Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 XBOX (ONE / SERIES ) ANA KONU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
18
Favori
44.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu uzun zamandır beklemek ile beraber, SS te hangi çözünürlükte olacağını merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Oyunu uzun zamandır beklemek ile beraber, SS te hangi çözünürlükte olacağını merak ediyorum.

büyük ihtimal 1080p olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

büyük ihtimal 1080p olur.

Alıntıları Göster

Bence de 1080p olacaktır fakat Cw ve Re Village dan sonra umudum yok değil. Evet daha fazla player , yıkılabilir alanlar vs daha ağır bir oyun fakat fidelity fx ile hani bir ihtimal 2k olabilir diye düşünüyorum.

• Series s 1080p 120fps olur

• Fazla iyimser olduğunuzu düşünüyorum beyler. DICE'ın BF6 için odak noktaları oyuncu sayısı, fizik ve grafik olacaktır.

Şimdiye kadar açıkladıkları gibi yıkım ve yüksek oyuncu sayısı olması sistem kaynaklarını ciddi anlamda sömürecektir.

Onun da ötesinde BF serisi her zaman grafik konusunda çıktığı dönemin en iddialı oyunlarından olmuştur yani konsollar için Ray-tracing'i bir şekilde(yazılımsal/donanımsal) oyuna dahil edeceklerdir. Bu durumda Series X için bile en fazla dinamik 4K / 60fps destekleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Respect*** -- 5 Mayıs 2021; 20:48:2 >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

fidelty fx super res , daha hazır değil ve nasıl olacağı muamma , büyık ihtimal cbr tarzı bir şey olacak , eğer dice dx12u ile beraber xva (özellikle sfs) kullanırsa series s boyundan büyük işler yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

fidelty fx super res , daha hazır değil ve nasıl olacağı muamma , büyık ihtimal cbr tarzı bir şey olacak , eğer dice dx12u ile beraber xva (özellikle sfs) kullanırsa series s boyundan büyük işler yapar

Oyun çıkana kadar yani kasıma kadar hazır olur diye düşünüyorum.

• https://twitter.com/battlefield/status/1391815555234009093?s=21

• klavye-fare desteği olmaz umarım. sırf bü yüzden r6s ve cold war oynamayı bıraktım. bf 5'e devam ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

klavye-fare desteği olmaz umarım. sırf bü yüzden r6s ve cold war oynamayı bıraktım. bf 5'e devam ediyorum.

Dedikodulara göre çapraz platform olacak , eğer olursa K/F desteği olacaktır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 11 Mayıs 2021; 19:25:40 >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt

PC ile crossplay gelmez bence.

• Battlefield 6'nin hem eski hem yeni nesil konsollara geleceği onaylanmış. İşte şimdi kafamda deli sorular oluştu. Yine eski nesil oyun oynayacağız para göz EA tarafinca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Mayıs 2021; 10:26:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 18 Mayıs 2021; 12:47:11 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 27 Mayıs 2021; 9:52:51 >
  • Tanıtımı yapsinlar artık da bizde rahatlayalim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt

ea play etkinliğinde yaparlar büyük ihtimal , Haziran da

• sızan trailer youtube:

• Arkadaşlar yeri burası değil belki ama bf4 indirdim oynuyorum bir süredir, çok rahatsız edici şeyler görüyorum, örneğin adamı sniper ile nişan alıp vuruyorum ama vurulmuyor, düşmanla benim ekipteki adam birbirlerine karşılıklı ateş ediyorlar ama ikisine de bişey olmuyor, yine benzer bir pozisyonda düşman benim takım arkadaşını bırakıp bana sıkmaya başlıyor vs böyle tuhaf daha önce başka oyunlarda görmediğim şeyler oluyor, bunlar bug mu bende mi sorun var anlamadım soğudum oyundan, bf5 indirsem mi bilemedim

• okan10tr O kullanıcısına yanıt

Bf4 oynanmaz artık , bf1 veya bf5 e geçin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.