Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 XBOX (ONE / SERIES ) ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
18
Favori
44.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

claslar son oyunlarda dağıtılmıştı , medic eklendi , engineer kaldırılmıştı , şimdi eski haline getirecekler o yüzden yazmışlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam geliyor bu sefer BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU 

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

buda kötu ya , millet beleş ekmek sırası gibi spawn noktasına doluşur BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU 

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

Böyle daha keyifliydi bence. Gerçekten savaşta gibi koşuyordu millet ya da jiple bayraktaki tanka falan gidiyorlardı. Jetin pistten kalkışı falan on numara oluyordu BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU 

Aynen keyifliydi, heli başında az beklemedik BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU 

• Valla uzun zaman sonra heyecan yaratan bir FPS oyunu olacak hersene codda ayni terane son üç bf oyunu beklenti altındaydı ( bf1 yansıttığı döneme göre gayet iyi bir oyundu ) umarım yeni nesille gerçek bir deneyim yaşarız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyun pc'de oynanmaz artık . CSGO'da bu kadar çok hile görmedim . Anticheat yok ban yok . Low Level boost var 4-8 mermide aldığım adamı low level biri 2-3 mermide alıyor . Bizzat hesap alıp denedim . BF5'de olmayan anticheat bu oyunada gelmez pc için çöp olacak bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 27 Nisan 2021; 20:3:20 >
  • Low level boost diye bir şey yok bf5'te

Kesinlikle var low level hesabımla aynı silahla ayağına 3 kere sıktığım adam ölüyor . 200 level üstü olan hesabımla aynı silahla 7-8 hit ile anca ölüyor biri kafa .

Bu oyun çok adaletsiz bir oyun artık oynamıyorum oyunun hak ettiğini yaptım.

BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: 000hasan

Umarım kötü yaptıkları şeylerden gerekli dersleri almışlardır.

Bfv varken Bf1 oynamak sıkıyor artık.
    Hocam ben bf1 e yenı basladım, bayada hosuma gitti, bı yıla yakın sıkılmadan oynarım herhalde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombacimülayim

Hocam ben bf1 e yenı basladım, bayada hosuma gitti, bı yıla yakın sıkılmadan oynarım herhalde :)

Alıntıları Göster

Bugün ben de başladım BF1 yok böyle bir atmosfer. Bu kalitede bir BF6 gelirse düşünmeden alırım.

• 128 kişi artık randomlarla hiç oynanmaz 64 kişi bile deli ediyordu kimse görev yapmadığı zamanlarda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nedendir bilmiyorum bu oyuna karşı bir beklenti içinde değilim. BF5 ile birazda soğuttular sanırım beni oyundan. İnşallah düzgün bir oyun yapmışlardır bu kez. Belki de trailer ve gameplay görünce biraz hype lenirim hiç bilmiyorum :&

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 1 Mayıs 2021; 18:50:24 >
  • Silah kullanım hissiyatı mw gibi olsa keşke. BF'de silahlar biraz patates geliyor bana nedense. Cod mw (warzone) silah kullanımı çok tatminkar, sesler de çok gerçekçi. Silahın ucundan çıkan basınçtan tutun, şarjör değiştirirkenki metal sürtünme sesine kadar muazzam.. Güzel bir kulaklıkla ak-47 bir şarjör boşaltın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Dediğim gibi inş bf6'da bu kalitede olur. Sağın solun yıkılmasından daha önemli bana göre..

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Silah kullanım hissiyatı mw gibi olsa keşke. BF'de silahlar biraz patates geliyor bana nedense. Cod mw (warzone) silah kullanımı çok tatminkar, sesler de çok gerçekçi. Silahın ucundan çıkan basınçtan tutun, şarjör değiştirirkenki metal sürtünme sesine kadar muazzam.. Güzel bir kulaklıkla ak-47 bir şarjör boşaltın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Dediğim gibi inş bf6'da bu kalitede olur. Sağın solun yıkılmasından daha önemli bana göre..

Aynen katılıyorum, oyunda vuruş hissiyatı sıfır ama benim en büyük beklentim oyunda daha çok tank-helikopter vs bulunması.

• Bu sefer işi sağlam tuttular gibi hissediyorum. BFV ile baya eleştiri yediler.

• İnşallah hocam. Haftaya fragman gelir diyorlar. Mayıslar bizimdir BATTLEFIELD 2042  XBOX  (ONE / SERIES ) ANA KONU 

• Son yillarda her yeni gelen BF oyunu, bir öncekini aratti. Serinin bence son sansi bu oyun, yine kotu olursa rafa kaldirip yeni Medal of Honor yapsinlar..

• Ekran görüntüleri sızdırıldı
    https://www.webtekno.com/battlefield-6-ekran-goruntuleri-h109374.html

• Yakında trailer gelir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.