Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (1006. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Locker kuyrukları bitmez utanç tablosu zaten bf 4 ün :)
    niye utanç tablosu hocam sadece locker conquest oynuyorum simetrik çatışma olduğu için büyük zevk alıyorum
  • heat2797 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu iyi anlamda söylemiştim çok seviliyor ve sıra oluyor daha çok locker serverı olsa herkes girebilse anlamında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Hocam onu iyi anlamda söylemiştim çok seviliyor ve sıra oluyor daha çok locker serverı olsa herkes girebilse anlamında :)
    aynen çok zevkli geçen bf1 oynuyorum yeni almışım girdim multiye bir sağdan vuruyorlar bir soldan deli oldum çıktım kendimi locker a attım keyfim yerine geldi :)
  • Arkadaşla tekrar satın aldık. Bu akşam indirip yarın oymarım nasipse. Çok suyunu çıkartmıştık gerçi ama bir özlem olmuştur tahminim. En çok ps4 pro daki performansını merak ediyorum. Acaba görüntüyü mü yoksa fps mi artırıyor?

Bir de ps4 pro da ayarlardan boost modu aktif etmek dışında oyun içinde ve ya dışında başka yapmam gereken bir şey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Yapman gereken başka bir şey yok.

https://www.youtube.com/watch?v=Yze99KAdZF0
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay_53

Yapman gereken başka bir şey yok.

https://www.youtube.com/watch?v=Yze99KAdZF0

Ooo güzeell. Fps yi en üst telden oynıcam demek ki
    Eyvallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda sorun mu var? Battlefield V'in konusu görünmüyor.
  • Ps4 te 24 tl ye kadar düşmüş. Soru şu. Daha once ps4 te fps oynamamıs biri için bu oyunu almak ne kadar mantıklıdır

• nedved55 kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra fps oynamayı düşünüyorsan bu oyunla güzel bi başlangıç yapabilirsin. Daha önce hiç oynamadığın için ilk etapta hikaye modunda takıl birkaç kez bitir alışana kadar direk online a girersen gururunla oynarlar.
  • Oyunu ilk çıktığı zaman almıştım, bi kaç ay önce kutuluyu 60 liraya sattım, şimdi 18 liraya storedan yeniden aldım
    Acaba şu meşhur save sorunu dijital oyunda da varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 18 Aralık 2018; 22:15:19 >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    hocam oyuncu hala var mı bf4 multipalyer'da. ben de almayı düşünüyorum. ps3 için alacağım acaba ps3 ve ps4 oyuncuları aynı server lara mı giriyor? bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

hocam oyuncu hala var mı bf4 multipalyer'da. ben de almayı düşünüyorum. ps3 için alacağım acaba ps3 ve ps4 oyuncuları aynı server lara mı giriyor? bilginiz var mı?
    Ps3 ps4 serverları ayrı, ps3 den bihaberim, ps4 serverları idare edecek kadar doluluk var.

• drejtc kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam. bilen varsa ulasıp ona göre alayım.
    ekleme:https://bf4stats.com/servers/ps3 burada anlık gösteriyor sanırım. çok server kalmamıs ps3 de. olan da 24 kisilik. sanırım ps3 ün sistemi 64 lükleri kaldırmıyor. ps4 ve pc hala hatrı sayılır doluluk oranında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmfalper -- 15 Ocak 2019; 13:45:57 >
  • nedved55 kullanıcısına yanıt
    Biraz zor gelebilir ama alışırsın.diğer yandan bf çok güzel bir savaş deneyimi sunuyor.bir de yeni bf'lere före modern zamanda geçmesinden dolayı araç ve yapabileceklerinin çeşitliliği çok fazla

• cmfalper kullanıcısına yanıt
    Ps4 te bile akşamları 64 kişilik serverlar 7 veya 8 server dolu oluyor. Ps3 ü sen düşün artık. Ben azdır diye düşünüyorum ama bende olmadığı için kesin bir şey diyemem.
  • Hala BF4 oynayan varmi arkadaslar isteyen eklesin akalim :)))
    https://www.twitch.tv/feariess_tr
  • Merhaba PSN'de Battlefield 4 Premium 44 TL'ye düşmüş alınır mı eskisi gibi canlı mı hala oynayan var mı acaba ?
  • Konuyu zortlatalim oynayan var mı server durumları nasıl canım çekti biraz akalim :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.