Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (519. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sherlock69

quote:

Orijinalden alıntı: benjamin0ks

cd yi takıp product keyi girmek çok mu zor

hocam sen oyunu deneyebildin mi performans nasıl ?

benimde %92 bekliyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welcome To Jamrock

zaman gecmek bilmiyor gittim 20 km bisiklet sürdüm gittim premium aldım geldim dus aldım dizi izledim 2 saat gecmis

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Hocam duvar kağıdını atabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1477

quote:

zaman gecmek bilmiyor gittim 20 km bisiklet sürdüm gittim premium aldım geldim dus aldım dizi izledim 2 saat gecmis

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Hocam duvar kağıdını atabilirmisiniz ?

buyrun

http://wallpapers.wallbase.cc/rozne/wallpaper-2831699.jpg

• Çok sağol adamın harcısın
  • Single player oynuyorum. Şu altyazıyı bir türlü kapatamadım. Yardım! nerden kapatacam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elfuerte

İlk kez battlefield oyununa para verdim ve online oynuyorum. Herkesin yaşadığı sorunları vs okudum forumda ve bende endişeleniyordum aynıları banada olurmu diye.. Araldan gelen cdleri yükledim ekran kartımı güncelledim patchleri indirdim ve sıfır sorun sıfır sıkıntı ile oynuyorum çok şükür :) .... Hiç oyundan atma yahut başka bir aksi durumla karşılaşmadım. Oyunları kaybetsemde epey zevkli imiş. Birde şu helikopteri havada tutmayı öğrenirsem tam olacak

hocam zamanla halledersiniz heliyi bunu diyen adam her ne kadar heli kullanamasada durum boyle
    tek basınıza takılmayın oyunda grup halinde dolasın biraz daha iyi oynarsınız boylece

Evet team speak tarzı programlarla sesli şekilde takım oyunu oynamak gibisi yoktur fakat şu acemiliği atlatana kadar her türlü yolu deneyeceğiz artık. Bendeki joystick acaba bu oyunda işe yararmı logitech extreme 3d pro.. Yoksa klavye mouse dahamı iyi hava araçları için.. İşin yoksa şimdi baştan sona bu oyunu hazmet vs .. Sonra bf5 gelsin küfür et :)

• Leaderboardsa baktım.. KKTC den tek ben oynuyorum.. Rum'a bakınca oyuncu dolu hep diyorum bizim memleket PC oyunu oynamıyor PC den anlamıyor.. napalım böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 1 Kasım 2013; 21:09:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Single player oynuyorum. Şu altyazıyı bir türlü kapatamadım. Yardım! nerden kapatacam?

Options --> Audio --> Subtitle No yapın...
  • quote:

quote:

quote:

İlk kez battlefield oyununa para verdim ve online oynuyorum. Herkesin yaşadığı sorunları vs okudum forumda ve bende endişeleniyordum aynıları banada olurmu diye.. Araldan gelen cdleri yükledim ekran kartımı güncelledim patchleri indirdim ve sıfır sorun sıfır sıkıntı ile oynuyorum çok şükür :) .... Hiç oyundan atma yahut başka bir aksi durumla karşılaşmadım. Oyunları kaybetsemde epey zevkli imiş. Birde şu helikopteri havada tutmayı öğrenirsem tam olacak

hocam zamanla halledersiniz heliyi bunu diyen adam her ne kadar heli kullanamasada durum boyle
    tek basınıza takılmayın oyunda grup halinde dolasın biraz daha iyi oynarsınız boylece

Evet team speak tarzı programlarla sesli şekilde takım oyunu oynamak gibisi yoktur fakat şu acemiliği atlatana kadar her türlü yolu deneyeceğiz artık. Bendeki joystick acaba bu oyunda işe yararmı logitech extreme 3d pro.. Yoksa klavye mouse dahamı iyi hava araçları için.. İşin yoksa şimdi baştan sona bu oyunu hazmet vs .. Sonra bf5 gelsin küfür et :)

klavye mousela oynayın daha kolay olur oynamak bf5 i de joystickle oynarsınız

• quote:

quote:

quote:

Alışmana bağlı joystick ve klavye mouse seçenekleri. Sonuçta ikisine de 0'dan başlayacaksın.

• Nick :

0guzTR

(baştaki sıfır)
  • beyler oyunu oynayabilen varmı yarım saatte 1 server anca tutuyo..herkesdemi böyle ? ve yünlenme cok uzun sürüyo ben girene kadar doluyo player list..
  • böyle rezalet olmaz 2 maçdan birinde server çöküyor oyunda atıyor ,bf4 forumlarında millet kampanya başlatmış paralarını geri istiyorlar ,bakalım patch ne zaman gelicek
  • quote:

Katılıyorum, kutulu oyun, win7 64bit, sıfır sorun heliye gelirsek invert mouse seçeneğiyle bi oynayın hangisine yatkınsanız onunla kullanırsınız.
  • yani ilk defa oyun oynamıyoruz.Tamam olur böyle seyler dicem ama arkadas hataların aynısı beta da vardı.Hiçmi ayıkmadınız durumu anlamadım.100 lira 100 lira toplamayı bilionuz.Pişman degiliz tabi ama şurda Kahvemi koymuşum sigaramı yakmışım... :)) oyuna gircez die taklalar atıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Single player oynuyorum. Şu altyazıyı bir türlü kapatamadım. Yardım! nerden kapatacam?

Options --> Audio --> Subtitle No yapın...

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellar

böyle rezalet olmaz 2 maçdan birinde server çöküyor oyunda atıyor ,bf4 forumlarında millet kampanya başlatmış paralarını geri istiyorlar ,bakalım patch ne zaman gelicek

millet oyundan ne anlar. zaten verdikleri uc kurus para...
  • Oyun bugün elime geçti. Saat 8'den beri oynuyorum en ufak hata yok. Mis gibi oyun şuanda. Ama heli ve jet kontrolleri çok değişik geldi BF3 kadar rahat değiller.
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.