Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
29
Favori
111.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun + premium suan tam ne kadara geliyor bilmiyorum ama bf4+premium olan origin hesabimi 60 Tlye satiyorum, aldiktan sonra vaktim olmadığı icin 1 hafta oynayabildim sadece. Tum bilgileri mevcut.

Dijital - Origin bolumune satis konusu actim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar ben bf4+pre almayı düşünüyorum .
    meksika proxy ile son aşamaya kadar geldim ama taksit seçeneği yoktu . benmi göremedim yada cidden yokmu :S
  • En ucuz premium buradanmı satın alınıyor? Çünkü ben sahibinden'de 50 liraya almıştım bf4ü. Premiumu oyunundan pahalı yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Oyun + premium suan tam ne kadara geliyor bilmiyorum ama bf4+premium olan origin hesabimi 60 Tlye satiyorum, aldiktan sonra vaktim olmadığı icin 1 hafta oynayabildim sadece. Tum bilgileri mevcut.

Satma nedenin nedir zamanın olmamasımı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jrparazit0

quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Oyun + premium suan tam ne kadara geliyor bilmiyorum ama bf4+premium olan origin hesabimi 60 Tlye satiyorum, aldiktan sonra vaktim olmadığı icin 1 hafta oynayabildim sadece. Tum bilgileri mevcut.

Satma nedenin nedir zamanın olmamasımı?

Evet, forumdan bir arkadaşa sattım bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Premium su anda kac tl ye denk geliyor meksika originde?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkocan9971

Premium su anda kac tl ye denk geliyor meksika originde?

tam 70 tl ödeme aşamsına geldim alsamı almasam mı kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_44

quote:

Benim de alasim var ama 70 tl de iyi fiyat. Bu arada malatyadan misiniz? Ben malatyadayim da.

• quote:

quote:

quote:

Benim de alasim var ama 70 tl de iyi fiyat. Bu arada malatyadan misiniz? Ben malatyadayim da.

evet hocam mimarsinan akıncı lisesi civarında oturuyorum aslında fifa 14 aldım bir tane bf4 ten vazgeçtim bir tane daha alayım dedim ama ikinci alışı kabul etmiyor anlmadım daha önce bu e posta kullanıldı diyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet hocam mimarsinan akıncı lisesi civarında oturuyorum aslında fifa 14 aldım bir tane bf4 ten vazgeçtim bir tane daha alayım dedim ama ikinci alışı kabul etmiyor anlmadım daha önce bu e posta kullanıldı diyor :)

Ben de fahri kayahan da oturuyorum. Origini pek bilmiyorum zaten bf4 u de hesap olarak satin aldim. Verdigi silahlar ve haritalarla premium almak sart oldu. Ogrenci halimizle giricez masrafa.

• W7K2D kullanıcısına yanıt
    standart veya deluxe almadan sadece premium alsam, indirmiş olduğum oyunun üstüne kurup oynayabilir miyim ?
  • toktaha T kullanıcısına yanıt
    Oyun korsan anladigim kadariyla. Oyle olmqz oyunu alip sonra pre alman gerek.

• 399 Maxico pesosu ekranına geldim %15 kod almıştım originden yanlız uygula diyince "Sorry, this code could not be redeemed." die uyarı veriyo var mı yardımcı olabilecek ?
  • Maskeli Bilo kullanıcısına yanıt
    aynen, 3-4 gün oluyor indireli sindire sindire oynuyorum bitmedi henüz
    premium için oyunun orijinal olması şart yani ? peki multiplayer için premium veya ek paketler şart mı yoksa normal oyunu alıp oynayabiliyor muyuz direk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

399 Maxico pesosu ekranına geldim %15 kod almıştım originden yanlız uygula diyince "Sorry, this code could not be redeemed." die uyarı veriyo var mı yardımcı olabilecek ?

Bu %15 indirim koduyla premium alamıyor muşum öyle diyo canlı destektekiler. Baya ısrar ettim premium için code istiyorum hiç memnun değilim vs vs die vermiycekler sanırım ama bakalım bekliyorum
  • BV6W-TF6E-53BA-2AWS-NZT6

AFHH-T9B9-8ARP-YCDT-CTWW

bana verilen kodlar bunlar kullanmak isteyen buyursun. bende bf4 vardı premium alayım dedim ama olmadı indirim yapmıyo bu kodlarla premium için. Sadece oyunu almak isteyenler faydalansınlar. Premium için bi kampanya bekliyorum artık napalım.
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Ben %15 indirim koduyla almıştım premium sorun çıkmamıştı hatta 2 kodum daha vardı onlarlada forumdan 2 arkadaş aldı galiba ama premiummu hatırlayamadım. Tabi ben alalı 1 ay oldu şartlar değişmiş olabilir bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 10 Mart 2014; 8:18:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Ben %15 indirim koduyla almıştım premium sorun çıkmamıştı hatta 2 kodum daha vardı onlarlada forumdan 2 arkadaş aldı galiba ama premiummu hatırlayamadım. Tabi ben alalı 1 ay oldu şartlar değişmiş olabilir bilemiyorum.

Bende de kod var hocam %15 ea support bile dediki kodlarla premium alınmıyor belki sizin kodunuz başka olabilir

• Ben bağlandığımda premium alacağım kod verirmisiniz dedim tabi dedi aldım kodu kullandım dediğiniz gibi premium kodları farklı olabilir çünkü bf4 premium alacağımı belirtmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Ben bağlandığımda premium alacağım kod verirmisiniz dedim tabi dedi aldım kodu kullandım dediğiniz gibi premium kodları farklı olabilir çünkü bf4 premium alacağımı belirtmiştim.

Allah Allah sizin support değişikmiş ben söylediğimde premium için kodlar geçerli değil dediler yani hiçbir premium için kod geçmiyormuş 2 tane supporttan aldım kod ikiside aynı şeyi söyledi
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.