Şimdi Ara

Battlefield: Bad Company 2 (ÇIKTI) (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.526
Cevap
4
Favori
419.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam bağlantı bayaa kötü ya kaç kere koptum.Sizdede öylemi.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

ben güya 8mbittim 2 aydır gitgide düşüyo tvbu sağolsun

superonline değiştirim diyorum sizde durum nedir ?

int hızlarınız nedir ? sorun yaşayan varmı?

Benimki 8 mbit netlimitsiz 8 mbiti alıyorum şu anda kota 120 gb olmasına rağmen düşme olmadı ama temmuz ayında superonline gelecek buraya fiber internet 100 mbit alacağım fiyatıda uygun...

Bende aldığım günden beridir düşme yaşanmadı.Ama bir tek net hızından memnun değilim normalde hattım 14mbit e kadar hız olanağı sunuyor santral mesafesi olarak ama anlamış değilim 7mbit ve üstünü göremedim halen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3InferNal

quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

quote:

ben güya 8mbittim 2 aydır gitgide düşüyo tvbu sağolsun

superonline değiştirim diyorum sizde durum nedir ?

int hızlarınız nedir ? sorun yaşayan varmı?

Benimki 8 mbit netlimitsiz 8 mbiti alıyorum şu anda kota 120 gb olmasına rağmen düşme olmadı ama temmuz ayında superonline gelecek buraya fiber internet 100 mbit alacağım fiyatıda uygun...

Bende aldığım günden beridir düşme yaşanmadı.Ama bir tek net hızından memnun değilim normalde hattım 14mbit e kadar hız olanağı sunuyor santral mesafesi olarak ama anlamış değilim 7mbit ve üstünü göremedim halen.

Speedtest gibi test sitelerinde yaptığımda en fazla 6.68 mbit gördüm fakat indirme yaparken rapidden veya hotfiledan 850 ile indirdğim zamanlar oldu hatta 900 lere kadar çıktığıda oluyordu....
  • Arkadaşlar şu reconlardaki spot ne işe yarıyor ?
  • Single Player kaç bölüm ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

Arkadaşlar birşey farkettim Conquest modu oynuyorum 2-3 saattir..Conquest gerçekten zor olmuş gibi geldi bana...bir maç boyu (Reconum) 6-7 kişi vursan seviniyorsun..hele Atacama Çölünde dev gibi alan kimseyi vuramıyorsun..hatta geçen bir maç boyu 4 ten fazla dşman göremdeim

5 lvl Recon um..GOL Magunm kullanıcam sanırım..m95 daha açılmadı ama Gol gerçekten muhteşem olmuş

bu arada:

RECON arkadaşara söylüyorum şu yuvarlak toplar gerçekten çok ie yarıyor...çok zor zamanlarda bile adamlara yardımımız dokunabiliyor..bazen sıkışınca toplu bir alana sallıyorum 20 sn de 5-6 kere puan geliyor

Conquest Mode'da Recon ile oynamak bazen can sıkıcı olabiliyor. Oyun yapısı Rush'a göre çok hareketli olduğundan ve haritanın tamamı açık olduğundan bazen sinek avlıyorsun. O yüzden Recon ile en iyi Rush Mode'da oynuyorum, harita kapalı oluyor ve sunucu da kalabalıksa oyun çok zevkli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Arkadaşlar şu reconlardaki spot ne işe yarıyor ?

sürekli bende açık o ma hiç bir yararını görmedim vallahi
  • bazen squada emir veremiyorum DEFEND ya da ATTACK gibi. neden olmadığını bilen var mı ? cooldown olayı değil çünkü boş bir zamanda da veremiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

bazen squada emir veremiyorum DEFEND ya da ATTACK gibi. neden olmadığını bilen var mı ? cooldown olayı değil çünkü boş bir zamanda da veremiyorum

bir an önce düzeltmelerini istediğim başka bir sorunda bu.. işkence haline geliyor güzelim ekstra puanlardan oluyoruz sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3kd

quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

bazen squada emir veremiyorum DEFEND ya da ATTACK gibi. neden olmadığını bilen var mı ? cooldown olayı değil çünkü boş bir zamanda da veremiyorum

bir an önce düzeltmelerini istediğim başka bir sorunda bu.. işkence haline geliyor güzelim ekstra puanlardan oluyoruz sürekli

katılıyorum, ben o bombayı kurduktan sonra koruycam diye neler yapıyorum ama emir veremedikten sonra hiçbir işe yaramıyor. her bombada en az 100 puan gidiyor(kurma emri, savunma emri, squadın yaptıklarından gelen puanlar, yere attığın kurşun paketinden gelenler vs vs)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVolt

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Arkadaşlar şu reconlardaki spot ne işe yarıyor ?

sürekli bende açık o ma hiç bir yararını görmedim vallahi

nasıl işe yaramıyor Q tuşuna basman gerekmiyor onu kullanınca .

quote:

Orijinalden alıntı: Budfox

Single Player kaç bölüm ??

Toplam da 11 bölüm var oyunu öğrenme açısından bitirilmesi tavsiye olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 21 Mart 2010; 4:24:11 >
  • Squad ve diger oyunculara emir vermek aslinda basit. herseyi tek tusla yapiyorsunuz. "Q" tusu ile. Mermin bittiginde Assault birisine bakarak Q ya bastiginizda Rusca / Ingilizce Mermim bitti bana mermi verin diyor. yani hersey sesli komutlarla oluyor. Bölgeyi / Bombayi koru demek icin: atiyorum B noktasi, B Noktasina bakip ATTACK / DEFEND yazisindan 2sinden birisi cikar. Q ya bastiginizda o bölgeyi haritada isaretler, Kutu icerisine alir ve ayni zamanda bagirir. Yani herseyi bagirarak yapiyor. Eger sniper'in birisini görüp isaretlediginizde, düsman hattinda keskin nisanci var diye bagiriyor, sizin oldugunuz tarafa kim ates ediyorsa onlari biraz teshis ederkek bagiriyor. misal engineer den birtanesi sizin oraya ates ediyor oyundada bagiriyor engineer ates ediyor diye vs. rusca anlamak zor ama bendeki almanca oldugu zaman rahat oluyor.

bu arada single player 13 bölüm
  • Ya hacı tam oyun bitti oyundan attı ,tanka bindim pc kitlendi 2 kere anlamadım gitti hepte iyi oynadığım zaman bi sorun çıkıyo niyeyse birinci gidiyodum =\TR/ de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azure Wrath
    @sıcak hava dalgası
    Bad Company 1 var fakat PC için çıkmadı.

saol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermutfimli -- 21 Mart 2010; 7:53:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Ya hacı tam oyun bitti oyundan attı ,tanka bindim pc kitlendi 2 kere anlamadım gitti hepte iyi oynadığım zaman bi sorun çıkıyo niyeyse birinci gidiyodum =\TR/ de

Hocam akşam sen oyundan çıktın galiba baya zevkliydi 6980 civarı puan yaptım maç sonun da best player'ı kaptım.
  • Oyunda dünden beri çok lag var ya. Ölünce squaddaki adamın yanına bile en az 2 dakikada gidiyor oyun.
  • arkadaşlar oyundaki sıralamaya bakanınız varmı? birinci adam 61 saatte 50 lvl olmus ve K/D oranı 92 küsür. yani anlicanız bu oyundada hileciler başlar yakında. biri başlamış. 2. kişi nin K/D oranı 4. küsr yani bukadar olması imkansız. hani oyunu oynamasam tamam dicemde
  • quote:

http://bfbc2.elxx.net/

çok detaylı hale gelmiş

Güzelmiş hangi silahla kaç kişi vurduğmuda görebiliyom

Herkes kaç kil yaptığnı vede öldüğnü yazsın bakalım kim daha çok kill yapmış....

Kill:2554
    Deaths:2412

Acaba bu oyunda 50 lv olan varmı şuana kadar en yüksek lv 33 gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyPLanet

quote:

http://bfbc2.elxx.net/

çok detaylı hale gelmiş

Güzelmiş hangi silahla kaç kişi vurduğmuda görebiliyom

Herkes kaç kil yaptığnı vede öldüğnü yazsın bakalım kim daha çok kill yapmış....

Kill:2554
    Deaths:2412

Acaba bu oyunda 50 lv olan varmı şuana kadar en yüksek lv 33 gördüm

Kaç kill yaptığı önemli değil, önemli olan K/D oranıdır, ben 10 saat oynamışımdır sen 100 saat oynamışındır doğal olarakda senin daha çok kill'in vardır.

k 2500 d 2400'de hiç iyi bir skor değil. Öldürdüğün kadar ölmüşün.
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.