Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
40.261
Cevap
164
Favori
1.116.493
Tıklama
Giriş
    3802 Mesaj
    beta8 yuklu ama ekranda kare kare goruntuler cikiyor hata var bunda amd kullanan arkadaslardan sorunu cozen oldu mu? bir onceki versiyonu mu yuklesek acaba
    quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

quote:

Ya cd geldi kuruyorum suan %18 de ama cok yavasladi neden boyle yavas kuruyor bunu bilen var mi?

arkadaslar ilk cd de %18 lere gelince ortalama 15mb/sn gibi bir hizla indirirken birden 300kb/s lere dustu. Cd sapitiyor bir sure sonra yuklemeyi durdurup cd yi tekrar cikarip taktim duzeldi. Hizli hizli yuklerken birden kb lara duserse hiz durdurup cd yi yeniden cikarip takabilirsiniz

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Ya cd geldi kuruyorum suan %18 de ama cok yavasladi neden boyle yavas kuruyor bunu bilen var mi?

arkadaslar ilk cd de %18 lere gelince ortalama 15mb/sn gibi bir hizla indirirken birden 300kb/s lere dustu. Cd sapitiyor bir sure sonra yuklemeyi durdurup cd yi tekrar cikarip taktim duzeldi. Hizli hizli yuklerken birden kb lara duserse hiz durdurup cd yi yeniden cikarip takabilirsiniz

Aklımızda bulunsun yarın elime geçer oyun. Toplam kaç dakika da kurdu oyunu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    6 Not

sanırım server hataaltı bazen abna oluyor güncellem yapıyorlarmış serverlere biraz sabredin düzelir
    |
    |
    burc_oker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

NOTICE: WE ARE CURRENTLY ROLLING OUT NEW GAME SERVERS TO ADDRESS STABILITY ISSUES, WHILE SERVERS ARE UPDATED YOU MIGHT BE DISCONNECTED FROM YOUR CURRENT GAME

Sanıyorum bu düşmelere, aniden oyunun kendi kendini durdurmasına neden olan problemlerle alakalı bir şeyler yapmaya başladılar.

Oyun çıktığında değil de Beta'dayken bunları tespit edip yapmadılar şimdi oyun çıktı isyan ede ede oynuyoruz sunucularda sürekli problemlerle karşılaşarak. Garip olan ise şu ; Herkes Beta daha düzgün çalışıyordu diyor :)
    |
    |
    |
    |
    BF4 için en iyi Nvidia driver'ı hangisi arkadaşlar ?

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Yarbay
    3802 Mesaj
    oyun harika ya cok begendim vertical sync acinca karelenme azaldi cok az cikmaya basladi patch ile duzelir heralde ama multiplayer harika olmus
    |
    |

@ardaq
    Silahları toplamanız sadece singleda kullanmanıza yarıyor ,ASSIGNMENTS leri yaptığınız takdirde multide açılıyor silahlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: ardaq
    I7 6700K - CM HYPER 212 EVO - Gigabyte Z170 HD3 - Kingston 8GB Hyperx Fury 2133Mhz - Samsung 850 Evo 240GB - Western Digital 1TB Sata2 64Mb -Asus GTX650TI BOOST DIRECTCUII O.C 2 GB - Corsair HX850 - AeroCool Xpredator
  • Yarbay
    10533 Mesaj
    Galiba serverlara yama geldi
    |
    |
    |
    |
    arkadaslar paracel stormdaki hava degisimine ve grafiklere bayildim. ayrica kulaklikla oynuyorum sesi daha guzel alabilmem icin resmen o adadaymisim gibi sesler cok begendim. ekranda hafif hafif karelenmeler vardi vertical sync acinca duzeldi ama cok nadir hala cikiyor.

ultrada oynuyorum 45-60 fps arasi gidiyor sorun yasamadim ama tabi ki meshur BF4 calismayi durdurdu hatasi alarak multiplayera veda ettim :D single dan devam edeyim bari ama oyun on numara
    quote:

arkadaslar paracel stormdaki hava degisimine ve grafiklere bayildim. ayrica kulaklikla oynuyorum sesi daha guzel alabilmem icin resmen o adadaymisim gibi sesler cok begendim. ekranda hafif hafif karelenmeler vardi vertical sync acinca duzeldi ama cok nadir hala cikiyor.

ultrada oynuyorum 45-60 fps arasi gidiyor sorun yasamadim ama tabi ki meshur BF4 calismayi durdurdu hatasi alarak multiplayera veda ettim :D single dan devam edeyim bari ama oyun on numara
    quote:

Harbidende meşhur bf4 hatasi olup cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2176 Mesaj
    Aynen bende aldım birkaç kez tatsız oldu...
    |
    |
    hacılar arabayla suya uçtum ondan sonrasını oynamadım dizi başladı
    |
    |
    |
    |

- SoTe - W7K2D -

Katılım zamanı: 23 Şubat 2006
    Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    ses sorunu yasayan ben mıyım tek?bazen sadece arka planda konusan adamın sesini duyuyorum

oyunun grafikleri inanılmaz gelişmiş ve bc2 ye benzer bir ortam yaratmışlar.uçaklar 3 e göre güçlü olmuş. ( beta ile dağlar kadar fark var grafiklerde )
    |
    |

oyunu kutulu aldım kurdum yükledim single player sorunsuz girdim 3 4 dakika oynadıktan sonra programı kapat hatası çıktı ve oyundan attı bir arkadaşımın dediğine göre battlefield 4 beta güncellemesi çıkmış 31 ekimde ama ben nvidia nın sitesinde bu güncellemeyi göremiyorum ayrıca NVIDIA GEFORCE EXPERİENCE DE Kontrol ettim ordada görmedi güncellemeyi en son beta güncellemesi olarak 30 eylül görüyor Ge Force sitesinin games bölümünden baktım ordada gözükmüyor battlefield 4 güncellemesi cod ghost görebiliyorum en güncel olarak acaba neden beta güncellemesini göremiyorum sorun nedir ? battlefield 4 beta oynarken son gelen beta güncellemesini yüklemiştim sorunsuz bir şekide. ?

yardımcı olursanız sevinirim.
    Full HD
    1920x1080
    ASUS Notebook
  • Yüzbaşı
    995 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TR Maker

s.a iyi oyunlar arkadaşlar bir sorunum var

oyunu kutulu aldım kurdum yükledim single player sorunsuz girdim 3 4 dakika oynadıktan sonra programı kapat hatası çıktı ve oyundan attı bir arkadaşımın dediğine göre battlefield 4 beta güncellemesi çıkmış 31 ekimde ama ben nvidia nın sitesinde bu güncellemeyi göremiyorum ayrıca NVIDIA GEFORCE EXPERİENCE DE Kontrol ettim ordada görmedi güncellemeyi en son beta güncellemesi olarak 30 eylül görüyor Ge Force sitesinin games bölümünden baktım ordada gözükmüyor battlefield 4 güncellemesi cod ghost görebiliyorum en güncel olarak acaba neden beta güncellemesini göremiyorum sorun nedir ? battlefield 4 beta oynarken son gelen beta güncellemesini yüklemiştim sorunsuz bir şekide. ?

quote:

Orijinalden alıntı: TR Maker

s.a iyi oyunlar arkadaşlar bir sorunum var

http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/68910

• Onbaşı
    22 Mesaj

usta zaten bend bu yüklü 331.65 bundan sonra başka güncelleme çıkmadı demi bunun açıklamasında battlefield 4 cod ghost tarzı birşeyler yazıyor ben bunu ilk çıktığı gün yani 28 ekimde yükledim bundan başka güncelleme yok demi çıkan ?
    |
    |
    oguzhan1477 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Full HD
    1920x1080
    ASUS Notebook
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
SEO
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.