Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
29
Favori
111.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sultanomar

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetxca

Merhaba...

şimdi okuduklarımdan anladığım kadarıyla, 140 TL ye BF4+Premium alınıyor.

Aynı set, Playstore 186 lira üstelik 12 takside bölebilyorsun... 46 TL için mi bu kadar yok proxydi yok mexica keydi aman sorun olur mu? Falan diye üzülüyorsunuz? Yoksa kaçırdığım başka bir şey mi var?

140 TL peşin verip bir de dünya kadar uğraşacağıma 186 TL verip sakin sakin TTNETten 12 taksitte almak daha mantıklı değil mi?

Syg.

Kişisine göre değişir. TTNET ten almanın kendine göre eksileri var:
    -Originden alırsanız oyunu çıktığı günde oynayabiliyordunuz. TTNET ten alanlar keyi 2-3 gün sonra elde edebilmiş oldu.
    -Hem keyi geç aldılar hemde 46TL daha fazla ödediler.
    -46TL çoğumuza göre okadar da az bir miktar değil.
    -TTNET'in hizmetteki kusurları da olunca, Meksikadan almak daha çekici gelebiliyor.

Ayrıca bu iş ilk başladığında TTNET te indirim kuponu falan yoktu.

Kişisel olarak TTNET ten alınmasından yanayım, ülkeye katkısı olur diye düşünüyorum. Ancak ben BF4 daha TTNET'e gelmeden çok uzun süre önce almıştım bile.

Günaydın,

Valla ben henüz alamadım BF4 ü. Masraflar çok :) Hanım oyar beni :)

Ayın 10 undan sonra almayı düşünüyorum. Ama indirim kuponları çalışmıyor. Bilginiz olsun.

Syg.

• Sanal kartıma para atıcam BF4 için, premium almayı düşünmüyorum. Sadece oyun için ne kadar yüklemem yeterli olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnet premium içinde bir kampanya yapar ilerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Hocam merhaba,

Proxy'i girdikten sonra tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan tikini işaretleyiniz. Ayrıca internet ciddi anlamda çook yavaşlıyor ve sayfaya girerken hata veriyorsa inatla 3-4 kez yenileyin, ama sayfanın tamamen yüklenmesini bekleyin.

teşekkür ederim hocam dedigin gibi bekledim 3-4 dakika ama site acılmıyor hatada vermiyor beyaz ekran kalıyor.playstore dan alacaz mecbur

Hocam bu proxy'i deneyin 201.116.216.149:8080, 8080 sağ tarafa port kısmına yazılacak, belki orada hatanız olabilir.

"Yerel adresler için proxy'i atla" seçeneğini kaldırın, "tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan"ı seçin. Birde böyle deneyin bakalım. Ben google chrome'dan giriyorum bu arada.

bu şekilde oldu hocam teşekkür ederim.

a sunucu yanıt vermiyor hatası alıyorum. siteye girmiyor.

@vinorosso nun dedigi gibi yapınca olması lazım.ben aldım indiriyorum oyunu.bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz.google chrome ile aldım ben.bazen hata veriyor sayfayı yenileyin düzeliyor.

We were unable to process your payment. Use a different payment method or try again later. [ref. #10049]
    Your cart is empty.

Bu hatayı alıyorum

aynı hatayı bende alıyorum kartta limit olmasına ve bf3ü de bu sekilde almıs olmama ragmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Sanal kartıma para atıcam BF4 için, premium almayı düşünmüyorum. Sadece oyun için ne kadar yüklemem yeterli olacak.

Acil bi cevap verebilirmisiniz.

• playstoredan az once bf4 aldım reedem code'u girince sonra tekrar deneyin diyip duruyo sorun ne olabilir
  • quote:

quote:

Sanal kartıma para atıcam BF4 için, premium almayı düşünmüyorum. Sadece oyun için ne kadar yüklemem yeterli olacak.

oyunu nerden alıcaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycosis

quote:

quote:

oyunu nerden alıcaksınız

Meksikadan uygun olarak almak istiyorum.

• Şimdi bf4 playstore'da kupon ile 86tlye geliyor, meksikada 79tl gibi bir fiyata geliyor. Bu kısımda playstore'dan almak daha mantıklı sanırım taksitli olarak?

Olay premium'da ortaya çıkıyor sanırım arada 30tl kadar fark mevcut;

Bu durumda bir sonraki kupon dönemi beklenip premiumda kampanya ile alınabilir yanlış mıyım?

Ek olarak china rising paketi dahil diyor gittigidiyorda key satanlar bu playstore veya meksidan aldıklarımızda bulunmuyor mu?

Şimdi bf4; 3 şekildemi satılıyor

1-bf4
    2-bf4+china
    3-bf4 premium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 7 Kasım 2013; 16:52:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Şimdi bf4 playstore'da kupon ile 86tlye geliyor, meksikada 79tl gibi bir fiyata geliyor. Bu kısımda playstore'dan almak daha mantıklı sanırım taksitli olarak?

Olay premium'da ortaya çıkıyor sanırım arada 30tl kadar fark mevcut;

Bu durumda bir sonraki kupon dönemi beklenip premiumda kampanya ile alınabilir yanlış mıyım?

Ek olarak china rising paketi dahil diyor gittigidiyorda key satanlar bu playstore veya meksidan aldıklarımızda bulunmuyor mu?

Şimdi bf4; 3 şekildemi satılıyor

1-bf4
    2-bf4+china
    3-bf4 premium

anladığım kadarıyla bende bugün playstoredan aldım bf4ü yalnız olarak aldım premium üyelik ile gelecek dlc ler bedava ve ayrıca başka ayrıcalıklarda var bu china risingde galiba oyunu ön sipariş eden herkese gelmiş sanırsam biri doğrulayabilirse sevinirim

•  Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya

Meksika ipsinden siteye girdim fiyat olarak 499 dolar para birimi çıkıyor. Alırsam meksika para birimine göremi çekicek şimdi?
  • aldım arkadaşlar meksikadan gayet güvenilir bir şekilde aldım

battlefield 4 + premium paket aldım ikisi birleşik şekilde 148 lira tuttu

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 7 Kasım 2013; 18:06:49 >

• premium alan arkadaşlar neden bu kadar acele ediyorlarki ? yılbaşını bekleseler belkide yarı fiyatına alacaklar.
  • quote:

Meksika ipsinden siteye girdim fiyat olarak 499 dolar para birimi çıkıyor. Alırsam meksika para birimine göremi çekicek şimdi?

aynen hocam meksıka para bırımıyle oyun 75 tl ye premıum ıse 65 tl ye falan gelıyordu sanırsam
  • benim playstore dan aldığım 2 tane battlefield 4 premium siparişimin keyleri hala gelmedi
    ve ulaşabileceğiniz hiçbir yer ya da telefon yok ttneti arıyorsunuz hemen bizim playstore la bağlantımız yok diyorlar
    playstore da iletişim bölümünde ttnetin telefon numarası var
    bu ttnetten komple kurtulmak şart bu kadar rezil bir firma ve müşteri hizmeti olamaz aynı adsl leri gibi
    kapatmak için bile sizi en az 1-2 hafta uğraştırırlar

"How to download your product using Origin.pdf"

abartısız 50 tane bu 0.03mb lık dosyadan var ve keyler yok her geçen gün 1-2 tane eklemeye devam ediyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 7 Kasım 2013; 19:02:03 >
  • yarın vatana %30 indirim geliyor.. 25 gb indirmeyle uğraşılmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

yarın vatana %30 indirim geliyor.. 25 gb indirmeyle uğraşılmaz...

Hocam tamam indirmesi uzun suruyor fakat %30 indirimle bile fiyati 110-15 tl ye geliyor
    oyun ben meksikadan premiumla birlikte 140 tl ye aldim gercekten com farkediyor tabi kutulu oyuna sahip olmak ayri bir avantajdir.

• playstore indirim kodu olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_sefa

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

yarın vatana %30 indirim geliyor.. 25 gb indirmeyle uğraşılmaz...

Hocam tamam indirmesi uzun suruyor fakat %30 indirimle bile fiyati 110-15 tl ye geliyor
    oyun ben meksikadan premiumla birlikte 140 tl ye aldim gercekten com farkediyor tabi kutulu oyuna sahip olmak ayri bir avantajdir.

hocam fiyat konusunda dediğin çok doğru.. ama işte 50 gb kota var ondan sonra havaya bakıyorsun.. indirme süresi falan sıkıntı.. her zaman dijital oyun tercihimdir kutulunun bana hiç bir cazibesi yok ancak boyutlar böyle yükseldi artık kutulu.. taksit falan da var hayırlısı bakalım..

şuna emin değilim bf3 600 saat falan oynadım acaba değermi bf4 e geçmeyi... yani arada çok farklar tatmin edermi? bc2 yide çok sevdik bayağı oynadık ama bf3 le değişimi yaşadık ve aldığımıza deydi dedik... bf4 e emin olamıyorum.. sen bari bir fikir ver... tarafsız bir gözle hocam..:)

• Arkadaşlar az önce Premiumu 64 Tl karşılığı aldım. Oyunlarım detayında BF4 premium ve ek paketler gözüküyor ancak battlelogdan premium sekmesine tıklayınca satın alın çıkıyor. Battlepackler vs. gelmedi ayrıca?
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.