Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.896
Cevap
29
Favori
111.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

quote:

quote:

Hocam merhaba,

Proxy'i girdikten sonra tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan tikini işaretleyiniz. Ayrıca internet ciddi anlamda çook yavaşlıyor ve sayfaya girerken hata veriyorsa inatla 3-4 kez yenileyin, ama sayfanın tamamen yüklenmesini bekleyin.

teşekkür ederim hocam dedigin gibi bekledim 3-4 dakika ama site acılmıyor hatada vermiyor beyaz ekran kalıyor.playstore dan alacaz mecbur

Hocam bu proxy'i deneyin 201.116.216.149:8080, 8080 sağ tarafa port kısmına yazılacak, belki orada hatanız olabilir.

"Yerel adresler için proxy'i atla" seçeneğini kaldırın, "tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan"ı seçin. Birde böyle deneyin bakalım. Ben google chrome'dan giriyorum bu arada.

bu şekilde oldu hocam teşekkür ederim.

a sunucu yanıt vermiyor hatası alıyorum. siteye girmiyor.

@vinorosso nun dedigi gibi yapınca olması lazım.ben aldım indiriyorum oyunu.bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz.google chrome ile aldım ben.bazen hata veriyor sayfayı yenileyin düzeliyor.

We were unable to process your payment. Use a different payment method or try again later. [ref. #10049]
    Your cart is empty.

Bu hatayı alıyorum

• Playstore da kullanılabilecek herhangi bir kod var mı şu anda?
  • ocean-x O kullanıcısına yanıt
    Kartı kabul etmiyor hocam, başka bir kartla veya paypal ile deneyin birde. Veya origin programını açın, kart bilgilerini 1. sayfadaki gibi girip öyle deneyin. Direk çekmesi lazım.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam merhaba,

Proxy'i girdikten sonra tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan tikini işaretleyiniz. Ayrıca internet ciddi anlamda çook yavaşlıyor ve sayfaya girerken hata veriyorsa inatla 3-4 kez yenileyin, ama sayfanın tamamen yüklenmesini bekleyin.

teşekkür ederim hocam dedigin gibi bekledim 3-4 dakika ama site acılmıyor hatada vermiyor beyaz ekran kalıyor.playstore dan alacaz mecbur

Hocam bu proxy'i deneyin 201.116.216.149:8080, 8080 sağ tarafa port kısmına yazılacak, belki orada hatanız olabilir.

"Yerel adresler için proxy'i atla" seçeneğini kaldırın, "tüm iletişim kuralları için aynı proxy'i kullan"ı seçin. Birde böyle deneyin bakalım. Ben google chrome'dan giriyorum bu arada.

bu şekilde oldu hocam teşekkür ederim.

a sunucu yanıt vermiyor hatası alıyorum. siteye girmiyor.

@vinorosso nun dedigi gibi yapınca olması lazım.ben aldım indiriyorum oyunu.bir yerde hata yapıyor olabilirsiniz.google chrome ile aldım ben.bazen hata veriyor sayfayı yenileyin düzeliyor.

We were unable to process your payment. Use a different payment method or try again later. [ref. #10049]
    Your cart is empty.

Bu hatayı alıyorum

kredi kartında boş yer varmı ? mümkünse başka bir kartla dene.

@vinorosso
    kredi kartıyla ödedim.herhangi bir sorun olmadı 5 dakika halloldu.

• Çok şükür bende BF4 alarak aranıza katılabildim arkadaşlar....Biraz uğraştık ama olsun. Premium'da BF4 oynu kurup baktıkdan sonra aynı yöntemle almayı düşünüyorum. Konuyu açıp bilgisini paylaşan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim. Saygılar.
  • arkadaşlar şu an hala alınabılıyor degıl mı ılk sayfadakı ıslemlerle?ona göre alacagımda tesekkurler
  • Oyunu daha önce almıştım,biraz önce paypal ile 65 tl Premium aldım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

Oyunu daha önce almıştım,biraz önce paypal ile 65 tl Premium aldım arkadaşlar.

Ya hocam bu proxy olarak ne kullaniyorsun sabahtan beri ugrasiyorum acilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_sefa

quote:

Bunu kullanabilirsin. 189.254.5.82 : 8080 Bu arada Chrome browser kullanmanı tavsiye ederim. Bende alamıyorum. Chrome kullandım. Çok sukur normal BF4 alabildim. Simdi Premium almayı düşüyorum.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_sefa

quote:

189.254.5.82 bunula origin meksikaya girdim,Paypal hesabını daha önce tanıtmıştım origine,proxi kapatım origine kendi şifremi girerek satın aldım
    hepsi bu 399 dolar yazıyordu 64 küsür tl tuttu.
  • arkadaşlar sağolun bu dediğiniz proxy ile beş dakıkada aldım premiumla bırlıkte 140 tl ye geldı tam çok tesekkur ederım hem konuyu acana hem sıze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 4 Kasım 2013; 18:40:29 >
  • Rica ederim kardeşim.Hayırlı olsun ,Güle güle oyna. Premium için arastırma yapıyorum. Çin'den belki daha ucuza alabilirsem alıcam bulamaz isem en son çare mexico origin :)))

Dayanamadım aldım mexico origin'den :)

Edit: Bilgi ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 4 Kasım 2013; 20:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

Rica ederim kardeşim.Hayırlı olsun ,Güle güle oyna. Premium için arastırma yapıyorum. Çin'den belki daha ucuza alabilirsem alıcam bulamaz isem en son çare mexico origin :)))

Dayanamadım aldım mexico origin'den :)

Edit: Bilgi ekleme.

Güle gule oyna hocam benimki hala iniyor mubarek sabah altida biticek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu 10048 erroru veriyor simdi de tam alacakken basina gelen var mi? Bu odemeyi suanda isleyemiyoruz sonra falan deneyin diyor...
  • Burada rusça versiyon $39.99. İngilizce yaması da var. Aldım iniyor
    https://cdkeys.com.au/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aoktar -- 5 Kasım 2013; 5:17:50 >
  • Meksikada direk originden İngilizce olarak 38,5$ a almak varken neden güvenilirliği olmayan bir siteden aldınız anlamadım. Üstelik o site Steam ya da Origin giriş bilgilerinizi alıyor sizden farkındaysanız? Ben yerinizde olsam bütün şifrelerimi değiştiririm.
  • Hocam ben basladım oynamaya seviye 5 ettik. Bu arada origin'den ekledim. Bilgin olsun.
  • Aynen size katılıyorum. Tam ben yazıcaktım siz yazmışsınız.:)
  • Şu proxy işini bir türlü halledemedim yahu, verilenlerin hepsini girdim browser hiçbirşey açmıyor :S
  • noleaf kullanıcısına yanıt
    Dostum browser olarak chrome kullan... Bende senin gibi alamıyordum chrome ile denedim ve sonuca ulaştım. 3-5 msj yukarda yazılı olan proxy kullan, site nadirde olsa açılmama yapabilir ama sen ısrarla yeniden dene.

Bu arada sizin için girip denedim. Proxy çalışıyor bilginiz olsun. Saygılar.

Edit: Bilgilendirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinKy -- 5 Kasım 2013; 7:34:35 >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.