Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.896
Cevap
29
Favori
111.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tommyz

quote:

Orijinalden alıntı: dreaman

6.49usd ye biraz once aldim bende odeme kisminda kredinkartinbikgileringirdikten sonra vpn inkapatip normal satin alim yapin 1 saat bosuna ugrastimnhata verdi surekli

hocam hola ile girerken email şifre kısmında mı vpn i kapıyoruz yoksa sonraki adım da kredi kartı bilgilerini girerken mi bir de sanal kart ile almanın yolu var mı?

satın al dedikten sonra kredi kart bilgisi yazma yeri geliyor ya ya kredi kartla odeyin ya da paypal ile ödeyin kısmı. neyse ben sanal kartı kart la öde kısmından doldurdum bilgileri kart no yazdım son kullanma tarihi cvv isim soy isim yazdım vpn yi kapadım normal bağlantıya geçtim, pay now yaptım satın aldı, sonra vpn i acmadım daha oyunu download kısmına attı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

6.49usd ye biraz once aldim bende odeme kisminda kredinkartinbikgileringirdikten sonra vpn inkapatip normal satin alim yapin 1 saat bosuna ugrastimnhata verdi surekli

hocam hola ile girerken email şifre kısmında mı vpn i kapıyoruz yoksa sonraki adım da kredi kartı bilgilerini girerken mi bir de sanal kart ile almanın yolu var mı?

satın al dedikten sonra kredi kart bilgisi yazma yeri geliyor ya ya kredi kartla odeyin ya da paypal ile ödeyin kısmı. neyse ben sanal kartı kart la öde kısmından doldurdum bilgileri kart no yazdım son kullanma tarihi cvv isim soy isim yazdım vpn yi kapadım normal bağlantıya geçtim, pay now yaptım satın aldı, sonra vpn i acmadım daha oyunu download kısmına attı.

yani meksika origine email ile girerken hala vpn açıktı?

şimdi herseyi kapat, ben torrentten hotspot shield indirdim. kurdum. mexico ya cevirdim. sonra origine giriş yaptım. kendi kullanıcı adım sifrem ile. sonra bf 4 ü buldum satın al dedim. tabi burda hep yabancı dilde genelde turuncu butonlar oluyor. ordan satın alım yeri geri kredi kart la mı paypal ile mi ? kredi kart sectim. sonra sanal kartın bilgilerini doldurdum. (sanal kart yurt dışı işlemlere acık olacak ve limiti 20 tl üzerinde olsun ) sonra vpn kapadım normal bağlantıya gecti. pay now yaptım oldu bu kadar.

• https://help.ea.com/in/contact-us/new/?product=origin&platform=pc

Hocam Ea'nin sitesine origin kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonrahttps://help.ea.com/in/contact-us/new/?product=origin&platform=pc bu linke girin. Sırayla technical support ve game won't launch seçeneklerini seçin. En aşağıdaki kutucuğa da rastgele birşeyler yazın. Next dedikten sonra sizi canlı destek sayfasına yönlendirecektir. Ordan yardım alabilirsiniz.

• BF3 ten BF4 e geçmeme değecek bir şey var mı? Oyun içi hatalar var mıdır? En uygun premium nerede var acaba şuan? Bir de vpn ile alınca banlanma veya oyunu oynayamama gibi sorunlar olabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkpasscenter

https://help.ea.com/in/contact-us/new/?product=origin&platform=pc

Hocam Ea'nin sitesine origin kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonrahttps://help.ea.com/in/contact-us/new/?product=origin&platform=pc bu linke girin. Sırayla technical support ve game won't launch seçeneklerini seçin. En aşağıdaki kutucuğa da rastgele birşeyler yazın. Next dedikten sonra sizi canlı destek sayfasına yönlendirecektir. Ordan yardım alabilirsiniz.

Battlefıeld 4 premium edition almıştım 40 tlden. İade ettim 1 hafta önce felan. Şimdi bf3ü çalıştırmayı denedim çalıştı... Sorun kendi kendine düzeldi herhalde ama ben şimdi 40 tlye nereden premium edition bulucam tekrar

edit : bf3 oyunuda aynı hatayı veriyordu açılmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EciVeci -- 11 Mayıs 2016; 19:32:33 >

• VPN ile brezilya ya da meksika üzerinden aldığımız oyunu daha sonra yine bu ülke vpnleri ile mi oynuyoruz yoksa sadece satış sırasında mı vpn kullanıyoruz arkadaşlar ? Her oyuna girerken vpn kullanılıyorsa rahatsız edici olur diye düşünüyorum.
  • En ucuz premium + oyunu nereden alabilirm şuan
  • AranoL A kullanıcısına yanıt
    Premium almanıza gerek yok zaten origin dlc leri dağıtmaya başladı final stand ve dragons teeth bedavaya verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki teşekkürler o zaman oyunu almam tek yeterli nereden almamı tavsiye edersin
  • AranoL A kullanıcısına yanıt
    Oyun şimdi nerede ucuz bir fikrim yok önceden almıştım.

• Peki çok teşekkürler
  • teşekkürler.
  • Suan en uygun fiyat nerede var arkadaslar

• samura92000 kullanıcısına yanıt
    D&r da 40 tl dı ama daha ucuzu vardır belki

• Meksika üzerinden fifa 17 almaya çalışıyorum US$ görünüyor bu kesin amerikan dolarıdır değil mi? Boş yere para ödemeyelim fazladan. Fifa 16 yı burada ilk sayfadaki tarife göre almıştım ama şimdi 17 için yapamadım aynı şeyi.
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.