Şimdi Ara

[[[[[[[[[[ BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ]]]]]]]]]] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.510
Cevap
2
Favori
77.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • squad rush modu acan varmi? pre-order yapanlarda acik bize ise 30 gun sonra veya storedan acilacakmis
  • Ben oyunu 0 olarak aldım normal bir şekilde ama squad rush açık.
  • cogu kullanicida acik degil
    belki acmislardir update'den sonra
    veya herhangi bir level sonra aciliyor
  • 1 levellik adamda 16 levellik adamda oynuyor. Az önce çıktım hatta squad rush tan.
  • Eğer az kişi oynanacak ise squad rush çok zevkli. Biz büyük haritada 3 e 2 maç yapalım dedik. Görülmeye değerdi. Çok eğlendik ama koca harita 5-6 kişiye fazla geliyor. Hem 70den geriye saydığı için bitmiyor hiç. Tek base yarım saat sürdüğü oldu yada o kadar zevkli olduğu için bana uzun geldi. Squad rushta yanlış hatırlamıyor isem 20den geriye sayıyor, haliyle daha mantıklı. Bir de gördüğüm kadarı ile squad rush takiler normal oyunlardaki gibi mala bağlamıyor. Genelde birlikte savunma ve atak yapıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

1 levellik adamda 16 levellik adamda oynuyor. Az önce çıktım hatta squad rush tan.

bende gozukmuyordu ? neyse bugun oynadigim zaman denerim sagol
  • edit.. yanlış topik.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orctzl -- 15 Mart 2010; 10:54:11 >
  • valla daha önce de yazdim bu oyun beni acayip sardi m25 ile indirdiklerime cok keyif oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 15 Mart 2010; 10:54:40 >
  • arkadaşlar ikinci bölge oyunlara Patch geldimi ?
  • bende hala squad rush yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

valla daha önce de yazdim bu oyun beni acayip sardi m25 ile indirdiklerime cok keyif oluyorum

M95 olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

valla daha önce de yazdim bu oyun beni acayip sardi m25 ile indirdiklerime cok keyif oluyorum

M95 olmasın?

pardon m95 , tabiki en kizdigim nokta vuruldugum an, kiziyorum cünkü oyunda hatalar var cünkü bicak salliyorum hemen olmuyor 2-3 kere R2 ye basmam icap ediyor o zamana indiriyorlar adama tabanca ile 7 kursun atiyorum ölmüyor o bana bir atis yapiyor tüfekle ölüyorum insallah bu hatalar düzeltilir yamalarla .ama mw2 yi özlemiyorum bc2 kendini oynatiyor

• benim en uyuz olduğum konu
    bir yerden adam sıkıyor hemen kaçip duvarın arkasına saklanıyorum
    adam duvarın arkasında ölüyor
    artık kan kaybından mı başka bir sebepten mi ölüyor bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

benim en uyuz olduğum konu
    bir yerden adam sıkıyor hemen kaçip duvarın arkasına saklanıyorum
    adam duvarın arkasında ölüyor
    artık kan kaybından mı başka bir sebepten mi ölüyor bilemiyorum

dostum herşey kurşun geçiriyor oyunda tabi kayanın arkasına felan geçiyorsan bilemicem ping olayından oluyor olabilir
  • kurşun geçmeyen yerlerde bile ölüyorum
  • Arkadaşlar bugün BC2 aldım, limited edition yazıyor ve içinde vip kod falan var 2 adet.

Bu daha pahalı olan mı? Sanırım takas yaparken normalini vereceğim diye bunu verdi takascı.

Normali nedir bu nedir farkını açıklarsanız sevinirim.

• http://www.youtube.com/watch?v=K2Qpui1hYBw
  • Benim gibi rank sistemi tam olarak bilmeyenler için. 1 den 50 ye kadar ranklar ve gereken puanlar.

http://www.revenuerobot.com/2010/battlefield-bad-company-2-online-multiplayer-ranks/

50 olmak pek kolay olmayacak anlaşılan. İnşallah ben 50 olana kadar DLC gelirde 5-6 tane yeni haritada daha oynarız
  • GOL Sniper Magnum+Red Dot bir sefer seçin,ekranda anormal birşey görüyormusunuz.Çünkü her deneyişimde iğrenç bir texture hatası oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

GOL Sniper Magnum+Red Dot bir sefer seçin,ekranda anormal birşey görüyormusunuz.Çünkü her deneyişimde iğrenç bir texture hatası oluyor.

en kötü grafikleri
    m24 ( 12x) ile conquest modda desert haritasında yaşadım
    özellikle uzaklara bakınca bf1943 grafiklerinden bile kötüydü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi offendicula -- 17 Mart 2010; 9:08:22 >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.