Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (520. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • battlepackler level atladıkça geliyo burda
  • Beyler aşağıda yazacağım sistemle oyunu BF3 de gayet akıcı oynuyordum.Görüntü ayarları Auto da ( Low - Medium karışık ) 1920x1080 çözünürlüğünde 35-40 FPS alıyordum fakat BF4 te inanımlaz bir düşüş ve kasma var. İlk oynayanlar izlenimleri pek fark yok kasmıyor diyordu sizce bende mi bir anormallik var , ekran kartımı en son sürüme güncelledim bu arada.Sistem özelliklerimi değerlendirir misiniz? Birde zamanla hem oyuna gelen ve ekran kartına bu oyunla ilgili iyileştirmeye yönelik güncelleme gelir mi çünkü cidden oynanabilecek gibi değil şu an oyun?

Intel Core i7-2670QM
    8GB DDR3-1333MHz
    750GB 7200rpm HDD
    2GB nVidia GeForce GT 555M DDR3
  • Battlelog da bu yazıyo neyse artık çevirirsiniz

NOTICE: WE ARE ROLLING OUT NEW GAME SERVERS TO ADDRESS STABILITY ISSUES, WHILE SERVERS ARE UPDATED YOU MIGHT BE DISCONNECTED FROM YOUR CURRENT GAME
  • Intel Core i5-2410M
    6GB DDR3-1333MHz
    1GB Nvidia GeForce GT540M bu sistemle tahmini ne düzeyde kaç fps alabilirim?
  • yeni oyun serverlarındaki sorunlarla ilgileniyoruz, serverların güncellendiği anlarda oynadığınız oyundan kopabilirsiniz dikkat diyor
  • beyler limited editionnun farkı nedir?
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    China rising eklenti paketi var 4 yeni harita ve birkac ekstra eklenti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya cd geldi kuruyorum suan %18 de ama cok yavasladi neden boyle yavas kuruyor bunu bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

China rising eklenti paketi var 4 yeni harita ve birkac ekstra eklenti

Teknosa ve Bimeks'de bunlar satılıyor şimdi ben oradan alırsam bu ekstra içeriklerde olacakmı?
    Limited edition ise olmasi gerekir zaten alacagin cd de dlc paket varsa yazar onu bir kontrol et istersen

• açıklama yok sadece limited Edition olarak girmişler.

http://www.bimeks.com.tr/urun/128753/battlefield-4-limited-edition-pc.aspx#photos
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    simdi söyle söyliyim oyunun suan bana göre performans sıkıntısı yok.takibi güncelleme gelir düzelir bazı kartlar için ancak,bf3 eski frostbite sürümünü kullanıyodu oyun motorunu güncelledikleri için daha fazla sistem gereksinimi mecburi.Senin sisteminde ekran kartın sıkıntılı işlemcine bişi diyemem bilmiyorum o modeli.o yüzden şu an kasması normal anormallik yok.
    bu yaziyor

Ön sipariş hediyesi ise Battlefield 4 CHINA RISING Premium Expansion Pack’tir. Premium Expansion pack ; ön sipariş yapan oyunculara oyunun multiplayer kısmı için farklı oyun içi içerik ve öncelik tanıyan bir eklentidir ve ayrı bir kod olarak verilecektir.
    Ürün ön sipariştedir. Çıkış tarihi Ekim ayının sonudur. Ürün teslimatı distribitör firmanın teslimat gününe göre değişiklik gösterebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquana

quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

campaing oynarken açtığımız silahlar multide mi kullanılıyormuş ? yani her bölümü gold olarak mı bitirmek lazım yoksa maplerdeki silahları mı toplamak gerek ?

Single play oynayarak toplam 6 adet multi play ödülü kazanıyorsunuz.

1.TOMBSTONE ACTUAL (CAMPAIGN) - Complete Baku
    M412 REX veriyor sonucunda size.

2.FANG OF THE UNDERWORLD (CAMPAIGN) - Complete Kunlun Mountains
    SHANK-Bıçak veriyor.

3-A TRAPPED WOLF WILL (CAMPAIGN) - Complete Tashgar
    MACHETE-Bıçak veriyor.

4.TO VALHALLA (CAMPAIGN)- Make the final choice
    QBZ-95-1 veriyor.

5-PEACE MAKER (CAMPAIGN) - Make the final choice
    P90 veriyor.

6-FINAL DUTY (CAMPAIGN) - Make the final choice
    M249 veriyor.

Son olarak burdan sonrasi spoiler.
    OYUNU BİTİRMEYENLER OKUMASIN.

Oyunun 3 adet farklı sonu var

1) Irish'i gönderin c4ü patlatın (Final duty görevi tamamlanır.)
    2) Hannah'ı gönderin c4ü patlatmayın valkyrie patlasın (valhalla' görevi tamamlanır böylece)
    3) Hannah'ı gönder c4ü patlat (peace maker görevi tamamlanır. )

ben bitirdimde oyunu hepsi gold olarak. ama etraftaki silahları pek toplamadım. o multideki silahların açılması için toplamak mı gerekir ? bende şuan herhangi bi silah açılmadı single'dan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

bu yaziyor

Ön sipariş hediyesi ise Battlefield 4 CHINA RISING Premium Expansion Pack’tir. Premium Expansion pack ; ön sipariş yapan oyunculara oyunun multiplayer kısmı için farklı oyun içi içerik ve öncelik tanıyan bir eklentidir ve ayrı bir kod olarak verilecektir.
    Ürün ön sipariştedir. Çıkış tarihi Ekim ayının sonudur. Ürün teslimatı distribitör firmanın teslimat gününe göre değişiklik gösterebilir.

Hocam bu pek açıklayıcı değil yav
  • Bu commander olduğunda bazen commander ismi ve mini map çevresi yeşil veya mavi oluyor ne anlama geliyor o ?
  • arkadaşlar bf4 aldım playstore'dan fakat her campaign'e girişimde 5dk kadar sonra oyundan atıyo acaba sorunu ne olabilir? bunu yaşayan başka var mı?
  • oyun deploy ekranında kalıyor hiçbir tuşa basılmıyor mouse ile. Ne yapmam gerek. İnternetten baktım ama kimse çözüm yazmamış.
    aslinda aciklayici,

Soyle anlatayim limited edition china rising eklenti paketli kutlu bf4 ler belli adetlerde magazalara gelmis. Ellerindeki limited editionlar bitene kadar satmaya devam edecekler sonra bitince standart edition olanlari koyacaklar yine de emin olmak istersen alacagin yere kesinlikle sor istersen.

Bu arada china rising ilk eklenti paketi sadece her turlu premium alacagimiz icin bastan premium alirsan standart edition limited edition ffarketmez hepsini acarsin
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.