Şimdi Ara

[[[[[[[[[[ BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 ]]]]]]]]]] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.511
Cevap
2
Favori
77.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • level 15. e geldim magnum mermi acildi pek faydasi olmadi gibi vuruslarda ama yinede bilmiyorum belki bana ögle gelmistir ,yalniz gercek olan bir sey var mw2 ye göre zor alisiyor insan örnegin personel mayin , yere uzanma yok kötü silah modellemeleri vs fakat yinede canim bc2 yi oynamak istiyor hele m95 le savasmaya bitiyorum
  • ya beta'daki arica habour bölümüyle gerçek oyundaki arasında dağlar kadar fark var bu ea manyak mı? hayatımda ilk defa beta'nın orjinal oyundan daha iyi olduğuna şahit oluyorum beta'da AA gayet iyiydi oyun çok daha akıcıydı

• Bu da ben arkadaşlar Daha yeni başladım, son iki oyundaysa feci coştum, birinde 1., birinde 2. oldum
  • şu oyunda kazandığımız özelliklerin ne işe yaradığının resimli bi listesi varmı özellik açılıyor ne işe yaradığını bilmiyorum bazı silahların yada bombaya benzer şeylerin mesela bi tabanca var parlak bi fişek atıyor ilk oyundan beri hala ne halta yaradığını anlamadım bide sniperde bi top gibi bişey var atıyorsun ama neye yarıyor hala bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

şu oyunda kazandığımız özelliklerin ne işe yaradığının resimli bi listesi varmı özellik açılıyor ne işe yaradığını bilmiyorum bazı silahların yada bombaya benzer şeylerin mesela bi tabanca var parlak bi fişek atıyor ilk oyundan beri hala ne halta yaradığını anlamadım bide sniperde bi top gibi bişey var atıyorsun ama neye yarıyor hala bilmiyorum

Fişek atan: Tracer Dart Gun
    Araçlara izleyici koyuyor ve bazuka ile ateş ettiğimizde füze kitleniyor fişek varsa.
    O top ise araç, düşman v.s yerlerini gösteriyor.

Oyunda zaten hepsinin açıklaması var. "Weapons and Gadgets" menüsü altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

şu oyunda kazandığımız özelliklerin ne işe yaradığının resimli bi listesi varmı özellik açılıyor ne işe yaradığını bilmiyorum bazı silahların yada bombaya benzer şeylerin mesela bi tabanca var parlak bi fişek atıyor ilk oyundan beri hala ne halta yaradığını anlamadım bide sniperde bi top gibi bişey var atıyorsun ama neye yarıyor hala bilmiyorum

Araçlara izleyici koyuyor ve bazuka ile ateş ettiğimizde füze kitleniyor fişek varsa.

ingilizce bilsem neyse ya bütün özelliklerin resimli anlatımı varmı ingilizcede olur türkçeye çeviririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Bu da ben arkadaşlar Daha yeni başladım, son iki oyundaysa feci coştum, birinde 1., birinde 2. oldum

Daha acemiyiz.

• quote:

quote:

quote:

ingilizce bilsem neyse ya bütün özelliklerin resimli anlatımı varmı ingilizcede olur türkçeye çeviririm

http://www.battlefieldturkiye.com/forum/battlefield-bad-company-2/bf-bc2-ipuclari-taktikler-stratejiler-f-84.html
    buraya bir gözat bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

quote:

quote:

quote:

http://www.battlefieldturkiye.com/forum/battlefield-bad-company-2/bf-bc2-ipuclari-taktikler-stratejiler-f-84.html
    buraya bir gözat bakalım.

burada istediklerimi buldum çok sağol

• birşey sorucam.

medicten kit, assaulttan ammo istemeyi nasıl yapıyoruz.

birde enemyleri nasıl spot ediyoruz recon dışında
  • Bu oyunun ismi degissin ; Battlefield Bad Connection 2 olsun... 2-3 oyunda bir kopuyoruz , boyle sacma is mi olur... Oyunun tek olayi multisi o da zirt pirt baglanti hatasi verip kopuyor...

Warhawk'in gozunu seveyim...
  • Enemylerı recon dısında SELECTe basarak spotluyorsun.Diğerleri yapılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: clexitt

birşey sorucam.

Medic olanın yanına gidip select e bas ,bizim adam sağlığa ihtiyacım var tarzında bişiler söylüyor, eğer adam anlarsa veriyor ama yabancıların çoğu genellikle boş boş bakıyor. Tabi aynı şey assault için de geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: llinks

quote:

Orijinalden alıntı: clexitt

birşey sorucam.

Medic olanın yanına gidip select e bas ,bizim adam sağlığa ihtiyacım var tarzında bişiler söylüyor, eğer adam anlarsa veriyor ama yabancıların çoğu genellikle boş boş bakıyor. Tabi aynı şey assault için de geçerli.

evet assaultun yanına gidip select basınca i need ammo diye bağırıyor ama takan olmuyor genelde oyunu tam mantığını çözemedikleri için sinir ediyorlar yabancılar türkler oh miss gibi rahat rahat oynuyoruz bir keresinde assaultun birine gidip mermi istedim yanında yarım saat hopladım tık yok adamda bende kendimi öldürmek zorumda kadlım hiç mermi kalmamıştı...

• Mermisi veya sağlığı azalan kimselerin üstünde işaret çıkıyor ama buna dikkat eden oyuncu çok az. Aslında select ile istediğinde, istenen kişinin ekranında bir uyarı çıksa iyi olurmuş.Ölü arıyorum kitini almak için.
  • Bilmeyenler için bir ipucu veriyim.Herkes mutlaka karşılaşmıştır özellikle rush mode da atak yaparken recon olup da hiçbirşey yapmadan bekleyen takım arkadaşlarınız vardır.Bir yere çökerler ne spot yaparlar ne adam gibi mortar atarlar ne de adam öldürürler.Bu tipleri gördüğünüzde kafalarına mümkünse yüzlerine bir tracer dart gun yapıştırın geberene kadar parlasın dursun.İnsan içine çıkamazlar.Bunu yapmak takımınıza zarar verir mi verir ama belki oyun şeklini değiştirir de bir işe yararlar.
  • Yaw arkadaşlar size çok komik gelecek belki ama,mesela vurulunca güç kaybetmeye başlayınca bu mediclerin attıkları ilk yardım çantasını nasıl alıyoruzda gücümüz yerine geliyor,bir türlü beceremedim bunu.
  • Çantanın üstünden geçmen yeterli.
    quote:

Orijinalden alıntı: shopto

Yaw arkadaşlar size çok komik gelecek belki ama,mesela vurulunca güç kaybetmeye başlayınca bu mediclerin attıkları ilk yardım çantasını nasıl alıyoruzda gücümüz yerine geliyor,bir türlü beceremedim bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer1857

Çantanın üstünden geçmen yeterli.
    quote:

Orijinalden alıntı: shopto

Yaw arkadaşlar size çok komik gelecek belki ama,mesela vurulunca güç kaybetmeye başlayınca bu mediclerin attıkları ilk yardım çantasını nasıl alıyoruzda gücümüz yerine geliyor,bir türlü beceremedim bunu.

Peki hocam bir kere geçmek yeterlimi oluyor,mesela bazen çok vuruluyosun veya yanında bomba falan patlıyor,etrafı kan revan içinde görüyorsun bu durumlardada bir kere üzerinden geçmek yeterlimi oluyor.

• Şu oyunda 5. rütbeye kadar ulaştım ama hâlâ aşırı derece vuruluyorum. Sinir olmamak elde değil. Ya Recon olup bir yere pusuyorum ya da Assault vs. olup ha bire öldürülüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.