Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (916. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortaya karışık biraz uzun olmuş kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

Ortaya karışık biraz uzun olmuş kusura bakmayın

1:04 teki nasil bir reflekstir ya ögle
  • Ben hic pusmam pusani da sevmem dimi huseyin hakan sarp mehmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende anlamadım bidaha yap desen yapamam heralde
    @Deagleturk
  • Arkadaslar bf oynamak istiyen buyursun yayinda actim Türk mekanindan

https://clansy.tv/DEAGLETURK
  • Johnny Depp kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ekliyorum yarın

• Efsaneler pusmaz

• Hadi sizi anladimda hakan efsane iseben neyim.s
    Hakan teke tek gel kapisalim yiyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Efsaneler pusmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Hadi sizi anladimda hakan efsane iseben neyim.s
    Hakan teke tek gel kapisalim yiyorsa

Bak seni severim, o yuzden Rezil olmani istemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anca sen rezil olursun sov yaparim sov

• Ensemde Düşman nefesini farkedince Ben

• Oyuna başlayalı 2 ay oldu. Nacizane şöyle bir tavsiyem olabilir yeni başlayanlara.

Eğer ağırlıklı olarak TDM, Domination gibi mini map'lerde oynuyorsanız AEK en doğru silah seçimi. Silahın en büyük sorunu olan tepme problemi Angled Grip + Muzzle break kombinasyon ile kontrol edilebilir seviyeye çekilebiliyor. Biraz alıştıktan sonra orta mesafe shotgun'ı haline evriliyor silah adeta. AEK oyunun içindeki bana göre balansı otutturulamamış tek silah durumunda. RPM'e göre çok daha yüksek tepmesi olması gerekirdi. Bahsettiğim kombinasyon ile sıradan bir silahın tepmesinden neredeyse farksız bir hale geliyor recoil'i.

+

AEK ile biraz ilerledikten sonra ACE 23'e geçiş yapılabilir. AEK'e göre en büyük artısı mermi sayısının 31 yerine 36 oluşu. RPM'i daha düşük olduğu için de tetiğe bastığın gibi mermiler hemen boşalmıyor ve reload yapmak zorunda kalmıyorsun. Tek bir şarjörle 3-4 kişi öldürebilmek mümkün olabiliyor bu yüzden. AEK ile tek şarjörü boşaltarak öldürebildiğim kişi sayısı maksimum 2 olmuştur herhalde.
  • Adam montaja noktayı koymuş, profesyonel bir film firması da ancak bu kadarını yapabilir herhalde...

Bu arada bende çok uzun zamandır ara verdim, bunları gördükçe canım çekiyor yahu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beceriksiz Adam -- 25 Nisan 2016; 19:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Adam montaja noktayı koymuş, profesyonel bir film firması da ancak bu kadarını yapabilir herhalde...

Bu arada bende çok uzun zamandır ara verdim, bunları gördükçe canım çekiyor yahu...

Ben sniper ile kafadam vuruyorum adamin 5 cani kaliyor bu gogusten vuruyor olduruyor

• underdog kullanıcısına yanıt
    AA kapalı baya iyisin abi,tavsiyem zou zou zıplamasını iyice pekiştirmen bu sayede AA açık adamları donları aşağıda yakalayabilirsin.Çoğu montajda görmüşsündür Boogly (nefret ediyorum şu heriften tam OP locker TDM/assault whore) çok yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vec_cWb57Y
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

AA kapalı baya iyisin abi,tavsiyem zou zou zıplamasını iyice pekiştirmen bu sayede AA açık adamları donları aşağıda yakalayabilirsin.Çoğu montajda görmüşsündür Boogly (nefret ediyorum şu heriften tam OP locker TDM/assault whore) çok yapıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vec_cWb57Y

eyvallah sağolasın ama daha çok yolumuz var :) zou zou zıplaması neymiş ya daha neler duycaz ben bunu çok yapıyorumda videodaki adam zıpladıktan sonra bide eğiliyo heralde ?
  • Ya harbiden nasıl tek atabiliyor bu adam ? Bu arada çok güzel yapmış montajı müzikler falan güzel oturmuş. Arkalarından dolanmayı bende yapıyorum çok zevkli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 26 Nisan 2016; 9:33:15 >
  • *DeviantART kullanıcısına yanıt
    Hardcore
  • tr-kerem T kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam aydınlattığın için
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.