Şimdi Ara

Battlefield 5'in minimum sistem gereksinimleri açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsaneler arasında gösterilen savaş oyunu serisi Battlefield'ın yeni oyunu Battlefield 5'in PC versiyonu için minimum sistem gereksinimleri açıklandı. Ekim'de yapılacak lansmanına henüz 5 ay kalmışken Electronic Arts ve DICE, oyunu merakla bekleyen kullanıcıların sistemlerini güncellemelerine fırsat tanıyor.

Origin'in web sayfasında yayınlanan sistem gereksinimlerinin, Battlefield 1 ile aynı olduğu belirtilirken, yapımcılar eğer serinin ilk oyununu çalıştıran bir bilgisayarınız varsa, Battlefield 5'i de oynayabileceğinizi ifade ediyorlar. Battlefield 5, 19 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak.

Battlefield 5 Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:
    64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10

İşlemci (AMD):
    AMD FX-6350

İşlemci (Intel):
    Core i5 6600K

Bellek:
    8 GB RAM

Ekran kartı (AMD):
    AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Ekran kartı (NVIDIA):
    nVidia GeForce® GTX 660 2GB

Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlı İnternet bağlantısı

Sabit disk alanı:
    50GB
    DirectX: 11.0

• BF1 de 6600K istiyordu coo değişen birşey yok. 8 GB ram imkanı yok yetmez yalnız.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Bf1de yetiyor ama yeni oyunda yeter mi bilemem. Sistemde ne kadar RAM varsa ona göre kullanımı ölçeklendiriyor yani 16GB sistemde kullandığı
    bellek ile 8GB sistemde kullandığı bellek miktarı aynı olmuyor.
  • Vay be! HD 7850 gibi bir F/P efsanesi doğal olarak son demlerini yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 29 Mayıs 2018; 22:7:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu 7850 ne kartmış 3310 gibi maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 yıllık 7850 hala günümüz oyunlarını çalıştırıyor iyi kötü vay be :) f/p efsanesi bir kart
  • 7850 üstündeki modeller gtx 650 performansını yakalıyor ancak gtx 660’la rakip bile olamıyorlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala kullanıyorum. Her şey en düşükte Full HD 60 FPS veriyor. 2GB'dan kaynaklı olsa gerek, çoğu Operasyon ve Conquest Large'da kasıyor. Favorim olan Akın'da henüz hiçbir haritada en ufak bir sorun yaşamadım.

GTA V'den sonra gördüğüm en iyi optimize edilmiş oyun galiba. Ayarlar en düşükte olmasına rağmen efektler çok iyi.

• Resimdeki bayan Emily Bulunt mu yoksa bana mı öyle geldi.

• 5. Dünya savaşı işlensin bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Bf1de yetiyor ama yeni oyunda yeter mi bilemem. Sistemde ne kadar RAM varsa ona göre kullanımı ölçeklendiriyor yani 16GB sistemde kullandığı
    bellek ile 8GB sistemde kullandığı bellek miktarı aynı olmuyor.
    Eğer grafik kartının belleği yüksekse ucu ucuna yetiyor yine. Yeni nesil konsollara kadar 8gb yine böyle gider ama sonrasında yükseltme şart. Belki 2-3 yıl içinde sel olmazsa bellek fiyatları da olması gerektiği fiyata tekrar düşer ve ulaşılabilir olur
  • Benim sistem çeyreği etmiyor.

• Fiyat uygun olsa da oynasak :)

• Bende 7870 oc edition var. Bu kartla full ayarlarda açabilir miyim oyunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Bende 7870 oc edition var. Bu kartla full ayarlarda açabilir miyim oyunu?
    Full mü? low un üstüne çıkabileceğini sanmıyorum. Tavsiye edilen 7850 dediğine bakma BF1 de bile 7850 hiç bir şekilde yetmiyor ki 7850 ile 7870 arasında aman aman performans farkı yok. Bende 4GB 1050 Ti var ben medium da oynarsam şükredicem sen 7870 ile low da akıcı oynarsan şükret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Full mü? low un üstüne çıkabileceğini sanmıyorum. Tavsiye edilen 7850 dediğine bakma BF1 de bile 7850 hiç bir şekilde yetmiyor ki 7850 ile 7870 arasında aman aman performans farkı yok. Bende 4GB 1050 Ti var ben medium da oynarsam şükredicem sen 7870 ile low da akıcı oynarsan şükret.

Alıntıları Göster
    Bi yanlışlık olmasın? Ben bf1 i son ayarlarda oynadım diye hatırlıyorum? 7870 kötü bir kart değil. Güncel kartların çoğuyla yarışır halen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane oyun merakla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Bi yanlışlık olmasın? Ben bf1 i son ayarlarda oynadım diye hatırlıyorum? 7870 kötü bir kart değil. Güncel kartların çoğuyla yarışır halen.

Alıntıları Göster
    7870 ile BF1 i full oynamanız mümkün değil. Ryzen 1600 3.9ghz, 16GB 3000mhz ram ve OC lu 4GB 1050 Ti ile ben bile full de oynayamıyorum. Zaten full ayarlarda BF1 ortalama 3.2 GB vram tüketiyor 7870 dediğiniz kart kartın gücü dışında belleği dahi full ayarlar için yetersiz.

7870 in güncel kartlarda ki dengi 2GB GTX1050 diyebiliriz ki bir çok oyunda 1050 bir tık önde.

• Yine i5 özürlü bir oyun olmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

7870 ile BF1 i full oynamanız mümkün değil. Ryzen 1600 3.9ghz, 16GB 3000mhz ram ve OC lu 4GB 1050 Ti ile ben bile full de oynayamıyorum. Zaten full ayarlarda BF1 ortalama 3.2 GB vram tüketiyor 7870 dediğiniz kart kartın gücü dışında belleği dahi full ayarlar için yetersiz.

7870 in güncel kartlarda ki dengi 2GB GTX1050 diyebiliriz ki bir çok oyunda 1050 bir tık önde.

Alıntıları Göster
    1050Tİ ile hangi ayarlarda oynuyorsunuz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.