Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.896
Cevap
29
Favori
111.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bf4 oynanilabirlik oyun zevki akicilik olarak vs olarak en azindan su an icin bence bf3 un gerisinde.ozellikle su an oynadigimiz mapler bence guzel degil tabi yeni maplerle ne olur bilemem(tabi su an oyunfa yasanan aniden kapanmalar donmalar serverdan atmalar kazanilan puanlarin islememesi gibi sorunlarin yakin zamanda cikicak yamalarla ortadan kaldirilacagini dusunuyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_sefa

Hocam bf4 oynanilabirlik oyun zevki akicilik olarak vs olarak en azindan su an icin bence bf3 un gerisinde.ozellikle su an oynadigimiz mapler bence guzel degil tabi yeni maplerle ne olur bilemem(tabi su an oyunfa yasanan aniden kapanmalar donmalar serverdan atmalar kazanilan puanlarin islememesi gibi sorunlarin yakin zamanda cikicak yamalarla ortadan kaldirilacagini dusunuyorum)

o sıkıntılar bf3 tede vardı ilk çıktığında bir aya falan toparlar.. bunun haricinde bf3 ün gerisinde diyorsun.. teşekkür ederim.. biraz daha bekleyelim yeni mapleri görelim sonra karar verelim..

gerçi bf3 te ilk mapler de oynadım hep, sonraki çıkanları sevememiştim bir türlü.. bf3 e devam anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

quote:

Hocam bf4 oynanilabirlik oyun zevki akicilik olarak vs olarak en azindan su an icin bence bf3 un gerisinde.ozellikle su an oynadigimiz mapler bence guzel degil tabi yeni maplerle ne olur bilemem(tabi su an oyunfa yasanan aniden kapanmalar donmalar serverdan atmalar kazanilan puanlarin islememesi gibi sorunlarin yakin zamanda cikicak yamalarla ortadan kaldirilacagini dusunuyorum)

o sıkıntılar bf3 tede vardı ilk çıktığında bir aya falan toparlar.. bunun haricinde bf3 ün gerisinde diyorsun.. teşekkür ederim.. biraz daha bekleyelim yeni mapleri görelim sonra karar verelim..

gerçi bf3 te ilk mapler de oynadım hep, sonraki çıkanları sevememiştim bir türlü.. bf3 e devam anlaşılan..

Bana kalırsa birkaç map dışında genel olarak güzeller. Özellikle Operation Locker ve Paracel Storm benim favorilerim. Paracel Stormdaki havanın birden değişmesi, gelen fırtına ve yağmurun silahların etkisini düşürmesi, karakterin görüş açısını kısıtlaması ve fırtına nedeniyle karaya vuran uçak gemisinin yarattığı etkiye hayran oldum. haritadaki bu gerçek zamanlı değişim bile devrimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean-x -- 8 Kasım 2013; 16:22:41 >

• 649 pezo olmus alamadm bgn bende cok pahalanmıs battlefield 4 meksikada yoksa banamı oyle geldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuLK559

649 pezo olmus alamadm bgn bende cok pahalanmıs battlefield 4 meksikada yoksa banamı oyle geldı

Pahalanmış olabilir, zaman zaman fiyatı normale çeviriyorlar. İlk başta ucuz olmasının satış stratejisi olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

quote:

Orijinalden alıntı: HuLK559

649 pezo olmus alamadm bgn bende cok pahalanmıs battlefield 4 meksikada yoksa banamı oyle geldı

Pahalanmış olabilir, zaman zaman fiyatı normale çeviriyorlar. İlk başta ucuz olmasının satış stratejisi olduğunu düşünüyorum.

artık arada bır bakıp alcam hergn bakcam
  • En ucuz preminum nerden alabilirim
  • 499 pezo için 80 tl çektiler. Neden bu kadar fazla çekildi anlamadım ? 78 TL + 2 TL de küçük bir çekim oldu. Bu iade ediliyor mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

quote:

Bana kalırsa birkaç map dışında genel olarak güzeller. Özellikle Operation Locker ve Paracel Storm benim favorilerim. Paracel Stormdaki havanın birden değişmesi, gelen fırtına ve yağmurun silahların etkisini düşürmesi, karakterin görüş açısını kısıtlaması ve fırtına nedeniyle karaya vuran uçak gemisinin yarattığı etkiye hayran oldum. haritadaki bu gerçek zamanlı değişim bile devrimdir.

tam vazgeçmişken senin yaptığında iş değil...

• almışken tam premium alayım diyorum şuan en ucuz ne kadar şu yöntemle meksika proxy premium kaça geliyor
  • İzmir.li İ kullanıcısına yanıt
    64 tl
  • Az önce ben de Mexico proxy kullanarak BF4 Premium aldım, toplamda 64,34TL'ye mâl oldu.

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya
  • Bendende öyle çekildi.Burda bankanınmı yoksa paypalınmı halt yemesi var anlamadım.
  • Ben paypal ile satın almadım. Paypal ile satın alanlar checkout'a değil de kredi kartı ekstrelerine baksınlar. Farklı bir miktar çekilmiş olabilir.
    Arkadaşlar premium aldığı için 64 TL olabilir. Oyun 80 TL civarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 8 Kasım 2013; 23:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

Bendende öyle çekildi.Burda bankanınmı yoksa paypalınmı halt yemesi var anlamadım.

Paypal'ın olabilir. Döviz kuruda biraz farklı oluyor Paypal'ın normale göre. Direk olarak komisyon almıyor gözükse bile kurdan komisyon alıyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Az önce ben de Mexico proxy kullanarak BF4 Premium aldım, toplamda 64,34TL'ye mâl oldu.

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya

Hocam hangi IP yi kullandığınızı öğrenebilir miyim? Proxy.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

201.144.115.37:8080
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Kaancer

201.144.115.37:8080

Teşekkürler, şaka mı bu hocam 499 meksika doları bf3 premium
  • Beyler meksikadan aldığımız için oyunların alındığı bölge Türkiye değil Meksika olarak gözük muyor mu ? E bu yüzden Türkiye deki satışlara katkı sağlamış olmuyoruz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonborn95

Beyler meksikadan aldığımız için oyunların alındığı bölge Türkiye değil Meksika olarak gözük muyor mu ? E bu yüzden Türkiye deki satışlara katkı sağlamış olmuyoruz ?

Tam olarak öyle olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta hesabın sahibi Türk ve adresi de Türkiye içerisinde.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.