Şimdi Ara

[[[[[[[[[[ BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ]]]]]]]]]] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.510
Cevap
2
Favori
77.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. el elde vip code alman gerekli ve oda 20 tl falan bence sıfırı al.Tabi sor eğer kullanılmamışsa vip code ikinci el al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn1997

2. el elde vip code alman gerekli ve oda 20 tl falan bence sıfırı al.Tabi sor eğer kullanılmamışsa vip code ikinci el al.

vip code olmadan online oynayamıyormuyuz?
  • oynarsın da haritaların yarısı için vip code gerekli.
  • beyler bu dogtag ler ne işe yarıyo ?

artislik mı sadece
  • evet.
  • oyuna başlayalı 1 hafta oldu kd 0.87 normal dimi?
  • normal red dot ve 4x zoom açıldıktan sonra K/d oranın düzelir
  • 4x zoom a hiç alışamadım ya attığım yere gitmiyo mermiler

red dot a alışmaya çalışıyorum
  • Arkadaşlar bc2 yi bu gün aldım vietnam paketinide storedan aldım. Vietnam game data utulityde görünüyor ama bc2 nin içinde görünmüyor. Ps3 konusunda biraz acemiyim vietnamı nasıl oynayacağım yardımcı olabilir misiniz? :)
    Teşekkürler.
  • 4x'e alışmaya çalış.Çok lazım olacak sana.
    Bide geri tepmeye alış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn1997

4x'e alışmaya çalış.Çok lazım olacak sana.
    Bide geri tepmeye alış.

inşallah alışırız.

g3 bekliyorum ondan çok umitliyim.gönüül bağı da var zaten

şimdilik m416 red dotla oynuyorum aradada recon kasıyorum

bugun son maçımda 22/7 yaptım m95 sniperla

hep yanı yerde durdum koşan adamları enseden falan vurmak cok zevkli

bayaa bi sinir oldular bana sırf benı öldürmeye falan geldiler ordada bayaa öldürdüm m1911 baba tabanca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _THE_MAD_TURK_ -- 13 Ocak 2011; 2:02:05 >

• ben mp-443 kullanıyorum.Parmaklarım hızlı olduğundan m9-3r gibi oluyor.
    G3 çok tepen bir silah.4x e alışamadıysan g3'tede sorun olur.Ama güzel silahtır.
  • G3 hasanında dediği gibi çok tepen bir silah.Hatta piyade tüfekleri içinde en çok tepeni g3.Uzaktaki hedeflere tek tek atış yapıldığı takdirde müthiş etki gösterir...çünki damage'i en yüksek piyade tüfeğidir(benimde en sevdiğim silahtır en çok kill'i onda kasmışım)

Ben mümkün mertebe red dotla kullanırım g3'ü(eskiden oda yoktu) bi tek g3 ve x4 scope ikilisne alışamadım.
  • hiç düşünme hemen al, vip kodlu olsun, dua edersin

verdiğim para helal olsun, parasını hakeden tek oyun bu diye düşünüyorum, cod moh vs hikaye bence, killzone3'ten ümitliyiz...

quote:

Orijinalden alıntı: xthemadturkx

beyler ben şu ana kadar çıkan butun cod oyunlarını aldım oynadım çoğunda full prestij yaptım.bi tek bu son black opsta 4. prestijdeyim oyun fena halde cnaımı sıkmya başladı lag olsun ping olsun sürekli oyunun donması olsun .artık gına getirdi ve sıkıldım. 20 kıll no deaath yaptım 15 dakka once durup duruken host çıktı koptu oyun.

bende ...... ızdırabını dedim bırraktım an itibaryile.

daha once hiç bf oynmadım alışabılır mıyım fazla paramda yok alıp memnun kalmam die korkuyorum. online tecrübesi nası lag olsun vuruş hissi olsun. en fazla kaç kişi aynı serverda oynuyor? coddaki gibi en fazla 18 mi?

biraz bilgi verirseniz bende aranıza katılcam.

teşekkürler saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: dunyao

hiç düşünme hemen al, vip kodlu olsun, dua edersin

verdiğim para helal olsun, parasını hakeden tek oyun bu diye düşünüyorum, cod moh vs hikaye bence, killzone3'ten ümitliyiz...

quote:

Orijinalden alıntı: xthemadturkx

beyler ben şu ana kadar çıkan butun cod oyunlarını aldım oynadım çoğunda full prestij yaptım.bi tek bu son black opsta 4. prestijdeyim oyun fena halde cnaımı sıkmya başladı lag olsun ping olsun sürekli oyunun donması olsun .artık gına getirdi ve sıkıldım. 20 kıll no deaath yaptım 15 dakka once durup duruken host çıktı koptu oyun.

bende ...... ızdırabını dedim bırraktım an itibaryile.

daha once hiç bf oynmadım alışabılır mıyım fazla paramda yok alıp memnun kalmam die korkuyorum. online tecrübesi nası lag olsun vuruş hissi olsun. en fazla kaç kişi aynı serverda oynuyor? coddaki gibi en fazla 18 mi?

biraz bilgi verirseniz bende aranıza katılcam.

teşekkürler saygılar

aldım hocam oyunu çok memnunum

• abiler millet statları imzalarında gösteriyor.

nerden yapıyoruz onu bilen var mı bende eklicem
  • BfBcs sitesinden ps bölümüne ps hesabı ismini yaz.Üye değilsen ol.Daha sonra stat menüsünde stats graphics kısmından istediğini seç.
  • resmi sitede üyeyim statlarım var ama altta bişey göremedim link versen daha iyi olur
  • neyse buldum siteyi halledicem saolasın.
  • üye oldum siteyede hala becermedim yapmayı

bide site sürekli hata veriyor overload diye
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.