanlar varsa bir araya gelip ucuz yollu

alabilir...
  • ben güya 8mbittim 2 aydır gitgide düşüyo tvbu sağolsun

superonline değiştirim diyorum sizde durum nedir ?

int hızlarınız nedir ? sorun yaşayan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

ben güya 8mbittim 2 aydır gitgide düşüyo tvbu sağolsun

superonline değiştirim diyorum sizde durum nedir ?

int hızlarınız nedir ? sorun yaşayan varmı?

Benimki 8 mbit netlimitsiz 8 mbiti alıyorum şu anda kota 120 gb olmasına rağmen düşme olmadı ama temmuz ayında superonline gelecek buraya fiber internet 100 mbit alacağım fiyatıda uygun...

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.