Şimdi Ara

[[[[[[[[[[ BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ]]]]]]]]]] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.510
Cevap
2
Favori
77.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ps3 heavyrain

arkadaşlar acele yardımınız lazım...ben oyunu sıfır aldım,içinden vip code girdim haritalar falan açıldı fakat bugün bana vip code girmediniz diyor.Birde skill level'ım düşmüş ne ola ki?

başka psn adresinden girmediysen geçici problem olmuştur

skill level düşer çıkar kafana takma
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

quote:

Orijinalden alıntı: ps3 heavyrain

arkadaşlar acele yardımınız lazım...ben oyunu sıfır aldım,içinden vip code girdim haritalar falan açıldı fakat bugün bana vip code girmediniz diyor.Birde skill level'ım düşmüş ne ola ki?

başka psn adresinden girmediysen geçici problem olmuştur

skill level düşer çıkar kafana takma

hocam sağol içimi rahatlattın...
  • Merhabalar,

BC2'yi daha yeni aldım ve sadece çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için yükledim, ardından da online'ını kontrol etmek için bir oyuna bağlandım. Gördüğüm 1-2 dk.lık tecrübe itibariyle bende çok "çiğ" bir oyunmuş izlenimi bıraktı :(. Bu kadar adından bahsettiren bir oyunda daha iy igörüntü kalitesi ve atmosfer beklerdim. Umarım oyunun içine iyice girince fikirlerim değişir fakat ilk izlenim hep önemlidir.

Not: İçgüdüsel olarak KZ2 ile karşılaştırıyor ve KZ2'ye haksızlık yapıldığını düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum, ne dersiniz?

iyi eğlenceler
  • aslında ne kz2 ne de mw2 ile karşılaştırılmaması gereken oyun. çünkü oyundaki araç , binaların yıkılması, haritaların devasalığı ve 12 kişilik takımlarla birlikte aşmış bir oyun oluyor. grafikler konusunda benim de şüphelerim var tabi ama oyunun pc versiyonunu görünce ağzım açık kaldı açıkçası.

Oldukça da keyifli güzel bir oyun, squad ınız ile birbirinizle organize bir şekilde oynadığınızda inanılmaz eğlenceli oluyor.
  • Ben bu oyunun multiplayerinden en ufak şey anlamadım. Devasa bir harita, medic oluyorum. A ve B diye iki kare çıkıyor. Kim düşman kim dost bilmiyorum, zaten 2 adım gitsem ya tank bombası ya uçak mermisi yada herhangi bir oyuncu zart diye vuruyor.

Çok karışık ve zor geldi bana MP modu, vazgectim oynamaktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

Ben bu oyunun multiplayerinden en ufak şey anlamadım. Devasa bir harita, medic oluyorum. A ve B diye iki kare çıkıyor. Kim düşman kim dost bilmiyorum, zaten 2 adım gitsem ya tank bombası ya uçak mermisi yada herhangi bir oyuncu zart diye vuruyor.

Tam benim görüşlerim. Diyorum ben beceremiyorum ama genelde diger oyunculara baktıgımda ayakta kalma süreleri 1 dk geçmiyor ne kadar usta olsan bir vuruyorsun 3 vuruluyorsun tabi tarz seven sever.
  • oyunu hala oynamadım ama multide 1 dak içinde ölüyorsanız nasıl zevk alıyorsunuz bu oyundan =??
    online olarak mw2 - kill zone 2 - bad company 2 hangisi daha zevkli ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

oyunu hala oynamadım ama multide 1 dak içinde ölüyorsanız nasıl zevk alıyorsunuz bu oyundan =??

sıralama bana göre BF2 - KZ2 - ................................................................................................. MW2 (yazmıyacaktımda işte ayıp olmasın )
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal533

quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

Ben bu oyunun multiplayerinden en ufak şey anlamadım. Devasa bir harita, medic oluyorum. A ve B diye iki kare çıkıyor. Kim düşman kim dost bilmiyorum, zaten 2 adım gitsem ya tank bombası ya uçak mermisi yada herhangi bir oyuncu zart diye vuruyor.

Tam benim görüşlerim. Diyorum ben beceremiyorum ama genelde diger oyunculara baktıgımda ayakta kalma süreleri 1 dk geçmiyor ne kadar usta olsan bir vuruyorsun 3 vuruluyorsun tabi tarz seven sever.

Beholder,pascal533 dostlar haritaları öğrendikçe kendi stratejilerinizi geliştirebiliyorsunuz yeni başladıysanız haritada sıkıntı çekmeniz normal önce direk çatışmaya girmektense haritaya hakim olmaya çalışın zaten arkası gelecektir kendi stratejilerinizi oluşturdukça onlineda başka fps ye bakacağınızı sanmıyorum

• quote:

oyunu hala oynamadım ama multide 1 dak içinde ölüyorsanız nasıl zevk alıyorsunuz bu oyundan =??

Bir dakika içinde ölene pek rastlamadım. Haritalar devasa zaten, yürüyerek bir yere gidene kadar 1,5 - 2 dakika geçiyor.
    Giderkende tabi öyle Rambo gibi milletin ortasına girmeyeceğiz. Yoksa ayakta duramayız.

Bunun Assault'u var, Sniper'i var. Elinde Rpg7 ile bekleyen mühendisi var. Ortada gezeni Bc2'de kimse affetmez.

• @@@Gny*
    ne demek istediğini anladım hocam. saolasın.
  • Gny* arkadaşıma ek olarak zaten squad ından herhangi bir adamından spawn olabiliyorsun. Bu şekilde hep ön saflarda savaşabiliyosun. Ayrıca savaş meydanında ki ihtiyaca, haritaya, duruma ve tercihine göre her öldüğünde sınıf değiştirebiliyorsun. Ölmenin böyle de bir faydası var.

quote:

@@@Gny*
    ne demek istediğini anladım hocam. saolasın.
  • bc2 1680x1050 çözünürlükte pc oynayan biri olarak, ps3 versiyonunu bugün aldım oyun ayarları benim sistemimdeki full detayda gösteriyor gördüğüm kadarıyla, yalnız 226 bw görüntü mesela uc2 gibi değil acayip kötü geliyor, normal bi full hd tvde oynasam daha farklı olur mu? videolarda gördüğüm oyun sanki başka bir oyun gibi geliyor
  • ps3 te snpern sallanması durumu yok glba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaçalı -- 24 Nisan 2010; 17:27:58 >
  • hangi versiyonda varki.bir pc de bğu vardı onuda kaldırlmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

ps3 te snpern sallanması durumu yok glba ?

sallanıyor patlama falan olunca ama normalde sallanmıyor
  • Daha çok rush haritası istiyruk diğer modlar çok sıkıcı
  • Daha demin feci keklerin olduğu bir oyuna düştüm, çöllü haritada conquest oynarken soldaki geminin üstünde durdum, adamlar ana yoldan koşa koşa gelirken hepsini teker teker indiridm, hiç biri de gelip arkamdan vurmaya çalışmadı 18 e 4 yaptım

Arkadaşlar bir de ben bir türlü sağlıkçıların yere attığı sağlık kutularını alamıyorum, nasıl alınacak onlar?
  • üstünde bekle canın dolar.kutuyu yanına almıyorsun.
  • bütün pin'leri ve insignia'ları alan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.