Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (1003. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vay sevdim bu işi en çok ps4 platformunda oynanıyormuş BF4. 20.99tl ye hemen satın aldım.

BF1 in konsepti,konusu ve savaş mekaniği bana hiç uymadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 2 Ekim 2017; 10:40:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zaman sonra tekrar konsol almayi dusunuyorum ve en buyuk sebebi bu efsane oyun. Ne dersiniz arkadaslar Battlefield4 de doluluk nasil hangi maplar tad veriyor ve bu oyun daha nekadar goturur acaba? :)

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Serverlar ağzına kadar dolu.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Hocam Dragon Valleyde durum nedir? O mapi cok severdim. Bilginiz varmi acaba?

• ___NeO kullanıcısına yanıt
    Sürekli Dragon Valley oynatan bir server var. Ve sürekli 40-64 arası oyuncu bulunuyor. Bunun dışında bütün dlc leri isteyen serverlarda da denk gelebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 10 Ekim 2017; 2:48:52 >
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam iyi haberlerin icin :)

• Beyler yeni bir ps4 kullanıcısıyım. Bf4'ü aldım ama çok zorlanıyorum, adam vuramıyorum, aimim berbat, analogla çok zor oluyor. Yok mudur bunun bir kolay yöntemi, oto aim falan vs alsın?
  • Oto-aim vs. yok. İlk önce hikaye modunu oyna, biraz alışmaya çalış. Her hikaye modunu bitirdiğinde bir üst zorlukta tekrar başla. Kendine biraz güvenin gelince Team Deathmatch multiplayer moduna girebilirsin. Rakiplerin 10-15 yıldır konsolda FPS oyunu oynayan adamlar, onları 1 haftada geçebileceğini kesinlikle düşünme. Alışma süreci 1 ay da sürebilir 3-4 ay da. Tamamen sana bağlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bol bol oynamak en iyi öğrenme ve alışma yöntemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aim konusunda bende ciddi sıkıntılar çekiyorum. Öyle ki adamlar sanki fare kullanıyor.

Ben ise dualshock :) özellikle uzun mesafede çok dahat nişan alıyorlar.

Bilen arkadaşlar veya bilmeyenler boş serverda hem seviye atlarız, hemde ayarları tartışırız.

Bilenler gelip yardım etsin. :) Çünkü pc üzerinde gerçekten çok iyiydim. Özellikle jet ile :/

PSN: zeolatcruise

Ekleyin BF4 premium sahibiyim.

• Bf4 online açık ama bf1 var

Yeni Bf çıkacak diye duyumlar 2018 yılı içinde o zaman bunun serveri kapanır

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bf4 online açık ama bf1 var

Kapanması söz konusu dahi değil. Ben hala PS3'te Bad Company 2 ve BF3 online oynuyorum. BF 4'ün sunucuları 3-4 sene daha açık kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Bf4 online açık ama bf1 var

Kapanması söz konusu dahi değil. Ben hala PS3'te Bad Company 2 ve BF3 online oynuyorum. BF 4'ün sunucuları 3-4 sene daha açık kalır.

O zaman iyiymiş

• İndirimde iken normal sürüm bf4 ü almıştım ama şimdi premiumuda almak istiyorum ama hayvan gibi pahalı yapmışlar halbuki oyunnun premiumlu sürümü şuan 30 lira yokmu bunun bir çaresi bir tarafta premiumlu oyun 30 lira diğer tarafta oyunun premiumu 150 lire böyle saçma iş mi olur ya
  • bf4 premium ps4 sürümü 29,99'a düşmüş. bu ek paket degil tam oyun degil mi beyler, zira üzerinde paket yazıyor, normal bf4 sürümünde ise tam oyun yazıyor, bu yüzden sormak istedim.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Kardeş açıklamaları oku

Paketin içeriği yazar

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

bf4 premium ps4 sürümü 29,99'a düşmüş. bu ek paket degil tam oyun degil mi beyler, zira üzerinde paket yazıyor, normal bf4 sürümünde ise tam oyun yazıyor, bu yüzden sormak istedim.

paket diye yazıyor.ama içeriğini okuyunca tam sürüm olduğu belli oluyor
    alabilirsiniz
  • teşekkürler
  • Beyler benim sorunuma yardımcı olabilecek var mi acaba ?

• cnbzkrt kullanıcısına yanıt
    Bence pri almaya gerek yok yogunluk zaten normal map lerde ozlellikle locker full cekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.