Şimdi Ara

Battlefield 4 aşırı fps düşüşü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 4 oynarken 64 kişilik mapta bile 50 fpsnin altına düşmüyordu 55-60 fps ortalama ile oynuyordum tüm ayarlar ultra 1920x1080 4x acıkta şimdi bi 65-70 oluyor bir 35-40 olur cıldırıcam neden böyle birşey oluyor ?

• http://forum.donanimhaber.com/m_88767580/f_//tm.htm#88767580

Şu konuma bir göz atın isterseniz.
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Bende en baştan beri olan bir sorun değil bu yeni yeni olmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras456

Bende en baştan beri olan bir sorun değil bu yeni yeni olmaya başladı

Driver güncellemesinden kaynaklanıyor olabilir. Laptop kullanıyorsanız ısınma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. İlk beş adım iş görebilir gerisi işinize yaramaz.
    Kasa kullanıyorum Geforce experience den güncellemeleri konturol ediyorum ama yeni birşey cıkmıyor
  • quote:

Kasa kullanıyorum Geforce experience den güncellemeleri konturol ediyorum ama yeni birşey cıkmıyor

Yanlış anladınız hocam, güncel olmadığı için demiyorum güncel olduğu için diyorum :)
    Nasıl yani güncellemek kötü bir şey mi hocam ?
  • quote:

Nasıl yani güncellemek kötü bir şey mi hocam ?

Hayır elbette, ancak yazılım güncellemesinden sonra başlamış olabilir bu sorun. Bazı durumlarda yeni sürücüler yeni sorunlar demek olabiliyor veya temiz kurulum yapılmaz ise yeni sürücü eskisi ile çakışıp sorun yaratabiliyor.
    Belkide ondandır.Ama ben bayadır formatta atmıyorum
  • Yok mu bi yardım edicek biri
  • işlemci overclocklu ise soğutmasına dikkat et dostum.termal macunu yenile bendede dün yapıyordu bunu macun yeniledim düzeldi dene derim..
  • Pc daha yeni 3 al olmadı bile artı hic bir parcasında oc yok hic bir sorun yoktu bugun 25 fpsye düştü 75 fpsye cıktı sürekli degişiyor durdur yere böyle olmaya başladı
  • Hocam 6 cekirdekli islemci kullaniyorsaniz w8 yada 8.1 kurun aylar önce en iyi çözümüm bu olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ7 hocam benimki 4 donanımsal 4 yazılımsal 8 cekirdek hocam anlatamadım galiba oyun süper calısıyordu bir anda aşırı fps düşüşü olmaya başladı önceden format atmıştım ekran kartımı değiştirdiğimde şimdi windowsu etkinleştir falan kacak yazılım sahtekarlıgına maruz kalmış olabilirsin diyor sanırım bu olaydan beri böyle oyun
  • aras456 kullanıcısına yanıt
    process latto kullan unpark yap
  • http://www.tamindir.com/display-driver-uninstaller/ bu linkteki programı indir. Önce ekran kartı driverini sil yeniden başlat. Sonra güvenlik kipte programı açıp ati ise atiyi nvidia ise nvidia yı seçip tamamen temizle sürücünün kalan parçacıklarını. Sonra son güncellemesini tekrar kur kartın. Eğer sorun devam ederse aynı işleri tekrar yapıp bir önceki driverini kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

process latto kullan unpark yap

• roccopower kullanıcısına yanıt
    Sağolasınız hocam oldu gibi hatta daha iyi gibi yeni güncelleme gelmiş driverlara
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Anlamadım ?
  • quote:

Anlamadım ?

İşlemcilerin hepsini oyuna aç diyor o programla

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.