Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (915. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://bf4stats.com haftasonu normalde 30bin-15bin arası değişen oyuncu sayısı 4xp etkinliğinde 51bin'e kadar çıktı daha 30bini kaldıramayan serverlar 50binde tabi kafayı yiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/4/721084569253798016/291335099/

İşte 4xp de ortaya çıkan mallara örnek.Özlemişim ama böylelerini.En son söylediklerini iltifat olarak alıyorum,daha iyi oyna diye mesaj attım sustu

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 20 Nisan 2016; 10:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/4/721084569253798016/291335099/

İşte 4xp de ortaya çıkan mallara örnek.Özlemişim ama böylelerini.En son söylediklerini iltifat olarak alıyorum,daha iyi oyna diye mesaj attım sustu

geçen gün 1-2 kişide bana hacker dedi, kendimi bişey sandım hoşuma gitti
  • underdog kullanıcısına yanıt
    Öyle mesajlar alıyorsan demek ki birşeyleri doğru yapıyorsun.
  • Beyler bazı şerefsizler operation lockerda e'nin üst tarafına radio beacon kuruyor bununla baş etmenin bi yolu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hetg0d kullanıcısına yanıt
    Beacon ı görebiliyorsanız MAV ile yok edebilirsiniz.Genel çıkış noktası aşağıdaki resimdeki gibi (E arkanızda kalıyor).Oyunun başında işaretlediğim kutuları patlatırsanız glitch yapanlar mal gibi kalacaktır.Başak çıkış yeri var mı bilmiyorum.Ayrıca kiralanmış serverda glitch yapan mallar admin değilse server sahibi seve seve banlayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 20 Nisan 2016; 20:50:58 >
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam cevabınız için gerçekten böyle saçma sapan glitchleri kullananları anlamak mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: hetg0d

Çok teşekkürler hocam cevabınız için gerçekten böyle saçma sapan glitchleri kullananları anlamak mümkün değil.

anlamak basit ezik çünkü
  • Beyler PS3 de online oyuncu sayısı durumu nasıl BF4 te?

• quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/4/721084569253798016/291335099/

Geçenlerde bizi takım halinde banla dılar SDM atarken servardan

Hiç ölmeden oyunu bitirecektik nerede ise ve yazdıkları mesaj çok komikti,

Hepiniz konuşarak oynuyorsunuz mikrofon larınızı kapatın yoksa sizi atarım demiş eleman

sonraki oyunda birer birer şutladılar bizi...
    Bir sürü ezik dolu işte
  • Anlık ortalama 14-15 bin oyuncu bulunur her zaman.
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    evet oyundan atiyor disc i de temizledim konsoluda acip lazerini temizledim yine atiyor yine atiyor hic oyuna baslamadan oyundan cikartiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: achromatic

quote:

quote:

Geçenlerde bizi takım halinde banla dılar SDM atarken servardan

Hiç ölmeden oyunu bitirecektik nerede ise ve yazdıkları mesaj çok komikti,

Hepiniz konuşarak oynuyorsunuz mikrofon larınızı kapatın yoksa sizi atarım demiş eleman

sonraki oyunda birer birer şutladılar bizi...
    Bir sürü ezik dolu işte

Öyle malesef az bi iyi oynadığın zaman admin çöküyo tepene banada geçen gün çık yoksa banlarım dedi çıkmadım banladı yine Server alma yolu gözüktü bize

• *DeviantART kullanıcısına yanıt
    levelimi düşük tutabilme şansı olsa tutardım vall.

KD kadar KPM de önemli. ADam 3-5 kill alıp oyun boyu pussa 5 kd yapıyor ama KPM yerlerde....
    KD-KPM oranı da gözardı edilmemeli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hot_sauce

levelimi düşük tutabilme şansı olsa tutardım vall.

KD kadar KPM de önemli. ADam 3-5 kill alıp oyun boyu pussa 5 kd yapıyor ama KPM yerlerde....
    KD-KPM oranı da gözardı edilmemeli bence.

Aynen dediğin gibi bir adam gördüm geçende 4,5 KD var kpm 2 adam pusu expertti

• underdog kullanıcısına yanıt
    KPM 2 ise sıkıntı 0.2 olmasın o
  • quote:

Pusarak 2 veya üstü KPM yapamazsın. TDM, Domination gibi modlarda haritada deli gibi koşturmalı, her maç en az 35-40 kill almalısın. Eğer sürekli Conquest oynuyorsan 1 veya altına düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Pusarak 2 veya üstü KPM yapamazsın. TDM, Domination gibi modlarda haritada deli gibi koşturmalı, her maç en az 35-40 kill almalısın. Eğer sürekli Conquest oynuyorsan 1 veya altına düşer.

Pusu Expert diyorum :)) yani bir yerde mal gibi duranlardan değil sürekli yer değişip pusu atıyodu çatışmanın göbeğine atlamıyodu değişik bir oyun tarzı vardı

• forumda bf4 oynayan grup var mı yada sayfası valla tek başına oynanıyor fakat elin yabancısıyla aynı takımda olup arkasını kollayacağıma türke siper olurum daha net.Xbx1 dan geçince arkadaş bulmak sıkıntı çevrem xbx1 da ben ps4 de
  • TurkTengri kullanıcısına yanıt
    Ben varım hocam, bayadır tek başıma oynuyorum. Varsa oynamak isteyen her zaman girebilirim. Psn : Opticoniro

• 
Sayfa: önceki 913914915916917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.