Şimdi Ara

****BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER NASIL OYNANIR*****

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
14.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BATTLEFIELD 4 RELOADED OYUNU BİLGİSAYARIMA KURDUM ARKADAŞLARLA OYNAMAK İSTİYORUM AMA EKRAN GORUNTUSU AŞAGIDAKİ GİBİ ŞİMDİ BEN MULTIPLAYER NASIL OYNAYABİLİRİM ARKADAŞLARIMLA ???
     ****BATTLEFIELD 4 MULTIPLAYER NASIL OYNANIR*****

• Oyunu orjinal alman lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • para vereceksin oyuna
  • para vermeden crack ile olmazmı
  • teknomw3 gibi belki bunun da crackli olanının multiplayeri vardır ama orjinaldeki zevki yaşayamazsın
  • sevda_nassu S kullanıcısına yanıt
    olmaz
  • EVET BATTLEFILED 3 UN BILE MULTIPLAYER CRACKI CIKMAMIS KALDIKI 4 UN MU CIKICAK. 90 TL VERİP OYUNU ALICAM BASKA YOLU YOK. TŞKLER
  • BF3 multiplayer crack çıkarıldı ZLOGAMES taarafından bı sene başlarında. Pek önermiyorum ama maddi durumunuz yoksa kurup oynayabilirsiniz. Tarafımca denenmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 de, muttiplayera girdiğimde "engellenmiş sahneye girdiğiniz için durduruldu" gibi bi uyarı geliyor ve origin hesabına giriş yapın diyor.. Origin hesabım yok, almak istiyorum bu maille kayıt var zaten diyor.. Şifremi unuttum diyorum, şifre sıfırlama maili gönderiyorlar gönderdikleri mailde ki linke tıklayınca böyle bir sayfa bulunamadı diyor.. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevda_nassu

EVET BATTLEFILED 3 UN BILE MULTIPLAYER CRACKI CIKMAMIS KALDIKI 4 UN MU CIKICAK. 90 TL VERİP OYUNU ALICAM BASKA YOLU YOK. TŞKLER

Key sitelerinde 30-40 lira gibi fiyatlara var boşuna origin'den alıp kazık yeme
  • Oyunu satın alman lazım
  • Güzel hazır konu hortlatılmışken, nasıl oynanır arkadaşlar? Bazı parlak zekalı dostlarımız parayla alman gerek demiş.. Aldım... Nasıl oynicaz?
  • 18 liraya aldım bende AKK dan sebep 6 gündür indiriyorum Allah nasip ederse 1 2 yıla serverler boşalmassa oynayacaz.
  • bereburi kullanıcısına yanıt
    Rahat oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bereburi

18 liraya aldım bende AKK dan sebep 6 gündür indiriyorum Allah nasip ederse 1 2 yıla serverler boşalmassa oynayacaz.
    hocam sıkıldıysan bana verirmisin oyunu
  • bu saatten sonra 90 lira bf4 e verilmez. Twitter veya instagram takip et Kod dağıtıyorlar sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MACHiNA_HATTAB -- 17 Haziran 2020; 14:1:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.