Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (522. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım server hataaltı bazen abna oluyor güncellem yapıyorlarmış serverlere biraz sabredin düzelir
  • Biraz önce sunuculardan baglantilar koptu hemen herkesin. Arkasından battlelog'da şunu görmeye başladık :

NOTICE: WE ARE CURRENTLY ROLLING OUT NEW GAME SERVERS TO ADDRESS STABILITY ISSUES, WHILE SERVERS ARE UPDATED YOU MIGHT BE DISCONNECTED FROM YOUR CURRENT GAME

Sanıyorum bu düşmelere, aniden oyunun kendi kendini durdurmasına neden olan problemlerle alakalı bir şeyler yapmaya başladılar.

Oyun çıktığında değil de Beta'dayken bunları tespit edip yapmadılar şimdi oyun çıktı isyan ede ede oynuyoruz sunucularda sürekli problemlerle karşılaşarak. Garip olan ise şu ; Herkes Beta daha düzgün çalışıyordu diyor :)
  • Ping sorunu olan var mı? Türk serverlerinde bile 999 ping görüyorum.
  • BF4 için en iyi Nvidia driver'ı hangisi arkadaşlar ?
  • oyun harika ya cok begendim vertical sync acinca karelenme azaldi cok az cikmaya basladi patch ile duzelir heralde ama multiplayer harika olmus
  • @ardaq
    Silahları toplamanız sadece singleda kullanmanıza yarıyor ,ASSIGNMENTS leri yaptığınız takdirde multide açılıyor silahlar.
  • Galiba serverlara yama geldi
  • Ana sayfanın üzerine uyarı yazmışlar. Serverlardaki kopma sorunlarının önüne geçmek için çalışma yapıyoruz, kopma sorunları yaşayabilirsiniz diye...
  • arkadaslar paracel stormdaki hava degisimine ve grafiklere bayildim. ayrica kulaklikla oynuyorum sesi daha guzel alabilmem icin resmen o adadaymisim gibi sesler cok begendim. ekranda hafif hafif karelenmeler vardi vertical sync acinca duzeldi ama cok nadir hala cikiyor.

ultrada oynuyorum 45-60 fps arasi gidiyor sorun yasamadim ama tabi ki meshur BF4 calismayi durdurdu hatasi alarak multiplayera veda ettim :D single dan devam edeyim bari ama oyun on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

arkadaslar paracel stormdaki hava degisimine ve grafiklere bayildim. ayrica kulaklikla oynuyorum sesi daha guzel alabilmem icin resmen o adadaymisim gibi sesler cok begendim. ekranda hafif hafif karelenmeler vardi vertical sync acinca duzeldi ama cok nadir hala cikiyor.

ultrada oynuyorum 45-60 fps arasi gidiyor sorun yasamadim ama tabi ki meshur BF4 calismayi durdurdu hatasi alarak multiplayera veda ettim :D single dan devam edeyim bari ama oyun on numara

Harbidende meşhur bf4 hatasi olup cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen bende aldım birkaç kez tatsız oldu...
  • hacılar arabayla suya uçtum ondan sonrasını oynamadım dizi başladı
  • Battlelog : W7K2Dx
  • ses sorunu yasayan ben mıyım tek?bazen sadece arka planda konusan adamın sesini duyuyorum
  • crash ler devam ediyor , hatta ilk server girme deneyimimde loading te kaldım , dice klasiği .

oyunun grafikleri inanılmaz gelişmiş ve bc2 ye benzer bir ortam yaratmışlar.uçaklar 3 e göre güçlü olmuş. ( beta ile dağlar kadar fark var grafiklerde )
  • s.a iyi oyunlar arkadaşlar bir sorunum var

oyunu kutulu aldım kurdum yükledim single player sorunsuz girdim 3 4 dakika oynadıktan sonra programı kapat hatası çıktı ve oyundan attı bir arkadaşımın dediğine göre battlefield 4 beta güncellemesi çıkmış 31 ekimde ama ben nvidia nın sitesinde bu güncellemeyi göremiyorum ayrıca NVIDIA GEFORCE EXPERİENCE DE Kontrol ettim ordada görmedi güncellemeyi en son beta güncellemesi olarak 30 eylül görüyor Ge Force sitesinin games bölümünden baktım ordada gözükmüyor battlefield 4 güncellemesi cod ghost görebiliyorum en güncel olarak acaba neden beta güncellemesini göremiyorum sorun nedir ? battlefield 4 beta oynarken son gelen beta güncellemesini yüklemiştim sorunsuz bir şekide. ?

yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR Maker

s.a iyi oyunlar arkadaşlar bir sorunum var

oyunu kutulu aldım kurdum yükledim single player sorunsuz girdim 3 4 dakika oynadıktan sonra programı kapat hatası çıktı ve oyundan attı bir arkadaşımın dediğine göre battlefield 4 beta güncellemesi çıkmış 31 ekimde ama ben nvidia nın sitesinde bu güncellemeyi göremiyorum ayrıca NVIDIA GEFORCE EXPERİENCE DE Kontrol ettim ordada görmedi güncellemeyi en son beta güncellemesi olarak 30 eylül görüyor Ge Force sitesinin games bölümünden baktım ordada gözükmüyor battlefield 4 güncellemesi cod ghost görebiliyorum en güncel olarak acaba neden beta güncellemesini göremiyorum sorun nedir ? battlefield 4 beta oynarken son gelen beta güncellemesini yüklemiştim sorunsuz bir şekide. ?

yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/68910

• oguzhan1477 kullanıcısına yanıt
    usta zaten bend bu yüklü 331.65 bundan sonra başka güncelleme çıkmadı demi bunun açıklamasında battlefield 4 cod ghost tarzı birşeyler yazıyor ben bunu ilk çıktığı gün yani 28 ekimde yükledim bundan başka güncelleme yok demi çıkan ?
  • Commander modu pek sarmadı ya beni,sıkıcı gibi.Birde adam gibi tutorial koyar insan ne bileyim ben ne yapmam gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.